Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Rama* @ 2007 07 02, 12:39)
sveikos smile.gif
nu joo..prisiskaičiau aš čia visokių komentarų, bet manau visuose darželiuose yra gerų ir blogų auklėtojų. negali būti garantuotas, kad kituose darželiuose vaikai prižiūrimi geriau schmoll.gif  šiandien buvau pas direktorę, pasirodė l. maloni moteris ir su darželio aplinka viskas tvarkoj. tai kad jei pakliūsim į daržą, bandysim eit smile.gif

gal žinot kiek vaikų priima į lopšelio grupę?



Na keista, kad tau aplinka pasirode normali, jei turejai mintyje kiema? g.gif
Papildyta:
QUOTE(kaavka @ 2007 07 09, 18:35)
Girdejau, kad dabar aukletojos atostogauja. Grupeje gali dirbti dar ne jusu aukletojos. Manau reikia palaukti iki rugsejo, tada ir suzinosite. Tikrai neverta taip pergyventi, nes esu isitikinusi, kad visos aukletojos super:)))) Galvokite apie GERI, turekite savo nuomone ir viskas bus OK!!!


Aukletojos visur geros, pirmiausiai patys bukite geri,neeieskokite blogybiu, ten gi dirba issilavinusios pedagoges.Noredami geru paslaugu savo atzalelelms ir patys bukite malonesni, na cia kaip ir visur paslaugu sektoriuje.
Atsakyti
Pilnai sutinku! Keista skaityti apie mamyciu baimes. Teko skaityti daug literaturos apie vaiku auklejima ir supratau, kad vaikams didziausia zala padaro patys tevai (nors to ir nesupranta, o gal ir nenori suprasti), o ne blogos aukletojos. Kodel mes nemokame gyventi paprasciau, i problemas ziureti zmogiskiau? Mamytes! Patys bukite geresni, nors kartais paklauskite kaip jauciasi aukletojos, nes su jusu vaikuciais aukletojos praleidzia daugiau laiko negu jus, praranda nemazai sveikatos. Sutinku, kad aukletojos issilavinusios, visa laika kelia kvalifikacija ir as manau, kad geriau supranta apie vaiku ugdyma. Tik jus netrukdykite joms. Dovanokyte nors sypseneles, jums tai sugriz, tikrai 4u.gif O vaikai uzaugs, eis i mokykla. Ten ir prasides tikros problemos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 06 26, 10:45)
Čia tai bent doh.gif Negalvojau, kad tokių tėvelių atsiranda paprastuose darželiuose g.gif Nors ko čia stebėtis, pažiūrėkit kiek vaikučių vaikų namuose cray.gif
P.s. Čia klausimas truputį ne į šitą temą: - Gal žinote kada direktorė būna rytais darželyje?

tTEVU PRIIMIMO VALANDOS PIRMADIENI 7.00-12.00, PENKTADIENI 13-18, BET BUNA NUO 7.00 KIEKVIENA DIENA IR PRIIMA
Atsakyti
NOriu pasisakyti sioje temoje ir tikiuosi surasiu mamyciu, vedanciu cia savo lopselinukus.
MEs einame i grupe Ramune. Sunui 1.8 m.
Einame tik antra savaite. Uzsirasem dar ziema. Turejome pradeti eiti nuo 2007 m. rugsejo, bet pamaniau, kad vaikui bus geriau pratintis jau vasara, o be to musu aukjle tik vos vos kentejom...
Direktore labai patiko, moteris is karto prie reikalo. Bijojau, kad anksciau nepriims, bet be problemu. NEszinau, gal nuelem tai, kad vaika auginu viena.
PApuoleme i maisyta rusiuku, lenku, leituviu grupe. Man tai pasirode priimtina, nes manau, kad sunus jei ir veliau prades sneketi, bet is karto bent pora kalbu 4u.gif .
Pirmaja savaite pratinome, priieme tik po dvi valandas. As pati pasilikti nepasilikdavau. Aukletoja visai nieko, is karto paklause, kuria kalba su vaiku bendrauti. MAtosi, kad zino savo darba. KAsdiena atejus pasiimti sunaus papasakoja, kaip praleido diena.
Sunus jau dabar eina gana noriai, tik paliekant truputi nepatenkintas buna, bet aukletoja ivilioja gudriai ir man visada moja, kad jau eiciau mirksiukas.gif ...
PAsiimant pirma diena, kai isbuvo iki vakaro, tai jau radau vaika budincioje grupeje 18 val. TAi tos grupes aukletoja paburbejo, kad reiketu pasiimti anksciau, nes vaikas dar mazas. BEt kadangi neturiu pasirinkimmo, tai anksciausiai galiu paimti maziuka puse sesiu...
Del kiemo pretenziju neturiu. MAnau pakanka smelio vaikams. O ateityje visada teveliams galima butu pasiorganizuoti kokias supynes bendromis jegomis. BEt dar klausimas, ar tikrai reikia??? rolleyes.gif
Siandien sulaukiau skambucio is vienos grupes mergaites mamos. Ji skundesi, kad maniskis jos mergaitei ikando, o si nebenori eiti i darza. Truputi nustebau, kodel buvo skmabinta man? Zinau, kad mazius sitaip elgiasi. BEt gal aukletoja nespejo suziureti, nes grupeje siuo metu trys naujokai. BE to visi vaikuciai taip elgiasi. NEteisinu sunaus, kovojame su kanduku namuose biggrin.gif ...

KAip seksis toliau, papasakosiu veliau smile.gif. Tiesa, mamytes, kas vedate i ta pacia grupe Ramune, butu smagu pasiplepeti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 19 liepos 2007 - 14:10
QUOTE(Smilla @ 2007 07 19, 15:08)
NOriu pasisakyti sioje temoje ir tikiuosi surasiu mamyciu, vedanciu cia savo lopselinukus.
MEs einame i grupe Ramune. Sunui 1.8 m.
Einame tik antra savaite. Uzsirasem dar ziema. Turejome pradeti eiti nuo 2007 m. rugsejo, bet pamaniau, kad vaikui bus geriau pratintis jau vasara, o be to musu aukjle tik vos vos kentejom...
Direktore labai patiko, moteris is karto prie reikalo. Bijojau, kad anksciau nepriims, bet be problemu. NEszinau, gal nuelem tai, kad vaika auginu viena.
PApuoleme i maisyta rusiuku, lenku, leituviu grupe. Man tai pasirode priimtina, nes manau, kad sunus jei ir veliau prades sneketi, bet is karto bent pora kalbu  4u.gif .
Pirmaja savaite pratinome, priieme tik po dvi valandas. As pati pasilikti nepasilikdavau. Aukletoja visai nieko, is karto paklause, kuria kalba su vaiku bendrauti. MAtosi, kad zino savo darba. KAsdiena atejus pasiimti sunaus papasakoja, kaip praleido diena.
Sunus jau dabar eina gana noriai, tik paliekant truputi nepatenkintas buna, bet aukletoja ivilioja gudriai ir man visada moja, kad jau eiciau  mirksiukas.gif ...
PAsiimant pirma diena, kai isbuvo iki vakaro, tai jau radau vaika budincioje grupeje 18 val. TAi tos grupes aukletoja paburbejo, kad reiketu pasiimti anksciau, nes vaikas dar mazas. BEt kadangi neturiu pasirinkimmo, tai anksciausiai galiu paimti maziuka puse sesiu...
Del kiemo pretenziju neturiu. MAnau pakanka smelio vaikams. O ateityje visada teveliams galima butu pasiorganizuoti kokias supynes bendromis jegomis. BEt dar klausimas, ar tikrai reikia??? rolleyes.gif
Siandien sulaukiau skambucio is vienos grupes mergaites mamos. Ji skundesi, kad maniskis jos mergaitei ikando, o si nebenori eiti i darza. Truputi nustebau, kodel buvo skmabinta man? Zinau, kad mazius sitaip elgiasi. BEt gal aukletoja nespejo suziureti, nes grupeje siuo metu trys naujokai. BE to visi vaikuciai taip elgiasi. NEteisinu sunaus, kovojame su kanduku namuose  biggrin.gif ...

KAip seksis toliau, papasakosiu veliau smile.gif. Tiesa, mamytes, kas vedate i ta pacia grupe Ramune, butu smagu pasiplepeti smile.gif


Visos lopselio grupes ten, kaip suprantu, yra misrios kalbos. Manoji ejo i pagranduka, tai irgi misri grupe. O grupiu darzelio laikas baigiasi 17.35, o veliau - prailginta. Na cia kvailai padaryta, taip atrodo, kad visi baigia darba 16 val. Gerai, kad as dabar turiu galimybe siek tiek isbegti is darbo anksciau, tai nereikia maniskes palikti prailgintoj grupej. Nors lopseli vaikus dar ir anksciau paima, as paprastai, atejusi 17 val. jau rasdavau savo dukra viena.
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 07 18, 21:14)
tTEVU PRIIMIMO VALANDOS PIRMADIENI 7.00-12.00, PENKTADIENI 13-18, BET BUNA NUO 7.00 KIEKVIENA DIENA IR PRIIMA


Ačiū labai už informaciją, bet mes jau buvome darželyje ir išėjome labai patenkinti
yahoo.gif yess.gif yahoo.gif yess.gif
Atsakyti
QUOTE(austra @ 2007 07 19, 14:23)
Visos lopselio grupes ten, kaip suprantu, yra misrios kalbos. Manoji ejo i pagranduka,  tai irgi misri grupe. O grupiu darzelio laikas baigiasi 17.35, o veliau - prailginta. Na cia kvailai padaryta, taip atrodo, kad visi baigia darba 16 val. Gerai, kad as dabar turiu galimybe siek tiek isbegti is darbo anksciau, tai nereikia maniskes palikti prailgintoj grupej. Nors lopseli vaikus dar ir anksciau paima, as paprastai, atejusi 17 val. jau rasdavau savo dukra viena.



PAs mane irgi kol kas gyvena brolis, tai jis darba baigia anksciau, susitareme, kad sunu paims jis-tai 16 val jau mazius buna pakeliui namo thumbup.gif . O veliau, manau, kai bus visiskai priprates prie darzo, pabus ten ir ilgiau valanda, pusantros...

Antra diena sunus pasileika grupeje su didesniu noru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 07 19, 15:08)
Direktore labai patiko, moteris is karto prie reikalo. Bijojau, kad anksciau nepriims, bet be problemu. NEszinau, gal nuelem tai, kad vaika auginu viena.


o klausyk, tu pati pasisakei, kad viena augini ar kaip? nes mes kai atėjom užsirašyt, tiesiog užrašė į eilę be jokių kalbų ir viskas unsure.gif

QUOTE(Erika-amerika @ 2007 07 19, 15:49)
Ačiū labai už informaciją, bet mes jau buvome darželyje ir išėjome labai patenkinti
yahoo.gif  yess.gif yahoo.gif  yess.gif

priėmė? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rama* @ 2007 07 20, 08:19)
o klausyk,  tu pati pasisakei, kad viena augini ar kaip? nes mes kai atėjom užsirašyt, tiesiog užrašė į eilę be jokių kalbų ir viskas unsure.gif 
priėmė? biggrin.gif


KAi rasiau vaika is karto po gimimo, tada dar buvau istekejusi. BEt ji paklause, ar yra pilna seima. NEs jei ne, perspejo, kad reikes atnesti popierius, jei auginu viena.
O dabar kai ejau tartis, kad priimtu anksciau, tai pati pasakiau, kad pasikeite situacija, ir noreciau del to vaika leisti i darza anksciau.
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2007 07 20, 11:23)
KAi rasiau vaika is karto po gimimo, tada dar buvau istekejusi. BEt ji paklause, ar yra pilna seima. NEs jei ne, perspejo, kad reikes atnesti popierius, jei auginu viena.
O dabar kai ejau tartis, kad priimtu anksciau, tai pati pasakiau, kad pasikeite situacija, ir noreciau del to vaika leisti i darza anksciau.

aišku 4u.gif
Atsakyti

priėmė? biggrin.gif
[/quote]

Aha, priėmė thumbup.gif Tai džiaugiuosi, kad nebereikės vaiko per visą Vilnių tampyti biggrin.gif Jau nuo šio rudenio lankysim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 07 20, 15:13)
Aha, priėmė thumbup.gif  Tai džiaugiuosi, kad nebereikės vaiko per visą Vilnių tampyti biggrin.gif Jau nuo šio rudenio lankysim rolleyes.gif

nu faina jums thumbup.gif
mes nuo kito rudens užsirašę, bet nelabai realu, kad pakliūsim, nes eilėj kažkur 30 unsure.gif žadu dar per darželius pralėkt, bet kiek skambinau, visur arba perpildyta arba pasako, kad mes nepriklausom pagal gatvę, tai biški pasimetus esu..
Atsakyti