Įkraunama...
Įkraunama...

Labai neramus vaikelis

pas mano maziu buvo padidejes raumenu tonusas, tai siunte mus masazuotis ir mankstintis. Kaip ir viskas dwl to susitvarke. bent jau taip sako gydytojai.

Bet del neramumo, pirmoji dukryte, buvo angeleas, paguldai vakare apie 11 val ir vaikas tik 6ryto pabunda. O dabar leliukas daryk ka nori, nuolatos kelia mane nakti, jam vis paspaudau pilviuka - purpteli ir vel uzmiega, arba blaskosi, tai vel tenka raminti. ir jokio skirtumo ar vezimuky miega ar pas mane lovoj. Vienos mamos sake kad jam gal artumo mano reikia - bet tas pats velnias. Taip ir nezinau ar cia tik pilvelis kaltas, ar dar kazkas... Ir laseliu Espumisan L daviau ... nepadejo
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 02 17, 18:13)
jei vaikas sveikas auga, nesikankina, jei viskas normoje tai kraujo tyrimų daryti nereikia... O ar tu pati sau daraisi per metus bent kartą kraujo tyrimus jei esi sveika? manau ne. Mano dukrytei 11 mėnesiukų su uodegėle- auga sveika graži mergytė- jokių kraujo tyrimų nedaryta. tik masažai.

tai kad vaikutis nebutu sirges nieks ir nekeltu problemos del kraujo tyrimo ar kitu,bet kai vaikutis suserga ir gydytoja skiria antibiotikus kurie nepadeda,poto vel kitus skiria ir nedaro jokiu tyrimu, man pvz. kelia pasipiktinima.. g.gif

Tegul mamytė truputuką atsipalaiduoja- masažai kūdikėliui priklauso 2 kursai nemokamai. O mamytei ne mankšteles o masažiukus reikia vaikučiui daryti- mankštos- skirtos tiems kurių raumenukai per daug atsipalaidavę- O tiems vaikučiams kurių įsitempę reikia masažuoti- nemokėčiau čia paaiškinti- kai mums darė atpalaiduojančius masažus tai tarytum glostinėjo- ir gan stipriai. Visokie pratimai įtempia raumenis- taigis supratau tiek: masažistė- atpalaiduoja- o mamytė namie vėl įtempia... Tai kur vaikelis neklyks? Jei mama netingi tegul bent išglosto vaikelį- valanda per dieną daro stebūklus... Pati žinau ant savo princesės.
Na jau na jau... Toks vaizdas, kad ne vaikučiui reikia pagalbos o mamytei... Puikiai žinau aš daugelį tų užkalbėtojų (ypač Vilniuje) neklas ten... gal mama pati apsiramino- o ir vaikeliui tada geriau.

Del mamytes isitempimo sutinku, jai reiktu paciai truputuka nurimti, nes ji labai pergyvena..  ax.gif

o gal vertėtų polikliniką keisti? pvz: mes esame gerosios vilties stotelėje esančioje poliklinikoje: kai užrašė mūsų mažylę į masažus mes net 2 savaites laukėme eilėje- bet jokių Nr nebuvo- paprasčiausiai nuėjome pas masažistę ji atsivertė užrašū knygelę ir pasakė kada yra vietelė... Jokių kyšių nereikėjo. Pediatrė mūsų apžiūri gerai (gyd. Pilyčiauskienė- tikiuosi nesuklydau rašydama) labai maloni apžiūri nuramina... pamačiusi kad vaikutis labai lankstus nusiuntė pas neurologą- neurologas nustatė padidėjusį tonusą (mano gydytoja galvojo kad sumažėjęs) masažistė pasakė, kad padidėjęs ir sutvarkė raumenukus. sesutė pas mus buvo ne tik pirmus mėneiukus, bet dar užėjusi porą kartų- taip pat laikas nuo laiko paskambina (nors mes pasirodome kiekvieną mėnesiuką- kaip priklauso.) bet vat sausį buvo atlėkusi sesutė perspėti kad neitume į polikliniką- kad labai daug sergančių vaikučių gali mažylė užsikrėsti... na esu patenkinta tuo kad papuolėm pas šią gydytoją. wub.gif


vat tai ir yra kad gydytojai viens kitam priestarauja.. vienas sako kad reik mankstu, kitas kad masazu.. doh.gif nzn kaip su poliklinikos pakeitimui bet norint pakeisti gydytoja reik gauti jos sutikima doh.gif o jei gydytoja nesutinka g.gif ar gali taip buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(DianaS @ 2008 02 18, 10:43)
vat tai ir yra kad gydytojai viens kitam priestarauja.. vienas sako kad reik mankstu, kitas kad masazu.. doh.gif  nzn kaip su poliklinikos pakeitimui bet norint pakeisti gydytoja reik gauti jos sutikima doh.gif  o jei gydytoja nesutinka g.gif  ar gali taip buti g.gif

Na tikrai nereikia gauti gydytojos, iš kurios nori išeiti, sutikimo.
Gali reikėti gauti gydytojos, pas kurią nori eiti, sutikimą. Tame gali būti įtraukta sąlyga, kad ji pvz neatvažiuos į namus susirgus (nes būsit vieni ne apylinkėje ir jai baisiai nepakeliui), gal sesutė nelankys namuose. O šiaip tai daugiau jokių sąlygų. Galima ir polikliniką iš viso pakeisti.
Atsakyti
4u.gif gal biski ne taip parasiau 4u.gif reik gauti tos gydytojos sutikima pas kuria nori persirasyti, taip mamytei pasake registraturoje, o gydytoja apziurejusi vaikuti atsisake pasakius, kad reik ismokt bendrauti su savo gydytoja doh.gif i privacia klinika nelabai turi galimybes parsirasyti.. o ir kita poliklinika butu toloka, o juk si visai netoli namu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DianaS @ 2008 02 18, 11:43)
vat tai ir yra kad gydytojai viens kitam priestarauja.. vienas sako kad reik mankstu, kitas kad masazu.. doh.gif  nzn kaip su poliklinikos pakeitimui bet norint pakeisti gydytoja reik gauti jos sutikima doh.gif  o jei gydytoja nesutinka g.gif  ar gali taip buti g.gif

Tai galima ir masažus, ir mankštas, gi nepakenks g.gif

Su tom gydytojom, tai tikras absurdas doh.gif
Atsakyti
4u.gif pritariu, kad su gydytojais tikras apsurdas mad.gif mamyte tikrai nori pakeisti gydytoja, bet viena atsisako del kitu antakalnio gydytoju nelabai turim informacijos, o berniokui susirgus is kitos poliklinikos turbut neatvaziuoja i namus g.gif o kai neturi savo transporto doh.gif tai nelabai yra kur detis verysad.gif
Atsakyti
Gal privatus gydytojas jums reikalingas?nezinau, ar dar priimtu jus...daug vaiku lanko.Bet paskambinti ir paklausti galima.Jei ka, parasykit man, atsiusciau telefona.Gydytoja vazineja i namus, mano maziuka nuo gimimo priziuri.Gera gydytoja.Zinoma kainos truputi kandziojasi, bet labai patogu.
Atsakyti
pritariu ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,ir as su problema-neramus,verkslenantis,nakti daznai pabundantis vaikas(dukryte).Iki 3men.buvo l.rami,veliau pradejo viskuo dometis, maziau miegoti diena,..dabar jai 7,5men, vargstam nuo 6men, diena 2kart po 20min.-1val. pamiega ir zirzia...verkia...nori ant ranku ir vistiek negerai. Pradejo kosiu nebenoret,o taip graziai jau 2-3kart dienoj valge, nakti vis paverkia, 7men-jau 6 dantukai, dygstant problemu ypatingai nebuvo. Neurologe apziurejo-sveika, del visa ko galvos echo padare, pediatre-sako sveika, o as jau nebezinau ka ir daryti verysad.gif
Kas galetu buti? g.gif O gal nuziurejo...Zodiu patarkit kas ka galit, nezinau nei i kokia tema rasyt verysad.gif Jau taip man liudna ir gaila jos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2009 04 15, 17:41)
Sveikos mamytes,ir as su problema-neramus,verkslenantis,nakti daznai pabundantis vaikas(dukryte).Iki 3men.buvo l.rami,veliau pradejo viskuo dometis, maziau miegoti diena,..dabar jai  7,5men, vargstam nuo 6men, diena 2kart po 20min.-1val. pamiega ir zirzia...verkia...nori ant ranku ir vistiek negerai. Pradejo kosiu nebenoret,o taip graziai jau 2-3kart dienoj valge, nakti vis paverkia, 7men-jau 6 dantukai, dygstant problemu ypatingai nebuvo. Neurologe apziurejo-sveika, del visa ko galvos echo padare, pediatre-sako sveika, o as jau nebezinau ka ir daryti verysad.gif
  Kas galetu buti? g.gif O gal nuziurejo...Zodiu patarkit kas ka galit, nezinau nei i kokia tema rasyt verysad.gif Jau taip man liudna ir gaila jos verysad.gif


Maniškiui tas pats buvo - bandėm patys visokias raminančias mikstūras + arbatėles, kažkiek geriau būna. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebijoklė @ 2009 04 16, 14:34)
Maniškiui tas pats buvo - bandėm patys visokias raminančias mikstūras + arbatėles, kažkiek geriau būna.  ax.gif


As jokiu ramin. arbatu nedaviau,pradejau duoti jogurtu,varskytes,labai noriai valgo ir pavalgius ziuriu ramesne,gal buvo koses atsibode,gal seip kas, na bet jau buvau panikoj ir nusivylime... smile.gif
Atsakyti