Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Rama* @ 2007 07 21, 07:40)
nu faina jums thumbup.gif
mes nuo kito rudens užsirašę, bet nelabai realu, kad pakliūsim, nes eilėj kažkur 30 unsure.gif žadu dar per darželius pralėkt, bet kiek skambinau, visur arba perpildyta arba pasako, kad mes nepriklausom pagal gatvę, tai biški pasimetus esu..



Siaip direktore, kai uzrasinejo, turejo pasakyt, ar papuolat. Bet nepraraskit vilties, gal dar kas atsisakys. Siaip jau praeitais metais, man atrodo, buvo 32 lopselinukai.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 07 21, 14:29)
Siaip direktore, kai uzrasinejo, turejo pasakyt, ar papuolat. Bet nepraraskit vilties, gal dar kas atsisakys. Siaip jau praeitais metais, man atrodo, buvo 32 lopselinukai.

ji pasakė, kad negali nieko prižadėti. nu tikiuosi kas nors atsisakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rama* @ 2007 07 21, 09:40)
nu faina jums thumbup.gif
mes nuo kito rudens užsirašę, bet nelabai realu, kad pakliūsim, nes eilėj kažkur 30 unsure.gif žadu dar per darželius pralėkt, bet kiek skambinau, visur arba perpildyta arba pasako, kad mes nepriklausom pagal gatvę, tai biški pasimetus esu..

jeigu yra laisvu vietu tai galespriimti ir nepriklausomos,pagal Įstatyma
kiek Žinau priima tik 20-25, jeigu kas nors neateis tada yra šansas
tai lopšelinei grupei turetu buti 10 vaikųčiu -norma ,o priima realiai 15-17
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 07 23, 07:26)
jeigu yra laisvu vietu tai galespriimti ir nepriklausomos,pagal Įstatyma
kiek Žinau priima tik 20-25, jeigu kas nors neateis tada yra šansas
tai lopšelinei grupei turetu buti 10 vaikųčiu -norma ,o priima realiai 15-17

tai čia į grupę tiek priima, ane?
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 07 09, 09:09)
Man irgi butu labai idomu, nes kiek zinau mano mazoji eis i sia grupe


Maniškis irgi į "Uogelių" grupę eis nuo šio rugsėjo, tai irgi labai norėtųsi morališkai pasiruošti bigsmile.gif Gal kas nors iš mamyčių žinote apie "Uogelių" auklėtojas ir šeimininkėles? sunglasses2.gif
Tai ***austra*** pasimatysime rudenį mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rama* @ 2007 07 21, 09:40)
nu faina jums thumbup.gif
mes nuo kito rudens užsirašę, bet nelabai realu, kad pakliūsim, nes eilėj kažkur 30 unsure.gif žadu dar per darželius pralėkt, bet kiek skambinau, visur arba perpildyta arba pasako, kad mes nepriklausom pagal gatvę, tai biški pasimetus esu..


Na mus kai užrašė, tai irgi sakė, kad labai daug vaikučių ir kad maža tikimybė jog priims. Bet va pakliuvom thumbup.gif Gal ir jums pasiseks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 07 23, 10:41)
Maniškis irgi į "Uogelių" grupę eis nuo šio rugsėjo, tai irgi labai norėtųsi morališkai pasiruošti bigsmile.gif Gal kas nors iš mamyčių žinote apie "Uogelių" auklėtojas ir šeimininkėles? sunglasses2.gif
Tai ***austra*** pasimatysime rudenį mirksiukas.gif
Papildyta:
Na mus kai užrašė, tai irgi sakė, kad labai daug vaikučių ir kad maža tikimybė jog priims. Bet va pakliuvom thumbup.gif  Gal ir jums pasiseks ax.gif



NA, sveikinu, visas mamas, uzrasiusias vaikucius i darzeli clap.gif ...
O kazkas sake, kad sitas darzelis blogas-pasirodo populiarumas cia auga 2.gif 2.gif 2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 07 23, 14:17)
NA, sveikinu, visas mamas, uzrasiusias vaikucius i darzeli  clap.gif ...
O kazkas sake, kad sitas darzelis blogas-pasirodo populiarumas cia auga 2.gif  2.gif  2.gif ...


Tai čia turbūt ne blogumo esmė, bet, kad šalia darželių trūksta, vaikučius per visą miestą reik tampyti. O be to visai normalus darželis, pasiremontavę jie ten, visai čiotka ax.gif Aš kai ieškojau sūnui darželio, tai tokių apleistų mačiau, kad "Karuselės" sakyčiau labai netgi ir neblogas. O be to prie pat mūsų namo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 07 23, 13:15)
Tai čia turbūt ne blogumo esmė, bet, kad šalia darželių trūksta, vaikučius per visą miestą reik tampyti. O be to visai normalus darželis, pasiremontavę jie ten, visai čiotka ax.gif Aš kai ieškojau sūnui darželio, tai tokių apleistų mačiau, kad "Karuselės" sakyčiau labai netgi ir neblogas. O be to prie pat mūsų namo thumbup.gif

Rimtai?.. as ejau tik i sita vieninteli, nes buvau girdejusi, kad i VAndeni be sansu pakliuti, o i sita nera problemu, jeigu ne per velai uzsirasai.

MAn irgi jis pasirode eilinis darzelis. As pati toki lankaiu, tai kodel negali ir mano vaikas lankyti? smile.gif

O dar varinatas vesti vaika i ta darzeli, kuris yra salia darbo. BEt vel gi, tai patogu tevamks, o ne vaikui.
Atsakyti
[quote=Erika-amerika,2007 07 23, 10:41]
Maniškis irgi į "Uogelių" grupę eis nuo šio rugsėjo, tai irgi labai norėtųsi morališkai pasiruošti bigsmile.gif Gal kas nors iš mamyčių žinote apie "Uogelių" auklėtojas ir šeimininkėles? sunglasses2.gif
Tai ***austra*** pasimatysime rudenį mirksiukas.gif

Mes einam i uogele. Su viena aukletoja jau susipazinom, bet ji rugpjuti iseina atostogu. O kita ateis tik kito men vidury atrodo. man visai faina pasirode aukletoja, visalaik ateinam, sako sunui: duok penkis, tas patenkintas. Ir seimininkele lyg ir nebloga. Viskas bus gerai. Tik dabar sujungtos grupes ir aukletojos kasdien vis kitos. Maniskis tai normaliai, bet mes is lopselio, tai jau priprates.
Atsakyti
Labutis ! bigsmile.gif Taip ir nesupratau " Erika-amerika" į kurį darželį tu vedi ar vesi vaiką , nes rašai komentarus ir į "Ozo darželį" ir į " Karuselės" g.gif . Ar bandai du kiškius nušauti,bet iš tavo pusės labai negražu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivanco @ 2007 07 29, 17:41)
Labutis !   bigsmile.gif Taip ir nesupratau " Erika-amerika" į kurį darželį tu vedi ar vesi vaiką , nes rašai komentarus ir į "Ozo darželį" ir į " Karuselės"   g.gif  . Ar bandai du kiškius nušauti,bet iš tavo pusės labai negražu...  schmoll.gif


Labutis, labutis! Nešaudau aš čia jokių kiškių lotuliukas.gif Mes lankom "Ozo" darželį nuo praeito rugsėjo, "kačiukų" grupę (nu taip ir lankom, tai serga, tai atostogos, nu kaip ir visi tongue.gif ). O dabar netikėtai mus priėmė į "Karuseles". Tai va nuo šio rugsėjo mes pereinam į "Karuseles", nes šitas darželis prie pat namų tongue.gif Vat ir visas detektyvas hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 30 liepos 2007 - 08:02
QUOTE(Vivanco @ 2007 07 29, 17:41)
Labutis !  bigsmile.gif Taip ir nesupratau " Erika-amerika" į kurį darželį tu vedi ar vesi vaiką , nes rašai komentarus ir į "Ozo darželį" ir į " Karuselės"  g.gif  . Ar bandai du kiškius nušauti,bet iš tavo pusės labai negražu...  schmoll.gif


Aš čia dar biškutį nesupratau g.gif Kas čia turėtų būti negražu iš mano pusės? Kodėl negaliu rašyti komentarų į skirtingas darželių temas? Kodėl negaliu pasidalinti patirtimi su kitomis mamytėmis? gossip.gif Turiu kažko bendro su šiais darželiais, tai ir rašau sokiai.gif Juk ne iš galvos traukiu dirol.gif Greitai greitai greitai parašyk "Vivanco" kas čia negerai mirksiukas.gif
Atsakyti