Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

Aha... smile.gif
Atsakyti
Vakar aukletoja pasake, kad pagal sarasus UOGELEJE jau 22 vaikai. Spinteliu ir lovyciu trukumas. Kas ateis paskutiniai, tai darys paprastas pakabas ant sienos, o del lovyciu dar galvoja.
Man tai atrodo, kad negerai, jog virsyja nustatytas normas. Ir aukletojom sunkiau, kai vaiku daugiau...
Atsakyti
Ir kiekvienam maziau skirs demesio. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 09 08, 09:45)

Man tai atrodo, kad negerai, jog virsyja nustatytas normas.


mirksiukas.gif labutis! kiek zinau vienoje darzelio grupeje gali buti ne daugiau kaip 25 vaikuciai,o kaip rase "karl" yra ir 30.O aukletojos gauna centus! schmoll.gif Manau jau laikas valdzios vyrams ir poniai Zakaitienei pagalvoti kas dirbs darzeliuose po keliu ar keleriu metu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 09 08, 20:21)
mirksiukas.gif labutis! kiek zinau vienoje darzelio grupeje gali buti ne daugiau kaip 25 vaikuciai,o kaip rase "karl" yra ir 30.O aukletojos gauna centus! schmoll.gif  Manau jau laikas valdzios vyrams ir poniai Zakaitienei pagalvoti kas dirbs darzeliuose po keliu ar keleriu metu? g.gif



Sutinku su Vivanco nuomone,kad grupes perpildytos ir niekas i tai demesio nekreipia.Siemet mano dukra baige darzeli,isejom i mokykla ir ka jus galvojate-klasese maziau vaiku,negu darzelio grupese.Kazkoks absurdas,protu nesuvokiama kaip galima i grupe sutalpinti 30 vaiku ir viena aukletoja?Apie koki cia vaiku ugdyma galima kalbeti-aukletojos tik priziuri vaikus,kad galvu nenusisuktu ir tiek...Nei ponia Zakaitiene,nei ponai seimo nariai apie tai negalvoja,atrodytu jie neturi savo vaiku,anuku???O gal juos aukles priziuri?? Vienu zodziu-be zodziu... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erikanov @ 2007 09 08, 15:45)
Ir kiekvienam maziau skirs demesio. sad.gif

labutis! mirksiukas.gif manau vaikams daugiau demesio turi skirti tevai! g.gif o aukletojos kiekvienam po truputi skirs laiko,pamokinti,parodyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
sutinku
Papildyta:
Kaip jums grupe Gintarelis? Pirmas vaikas mano lanke sia grupe. Pasirode labai fainos aukletojos.
Atsakyti
QUOTE(erikanov @ 2007 09 08, 23:21)
sutinku
Papildyta:
Kaip jums grupe Gintarelis? Pirmas vaikas mano lanke sia  grupe. Pasirode labai fainos aukletojos.


Gintarelis labai thumbup.gif , maniskis lanko. Tai jau tokia laime, kad tokios aukletojos papuole!
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 09 08, 10:45)
Vakar aukletoja pasake, kad pagal sarasus UOGELEJE jau 22 vaikai. Spinteliu ir lovyciu trukumas. Kas ateis paskutiniai, tai darys paprastas pakabas ant sienos, o del lovyciu dar galvoja.
Man tai atrodo, kad negerai, jog virsyja nustatytas normas. Ir aukletojom sunkiau, kai vaiku daugiau...

22 pagal sąraša bet lanko iki 15-16
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 09 08, 18:48)
labutis!  mirksiukas.gif manau vaikams daugiau demesio turi skirti tevai! g.gif                              o aukletojos kiekvienam po truputi skirs laiko,pamokinti,parodyti. mirksiukas.gif


Tėvai tai žinoma kad daugiau laiko turi skirt, bet tai- tik po darbo, o kai vaikas darželyje, ką tada daryt???? g.gif Kai grupės perpildytos, apie kokybišką ugdymą, kuris priklauso darželyje, nėr net ką svajot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Buba @ 2007 09 10, 07:40)
Tėvai tai žinoma kad daugiau laiko turi skirt, bet tai- tik po darbo, o kai vaikas darželyje, ką tada daryt????  g.gif  Kai grupės perpildytos, apie kokybišką ugdymą, kuris priklauso darželyje, nėr net ką svajot  verysad.gif



Bet juk aukletojos nedirba su vaikuciais individualiai. Tie teveliai, kurie nori individualaus ugdymo, samdo savo lelem aukles. Ir tai nebuna garantuoti, kad bus tinkamas tas uaklejimas. O darzelyje dirbama su visa grupe is karto : kartu skaito knygeles visiems, visi kartu piesia, lipdo, kartu mokinasi sokti, dainuoti. Aisku, gal sunkiau visus kartu suguldyti, aprengti. Bet taip maziukai ismoks savarankiskumo, padeti draugui, ismoks bendrauti grupeje, o ne po viena. smile.gif
O ir i grupes kasdiena ne visi sueina. Saltuoju metu atsiranda serganciu, vasara-atostogaujanciu:).

Gal yra mamyciu is grupes "Ramune"? 4u.gif Nieko visiskai dar nepazistu, susirinkimo dar nebuvo, butu smagu cia susipazint pradziai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniske lanke "Ramune". Gera grupe, geros ir aukletojos. Man patiko. clap.gif
Atsakyti