Įkraunama...
Įkraunama...

Geros psichologinės knygos

Aš domiuosi tarpusavio santykiais ir stengiuosi kuo daugiau knygų apie tai perskaityti, bet kad priviso jų daug dabar, tai atsirinkt geriausias bandau doh.gif

O labiausiai kuri paliko įspūdį, tai "paslaptys apie vyrus, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris" smile.gif Ją perskaičiau po skyrybų su vaikinu ir pasigailėjau, kodėl to anksčiau neperskaičiau, nes supratau savo klaidas ir davė supratimo, kaip reikia elgtis tam tikrose situacijose.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 09 02, 15:39)
Besidomintiems psichologija rekomenduočiau skaityti Myers Psichologijos vadovelius ir vagos psichologijos knygu serija.

Pritariu ka tik baigiau skaityti Myers'o Psichologijos vadovelis, aiskiai idomiai parasytas tyrimais ir pavyzdiais paremtas .Viskas Nuosekliai ir aiskiai isdestyta. Po sios knygos visos knygeles "kaip pazinti save" pasiekti tiksla" kiek nublanko... Knygas turiu laiko skaityt tik nakti, tad labai atidziai jas renkuosi tongue.gif smagu kai forume randi kritika, pagirymus, rekomendacijas wink.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Nežinau ar čia rašau, bet ieškau vienos knygos apie psichologiją autoriaus ir pavadinimo.
Knygos viršelyje pavaizduota mergina, kaklaraištis(jei gerai prisimenu baltas, šilkinis)
O šeip ten istorija apie tai kaip merginą bandė nužudyti, o ji išgyveno, bet prarado balsą, nu šeip toks psichologinis kriminalas. Toje knygoje buvo vienas iš veikėjų Dr. Freud'as. Gal yra skaičiusių? 4u.gif
Atsakyti
Kas tyrinėja savo emocijas ir vaikystę, santykius su artimais žmonėmis, patariu perskaityt:
Toxic parents
Фактор матери (krikščionims)
Pykčio šokis
Atsakyti
Jūsų pasamonės galia ir visas Murphio knygas perskaičiau, nežinau kaip kitas, bet man labai jos padėjo gyvenime ir tuom galima sakyt kuriu savo pasaulį - teigiamom mintim, norais ir t.t.
Atsakyti
Pagaliau sužinojau taip ilgai ieškotos knygos pavadinimą. Patariu paskaityti, tikrai įdomi knyga. (Ją skaitysiu jau antrą kartą, labai thumbup.gif )
Jed Rubenfeld - Žmogžudystės interpretacija
Atsakyti
Skaitot tik populiariąją ar kuri nors ir giliau domitės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 07 22, 00:13)
Skaitot tik populiariąją ar kuri nors ir giliau domitės?  ax.gif

Aš domiuosi wink.gif Čia mano neišsipildžiusi profesijos svajonė. Norėjau studijuoti psichologiją, tada psichoterapiją. Bet tuo metu atkalbėjo mane, o dabar daug kas sako, kad tikrai gal reikėjo...biggrin.gif Taigi skaitau, domiuosi viskuo, kas susiję su psichologija (populiarioji psichologija - jau praeitas etapas), bet šiuo metu mane labiau traukia psichoterapija, psichoanalizė, depresijos gydymas (ta sritis, kuri jau labiau link medicinos, gydymo). Kaip tik iš bibliotekos tempsiuosi kelias knygas: A.T. Beck "Cognitive therapy of depression", David Malan "Individuali psichoterapija ir psichodinamikos mokslas", Arline Curtis - "Brain-Switch. Kelias iš depresijos", S. Freud "Psichoanalizės įvadas. Paskaitos" ir dar daug daug kitų laukia savo eilės. smile.gif Šiuo metu gvildenu Raimundo Milašiūno, Eugenijaus Laurinaičio "Psichoterapija - knyga profesionalams ir smalsiems" bei Raimundo Milašiūno "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų". Taip pat nepraleidžiu nei vieno filmo apie depresiją, jos gydymą ir pan. - geriausi matyti kol kas lieka "A Dangerous Method (2011)" ir "Helen (2009)". Motyvacijos teikia ir tai, kad galiu bent žodžiu kažkiek padėti pasimetusiems savyje draugams.
Bandau "mokytis" pati biggrin.gif Būtų smagu rasti panašų pomėgį turinčių forumo narių wink.gif
Atsakyti
Nesidomiu, bet domintų rimtesnio turinio knygos apie kūdikių/mažų vaikų raidą, jų psichologiją, pamėtėkit kokių autorių ar kur ieškot, arba ugdymo metodiką, kuria jūs asmeniškai domėjotės ir apie kurią yra knygų lietuvių arba rusų kalbomis. Jeigu užvesit ant kelio aš jau atsirinksiu, nes dabar truputį esu pasimetusi tarp tų pop.knygelių visokių...labai būsiu dėkinga
Atsakyti
Nežinau, ar minėta, bet man labai patiko Steinerio "Scenarijai, kuriais gyvena žmonės" http://www.leidykla....d...01&act=show ): čia galėtų būti priskiriama prie savipagalbos knygų, bet ne populiariosios psichologijos (nors skaitosi lengvai). Tiktų tiems, kurie jaučiasi, kad cikliškai kartojasi tam tikri bendravimo sunkumai arba tiesiog norintiems labiau suprasti žmonių elgesį, kad ir psichologinį smurtą šeimoje. Patiko tuo, kad užfiksuota tam tikrų momentų, kurių niekur kitur nerasdavau, pvz., apie vadinamuosius banaliuosius gyvenimo scenarijus:

„Kitaip nei tragiškųjų, banaliųjų scenarijų žmonės nepastebi, o tiesiogiai juose dalyvaujantieji, prieš atsikvėpdami paskutinį kartą, tegali išvysti šmėstelėjusį savo galimybių, kurios kažkokiu paslaptingu būdu buvo išduotos ir nugalėtos, vaizdą.
Kasdienio gyvenimo banalybės žmonės nepastebi dėl jos įprastumo. Tiesą sakant, daugelis žmonių išeikvoja gausybę energijos, siekdami paversti netenkinantį gyvenimo stilių kažkokia „normalybe“ ar geidžiamybe. Daugelis iš mūsų be galo didžiuojamės, jei jaučiame, kad gyvename „gerą“ gyvenimą, - „gerą“ iš tikrųjų reiškia normalų, vidutinį, atitinkantį kitų žmonių, kuriuos gerbiame, kuriais žavimės ir kurie mums nurodė, kas yra geras gyvenimas, norus. Kur kas anksčiau nei gimstama, mums nustatoma, kas yra santuoka, sėkmingas verslas, geras tėvas, gera namų šeimininkė, verslininkas, visuomenės veikėjas, „tikras“ vyras ar „tikra“ moteris. Mes tegalime pasinaudoti savo „laisvės“ iliuzija ir pasirinkti, kaip gyvensime. Pasirinkę savo gyvenimo būdą, esame priversti laikytis konkretaus plano nurodymų, mat kitaip gyvendami patirsime nesėkmę. Apie tai, kad kasdienio, banalaus gyvenimo modeliai geriausiu atveju yra netenkinantys, žmonės sužino tik po visą gyvenimą trukusių pastangų laikytis taisyklių – per vėlai, kad galėtų ką nors pakeisti. Ir vis dėlto ironiška, kad stebėdamiesi, jog mūsų gyvenimai atrodo beprasmiai, nors ir pavyzdingai laikomės taisyklių, mes linkę kaltinti save, o ne abejoti tuo, ką mums liepė daryti.
Banalieji scenarijai nuo tragiškųjų labiausiai skiriasi tuo, kad pagal banalųjį scenarijų gyvenantis žmogus veikiausiai neatkreips dėmesio į save, nes jis yra „normalus“.“
Atsakyti
Laba diena,
ieskau Lousie Hay knygos " Myledamas save tu busi laimingas" arba "Pagydyk savo gyvenima". Gal zinote kur galeciau pdf formatu parsisiusti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editule2552: 22 spalio 2013 - 11:57

 i 
savireklama šiame skyriuje nepageidaujama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muzika mano siela: 22 lapkričio 2013 - 13:53