Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

Mums tai ir liepe liepa-rugpjuti ateiti ir suzinoti ar pakliusim.Tai gal ir Jus jau nueikit,siaip tai grupes visuose darzeliuose jau daugmaz sukomplektuotos.
Atsakyti
4u.gif sveikinu kas eina į darželi
grupei apie 30 vaikučiu
aukletojoms tikras košmaras-vargšes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 08 29, 17:34)
4u.gif sveikinu kas eina į darželi
grupei apie 30 vaikučiu
aukletojoms tikras košmaras-vargšes schmoll.gif

oho, čia vienoj grupėj ar per 2 išskirstytos?
Atsakyti
smartass.gif Teveliai, bukite protingi. Mano dukryte lanke darzeli pries metus ir dabar mes vel ruosiames ten eiti. Del kiemo tvarkimo--ar zinote, kad teveliai turi aprupinti tai???Teveliai turi padeti aukletojoms sutvarkyti aikstele.Kais is jusu nors karta padejo??? Del maisto--normalus,o jeigu namuose patys primaitinate cipsais ir kokakola,po to darzelyje vaikas pradeda vemti ir karscuioti, tai aukletojos kaltos??? Ar zinote is viso kam reikalinga aukletoja? Ji padeda tevams aukleti vaika, pagrindini issilavinima duodate jus patys. Man labai skaudu, kad teveliai tokie neisaukleti, jeigu kila jums klausimu del ko nors--tai gal butu protingiau pakalbeti su aukletoja,kokios pagalbos jai reikia, as ne apie finansine parama kalbu.Gal verciau pamastykite apie tai...
Atsakyti
QUOTE(Rama* @ 2007 08 29, 18:39)
oho, čia vienoj grupėj ar per 2 išskirstytos?

vienoi darželinei grupei
Atsakyti
30...bet taip gal negalima,tiek daug vaiku vienoj grupej
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 08 30, 07:09)
vienoi darželinei grupei



Kazkaip netikiu, kad grupese bus po 30 vaiku. Kiek maciau bent jau spinteliu yra apie 20 mano dukrytes grupej.
Atsakyti
QUOTE(erikanov @ 2007 08 29, 22:56)
smartass.gif Teveliai, bukite protingi. Mano dukryte lanke darzeli pries metus ir dabar mes vel ruosiames ten eiti. Del kiemo tvarkimo--ar zinote, kad teveliai turi aprupinti tai???Teveliai turi padeti aukletojoms sutvarkyti aikstele.Kais is jusu nors karta padejo??? Del maisto--normalus,o jeigu namuose patys primaitinate cipsais ir kokakola,po to darzelyje vaikas pradeda vemti ir karscuioti, tai aukletojos kaltos??? Ar zinote is viso kam reikalinga aukletoja? Ji padeda tevams aukleti vaika, pagrindini issilavinima duodate jus patys. Man labai skaudu, kad teveliai tokie neisaukleti, jeigu kila jums klausimu del ko nors--tai gal butu protingiau pakalbeti su aukletoja,kokios pagalbos jai reikia, as ne apie finansine parama kalbu.Gal verciau pamastykite apie tai...



as visom keturiom uz smile.gif
kodel gi patiems teveliams nesukurus savo vaikuciams tvarkingo kiemo, ar aiksteles? NEzinau, ar sitame darzelyje yra kazkokios atskiros rinkliavos. jau einam cia antra menesi, bet nieko negirdejau apie tai, niekas atskiru pinigu is manes neprase. as net sutikciau i ketvirti ar pusmeti imoketi i kazkoki tai teveliu fonda. kad tik musu vaikams butu geresnes salygos. tikiu, kad is tu pinigu, kuriuos skiria svietimo ministerija ne ka daug pasispardysi...
kas del maisto-mano vaikas gal neislepes, valgo viska ir aukletojos dziagiasi, kad nera su juo del to problemu. svarbu svariai butu ruosiama. ir is parduotuvges parsinestame masite galime rasti kokio brudo-niekas nera nuo to apsaugotas smile.gif

Del grupese esanciu vaikuciu skaiciaus-argi gali buti tiek daug , net 30? cia gal vyresniu grupese?


dar vienas klausimukas: arteja rugsejo pirmoji. mes pradejom eiti vasara. ar sita diena kazkuo ypatinga darzeliuose? ar vaikai nesa geliu aukletojoms?
O kaip svenciami vaiku gimtadieniai? ar niekaip nepazymimi? ar tai atskiros grupes reikalas?
Atsakyti
doh.gif Rugsejo 1-oji tai ziniu diena. Aukletoja yra pedagogas, cia ir jos yra svente. Tikrai zinau, kad po gelyte aukletojoms ir seimininkelei butinai reikia. 4u.gif
Papildyta:
Del 30 vaiku--nesamone!!!!! Vasara yra sujungtos grupes, nes aukletojos iseina atostogu, gal ir pasitaike 30 vaiku, bet mokslo metais to nebus.
Ir dar del seimininkeliu--aukletoja gali palikti vaukus su seimininkele, jeigu aukletojai reikia iseiti anksciau.Daugiau bendraukite teveliai ir tada maziau bus apkalbu. Del jusu nezinojimo jus tokie nepatenkinti, bendraukite su aukletojom ir zinosite kas ir kaip arba tiesiai paklauskite del rupiamu jums klausymu, cia neikas uz tai jusu nesukandzios.
Atsakyti
Man irgi nesitiki, kad gali buti 30 vaiku grupeje. Bent jau nemaciau, kad statytu dar papildomas spinteles. o kai sujungtos grupes buvo vasara, gal tiek ir buvo. Nes buvo po 2 vaikus i viena spintele (Praeita vasara dar is musu pavoge megstini).
Siaip manau, kiek spinteliu, tiek ir vaiku bus. Nes juk ir lovu tiek yra. Tai negi po du guldys...
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 08 30, 16:22)
as visom keturiom uz smile.gif
kodel gi patiems teveliams nesukurus savo vaikuciams tvarkingo kiemo, ar aiksteles? NEzinau, ar sitame darzelyje yra kazkokios atskiros rinkliavos. jau einam cia antra menesi, bet nieko negirdejau apie tai, niekas atskiru pinigu is manes neprase. as net sutikciau i ketvirti ar pusmeti imoketi i kazkoki tai teveliu fonda. kad tik musu vaikams butu geresnes salygos. tikiu, kad is tu pinigu, kuriuos skiria svietimo ministerija ne ka daug pasispardysi...
kas del maisto-mano vaikas gal neislepes, valgo viska  ir aukletojos dziagiasi, kad nera su juo del to problemu. svarbu svariai butu ruosiama. ir is parduotuvges parsinestame masite galime rasti kokio brudo-niekas nera nuo to apsaugotas smile.gif

Del grupese esanciu vaikuciu skaiciaus-argi gali buti tiek daug , net 30? cia gal vyresniu grupese?
dar vienas klausimukas: arteja rugsejo pirmoji. mes pradejom eiti vasara. ar sita diena kazkuo ypatinga darzeliuose? ar vaikai nesa geliu aukletojoms?
O kaip svenciami vaiku gimtadieniai? ar niekaip nepazymimi? ar tai atskiros grupes reikalas?



Mes pradejom lankyti pernai, tai aukletojos rinko pinigus ( gal po 50 lt ant zaislu ir kanceliariniu priemoniu), na bet juos rinko karta per metus, tai ne tiek ir daug. Ir dar pirkom tualetini, vienkartiniu nosiniu, indu plovimo priemoniu, dar kazko. Bet cia irgi karta per metus
Atsakyti
Del pinigu--jeigu itariate, kad pinigelius, kuriuos duodate aukletojoms per metus i fonda, kad svaisto veltui------galyte paprasyti cekius. Kiek zinau, kiekvienoje grupeje yra "buhalterija".Mamytes, daugiau bendraukite su aukletojom, bus maziau pikcio is jusu puses. smartass.gif
Atsakyti