Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

Mergaites, baikim pyktis, a? mirksiukas.gif

As siandien vaika nuvedusi radau jau kita aukletoja , man senoji atostogaus. Tikiuosi maziui nebus didelis stresas smile.gif. Nors siaip, jau einam ketvirta savaite, ir jis jau patsbega i grupe apsikabinti su aukletoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 08 01, 11:08)
Mergaites, baikim pyktis, a?  mirksiukas.gif

As siandien vaika nuvedusi radau jau  kita aukletoja , man senoji atostogaus. Tikiuosi maziui nebus didelis stresas smile.gif. Nors siaip, jau einam ketvirta savaite, ir jis jau patsbega i grupe apsikabinti su aukletoja  bigsmile.gif


ax.gif A Jazau kaip fainaaa wub.gif Net širdelė užkaito biggrin.gif Kaip čiotka, kai vaikutis noriai eina į darželį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 07 31, 23:00)
umn.gif.matyt dar nesubrendote tokiems pamastymams  hihihi.gif ,nieko ,dar viskas pries akis! bigsmile.gif

nu jooo.. doh.gif užtat JŪS labai "brandi" asmenybė, kuri vienintelė turi teisingą nuomonęlotuliukas.gif tik kažkodėl jos neišsakot, būtent apie šį darželį...

Atsakyti
QUOTE(Rama* @ 2007 08 01, 09:47)
nu jooo.. doh.gif  užtat JŪS labai "brandi" asmenybė, kuri vienintelė turi teisingą nuomonęlotuliukas.gif tik kažkodėl jos neišsakot, būtent apie šį darželį...



quiet.gif quiet.gif quiet.gif
ax.gif ax.gif ax.gif



Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 08 01, 11:36)
quiet.gif  quiet.gif  quiet.gif
ax.gif  ax.gif  ax.gif

Smilla, prašau manęs nečiaupt mirksiukas.gif
QUOTE(Rama* @ 2007 08 01, 10:47)
nu jooo.. doh.gif  užtat JŪS labai "brandi" asmenybė, kuri vienintelė turi teisingą nuomonęlotuliukas.gif tik kažkodėl jos neišsakot, būtent apie šį darželį...

tikrai nukrypom nuo temos, tai ir prašiau Vivanco išsakyti nuomonę apie šį darželį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rama* @ 2007 08 01, 10:57)
Smilla, prašau manęs nečiaupt mirksiukas.gif



frusty.gif 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(Rama* @ 2007 08 01, 11:57)

tikrai nukrypom nuo temos, tai ir prašiau Vivanco išsakyti nuomonę apie šį darželį mirksiukas.gif


g.gif Nori sužinoti,prašau: labai geras kolektyvas thumbup.gif ,savo darbą mylinčios moterys. Manau turėtumėte labai jas gerbti, nes jos praleidžia 12 val. per parą su jūsų vaikeliais. Ar gi ne? mastau.gif Labai svarbu ,kad patys tėveliai ir mamytės mylėtų savo vaikus mirksiukas.gif ,nes iš išgirstų nuogirdų jums svarbu atiduoti savo vaikelį ir neatsisveikinus pabėgti. schmoll.gif Nors ir labai gaila,bet tai tiesa mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 08 02, 22:24)
g.gif  Nori sužinoti,prašau: labai geras kolektyvas  thumbup.gif ,savo darbą mylinčios moterys. Manau turėtumėte labai jas gerbti, nes jos praleidžia 12 val. per parą su jūsų vaikeliais. Ar gi ne? mastau.gif  Labai svarbu ,kad patys tėveliai ir mamytės mylėtų savo vaikus mirksiukas.gif  ,nes iš išgirstų nuogirdų jums svarbu atiduoti savo vaikelį ir neatsisveikinus pabėgti.  schmoll.gif  Nors ir labai gaila,bet tai tiesa mad.gif


Kaip žmogus su manim elgiasi, taip aš ir su juo elgiuosi smile.gif Toks mano požiūris rolleyes.gif Jeigu auklėtojos mielos, mylinčios savo darbą moterys, tai kaip aš jų negerbsiu, aišku, kad gerbsiu tongue.gif Mes su buvusiom auklėtojom labai gerai sutardavom, nes tikrai mylinčios vaikučius moterys wub.gif Nė vieno blogo žodžio negaliu pasakyti apie jas aciuks.gif Tai tikiuosi ir šiame darželyje taip bus ax.gif =Vivanco= taip užtikrintai pasakė, kad geras kolektyvas biggrin.gif Tai gal iš tiesų geras mastau.gif Tikėkimės geriausiųjų clap.gif
O aš čia taip pagalvojau....=Vivanco= gal dirba šiame darželyje, kad taip gina savo "daržinę", aaaa? lens.gif
Atsakyti
mielos mamos
geriau pažeiskite su savo vaikais , ne lakstikite internete...............

mes visi geri kada mums to reikia ,auklertoju darbas tai ne poilsis ofise
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 08 03, 09:02)
Kaip žmogus su manim elgiasi, taip aš ir su juo elgiuosi smile.gif Toks mano požiūris rolleyes.gif Jeigu auklėtojos mielos, mylinčios savo darbą moterys, tai kaip aš jų negerbsiu, aišku, kad gerbsiu tongue.gif Mes su buvusiom auklėtojom labai gerai sutardavom, nes tikrai mylinčios vaikučius moterys wub.gif  Nė vieno blogo žodžio negaliu pasakyti apie jas  aciuks.gif  Tai tikiuosi ir šiame darželyje taip bus ax.gif  =Vivanco= taip užtikrintai pasakė, kad geras kolektyvas  biggrin.gif  Tai gal iš tiesų geras  mastau.gif Tikėkimės geriausiųjų  clap.gif
O aš čia taip pagalvojau....=Vivanco= gal dirba šiame darželyje, kad taip gina savo "daržinę", aaaa?  lens.gif


Tai gal jums geriau bus ant sirdeles jeigu parasysiu,kad vedziau i si darzeli abu savo vaikus. Todel mano nuomone labai objektyvi. O jums tikriausiai mieliau skaityti "pletkus" , ar gi ne? rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip gerai pasakyta, pilnai sutinku. Mamos, MARS su vaikais i kiema, kol lietutis neprasidejo... 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinote, jei uzrasyti dabar vaika, ar dar butu vietu i lopseli po 2 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incia: 10 rugpjūčio 2007 - 18:06