Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(incia @ 2007 09 04, 10:30)
Bent jau spinteliu tai maziau nei 30. Ryte tai nebuvo daug, o kiek pagal sarasus, tai nezinau.



Mainiske irgi "Uogelej". Specialiai paziurejau kiek spinteliu, nes jos sunumeruotos - 20, taip kad jei ir bus daugiau vaikuciu, tai manau nedaug daugiau. As su viena aukletoja irgi pabendravau ( nes vyras dazniausiai nuveda), tai labai maloni moteris. Taip kad "naujokus" galite vesti drasiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif Man patiko seimininkele. Labai nuosirdi ir matosi, kad myli vaikucius.
Atsakyti
Man atrodo, kad mums pasiseke su aukletojom. Kad greiciau susirinkima padarytu, nes aukletojos sake, kad zaisliuku vaikai beveik neturi...
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 09 05, 17:22)
Man atrodo, kad mums pasiseke su aukletojom. Kad greiciau susirinkima padarytu, nes aukletojos sake, kad zaisliuku vaikai beveik neturi...


Tai sakė, kad greitu laiku bus susirinkimas mirksiukas.gif Tik kažkaip praleidau kada maždaug mastau.gif

O dėl žaisliukų, tai tiesą sakai verysad.gif Palyginus kiek jų pas mūsų vieną vaiką namuose yra doh.gif , tai darželyje galima sakyti, kad iš viso nėra g.gif Nieko, suorganizuosim ką nors irnesakyk.gif tik susirinkimo reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 09 05, 16:47)
Tai sakė, kad greitu laiku bus susirinkimas mirksiukas.gif Tik kažkaip praleidau kada maždaug  mastau.gif

O dėl žaisliukų, tai tiesą sakai verysad.gif  Palyginus kiek jų pas mūsų vieną vaiką namuose yra  doh.gif , tai darželyje galima sakyti, kad iš viso nėra g.gif  Nieko, suorganizuosim ką nors irnesakyk.gif tik susirinkimo reikia wink.gif


Tai sake, kad greitai, laukia, kada susirinks mazdaug visi vaikuciai. Jei kita savaite, tai gerai butu (nes po to su vyru isvaziuojam).
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 09 05, 19:41)
Tai sake, kad greitai, laukia, kada susirinks mazdaug visi vaikuciai. Jei kita savaite, tai gerai butu (nes po to su vyru isvaziuojam).


Jetau, tai kiek ten tų vaikučių "Uogelėje" bus doh.gif . Šiandien girdėjau, kad jau 22 yra priimti į šią grupę blink.gif Nors žaidžiančių mačiau 13. Gal kiti serga? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 05 rugsėjo 2007 - 18:24
Kiek zinau, tai turi buti tiek, kiek spinteliu ir lovu. Nes dviese tai nesutalpins rubeliu vienoj spintelej, bent jau ziema tai mes vieni vos tilpdavom su visom striukem ir kombinezonais tongue.gif . nebent statys dar spinteliu.
O siaip pas mano vyresneli pagal sarasus pernai buvo 24, tai realiai, daugiausiai vienu metu buvo 19-20 vaiku.
Atsakyti
QUOTE(erikanov @ 2007 09 05, 15:43)
thumbup.gif Man patiko seimininkele. Labai nuosirdi ir matosi, kad myli vaikucius.

labutis mirksiukas.gif kiek zinau,dabar jau jos vadinasi aukletoju- padejejos!
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 09 05, 21:32)
labutis mirksiukas.gif kiek zinau,dabar jau jos vadinasi aukletoju- padejejos!

taip,sutinku su tavimi biggrin.gif ,aukletojos-padejeja gera,bet ir aukletojos labai fainos thumbup.gif ,nes abu vaikai lanke sia grupe bigsmile.gif taigi sioje grupeje dirba tikrai thumbup.gif moterys!
Atsakyti
Manau per susirinkima ir reikalaus pinigeliu zaisliukams. O dar kiek visko reikes nusipirkti mokslo metams? Ojei.... rolleyes.gif
Atsakyti
tai jus perkate ne aukletojai o savo vaikam
Atsakyti
QUOTE(erikanov @ 2007 09 06, 00:51)
Manau per susirinkima ir reikalaus pinigeliu zaisliukams. O dar kiek visko reikes nusipirkti mokslo metams? Ojei.... rolleyes.gif



Manau, kad ne reikalaus, o paprašys mirksiukas.gif Juk ne sau prie atlyginimo prisidurti (nors manau, kad per mažą auklėtojos gauna atlyginimą už tokį sunkų darbą verysad.gif ), o mūsų vaikučiams, kad geriau būtų rolleyes.gif Ką darysi, taip reikia mirksiukas.gif

Alia kokia tu ŠAUNUOLĖ *erikanov* clap_1.gif thumb_yello.gif Dabar tik pamačiau kiek tu vaikučių turi lens.gif Jooo, tau išlaidų mokslo metams tai tikrai daugoka bus mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 06 rugsėjo 2007 - 09:10