Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Erika-amerika @ 2007 07 30, 15:40)
Aš čia dar biškutį nesupratau g.gif  Kas čia turėtų būti negražu iš mano pusės? Kodėl negaliu rašyti komentarų į skirtingas darželių temas? Kodėl negaliu pasidalinti patirtimi su kitomis mamytėmis? gossip.gif  Turiu kažko bendro su šiais darželiais, tai ir rašau sokiai.gif Juk ne iš galvos traukiu  dirol.gif Greitai greitai greitai parašyk "Vivanco" kas čia negerai mirksiukas.gif

bigsmile.gif as apie tai, kad jus komentuoti,aisku galite,bet apie ta darza,kuri lankote,o ne apie ta,kuriame net kvapo jusu nebuvo. schmoll.gif idomu suzinoti,ka jus bendro turite su "karusele"? nesakau,kad jusu atsiliepimai,kai kurie,blogi bigsmile.gif , bet kokia gali buti jusu patirtis,jus ka , tokia tobula mamyte,kad galite kitus mokinti,patarti? g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 07 30, 17:23)
bigsmile.gif  as apie tai, kad jus komentuoti,aisku galite,bet apie ta darza,kuri lankote,o  ne apie  ta,kuriame net kvapo jusu nebuvo. schmoll.gif  idomu suzinoti,ka  jus bendro turite su "karusele"?  nesakau,kad jusu atsiliepimai,kai kurie,blogi  bigsmile.gif , bet kokia gali buti jusu patirtis,jus ka , tokia tobula mamyte,kad galite kitus mokinti,patarti? g.gif  .


kažkokia pikta jūs poniute šiandieną g.gif , apie tobulumą tai nieks nekalba, bet savo nuomonę ,manau, kiekvienas išreikšt gali
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buba: 30 liepos 2007 - 18:51
QUOTE(Buba @ 2007 07 30, 19:50)
kažkokia pikta jūs poniute šiandieną g.gif , apie tobulumą tai nieks nekalba, bet savo nuomonę ,manau, kiekvienas išreikšt gali

biggrin.gif as visai nepikta,madam! as ir sakau nuomone galima isreiksti ,bet nerasyti paistalu,ir gerai zinant ir pazistant objekta! ar ne ,madam? nes ir jus nesventoji! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 07 30, 21:15)
biggrin.gif as visai nepikta,madam! as ir sakau nuomone galima isreiksti ,bet nerasyti paistalu,ir gerai zinant  ir  pazistant objekta! ar ne ,madam? nes ir jus nesventoji!  unsure.gif



na taip , madam lotuliukas.gif , i šventuoles nepretenduoju, bet jums siūlau ko nors nervų raminimui pavartot , gal tada nereaguosit taip aršiai į kiekvieną komentarą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Buba @ 2007 07 31, 00:04)
na taip , madam  lotuliukas.gif , i šventuoles nepretenduoju, bet jums siūlau ko nors nervų raminimui pavartot , gal tada nereaguosit taip aršiai į kiekvieną komentarą  tongue.gif

schmoll.gif na ,mieloji man tikrai nereikia vaistuku,tik kitiems siulydama,pagalvokite,ar su jumis viskas tvarkoje,nes rasinedama , priestaraujate pati sau! tongue.gif ate! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 07 30, 23:53)
schmoll.gif na ,mieloji man tikrai nereikia vaistuku,tik kitiems siulydama,pagalvokite,ar su jumis viskas tvarkoje,nes rasinedama , priestaraujate pati sau! tongue.gif ate! thumbup.gif



Net susirūpinau g.gif , kurioj čia vietoj pati sau prieštaravau ?
Atsakyti
[quote=Vivanco,2007 07 30, 19:23]

bigsmile.gif as apie tai, kad jus komentuoti,aisku galite,bet apie ta darza,kuri lankote,o ne apie ta,kuriame net kvapo jusu nebuvo. schmoll.gif idomu suzinoti,ka jus bendro turite su "karusele"? .

Erika-amerika atsako =Vivanco=: hihihi.gif

doh.gif Taigi ir rašau ką bendro turiu - " mano pažįstamų vaikučiai lanko šį darželį" (tiksliau kaimynai). Be to viena iš kaimynių ir pati dirba auklėtoja, tik kitame darželyje, o jos vaikas lanko "Karuseles" . Bet aš pati taigi nesu nusistačiusi priešiškai tongue.gif , kai palankysim, tada ir parašysiu, kad man taip buvo g.gif Gal mums labai patiks, gal mūsų auklėtojos nebus tokios piktos, kaip *Vivanco*
fart.gif hihihi.gif Be to prieš *Vivanco* irgi nesu priešiškai nusiteikusi nono.gif Gal žmogui nesiseka gyvenime ir jis nori išlieti pyktį ant kitų ax.gif
- Liekis liekis, nors ir per kraštus - MAN NUOTAIKOS NESUGADINSI sokiai.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 31 liepos 2007 - 08:52
[quote=Erika-amerika,2007 07 31, 09:46]
[quote=Vivanco,2007 07 30, 19:23]


doh.gif Taigi ir rašau ką bendro turiu - " mano pažįstamų vaikučiai lanko šį darželį" (tiksliau kaimynai). Be to viena iš kaimynių ir pati dirba auklėtoja, tik kitame darželyje, o jos vaikas lanko "Karuseles" . Bet aš pati taigi nesu nusistačiusi priešiškai tongue.gif , kai palankysim, tada ir parašysiu, kad man taip buvo g.gif Gal mums labai patiks, gal mūsų auklėtojos nebus tokios piktos, kaip *Vivanco*
fart.gif hihihi.gif Be to prieš *Vivanco* irgi nesu priešiškai nusiteikusi nono.gif Gal žmogui nesiseka gyvenime ir jis nori išlieti pyktį ant kitų ax.gif
- Liekis liekis, nors ir per kraštus - MAN NUOTAIKOS NESUGADINSI sokiai.gif hihihi.gif
[/quote]
angel.gif as visai nepikta,ir mano gyvenimelis thumbup.gif .tik bjauru skaityti visokias nesamones. na del kaimyniu ,ir draugiu jau pasisakiau:kiek zmoniu ,tiek nuomoniu!
smile.gif manau jusu aukletojos bus nuostabios,jei jus pati busite maloni,geranoriska ju atzvilgiu thumbup.gif .
g.gif idomu,kodel ta jusu kaimyne,kuri dirba aukletoja,kitame darze,neveda savo vaikelio pas save,matyt "labai geras " angel_not.gif juk supermama.gif , vestu pas save,koks bebutu .
cia ,aisku mano nuomone smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Vivanco, nelabai įkertu ko tu čia kabinėjies prie Erikos-amerikos blink.gif specialiai peržiūrėjau jos postus, nu nerandu, kad būtų ką rašius blogai apie šį darželį schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rama* @ 2007 07 31, 18:39)
Vivanco, nelabai įkertu ko tu čia kabinėjies prie Erikos-amerikos blink.gif  specialiai peržiūrėjau jos postus, nu nerandu, kad būtų ką rašius blogai apie šį darželį schmoll.gif

umn.gif.matyt dar nesubrendote tokiems pamastymams hihihi.gif ,nieko ,dar viskas pries akis! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 07 31, 22:00)
umn.gif.matyt dar nesubrendote tokiems pamastymams  hihihi.gif ,nieko ,dar viskas pries akis! bigsmile.gif



Kažkaip įtariu g.gif , kad čia tu nesubrendai žmoniškam bendravimui schmoll.gif

Bet šiaip žiūriu jau visi nukrypom nuo tiesioginės temos, tai gal baigiam tuoj "apsikeitimus komplimentais" ir rašom daugiau apie darželį rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buba: 01 rugpjūčio 2007 - 07:49
*Vivanco*:
g.gif idomu,kodel ta jusu kaimyne,kuri dirba aukletoja,kitame darze,neveda savo vaikelio pas save,matyt "labai geras " angel_not.gif juk supermama.gif , vestu pas save,koks bebutu .


*Erika-amerika*
Tai, kad ji dirba rusų darželyje mastau.gif Ji pati rusė, o vyras lietuvis, tai nori, kad ir vaikas būtų lietuvis mirksiukas.gif Gal todėl neveda mastau.gif

"manau jusu aukletojos bus nuostabios,jei jus pati busite maloni,geranoriska ju atzvilgiu"
O su tavo šitais žodžiais, tai sutinku drinks_cheers.gif
Papildyta:
Tai kada visos auklėtojos grįžta iš atostogų? vacation1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 01 rugpjūčio 2007 - 07:56