Įkraunama...
Įkraunama...

Geros psichologinės knygos

QUOTE(Moonte @ 2010 02 09, 15:16)
Vengiu tokiu knygu, nes jos nuasmenintos, rodos tinka visiem, bet is tikruju - niekam. Zmogus negali gyventi pagal kito supratima. Kiekvienas savo gyenimo prasme privalo rasti pats.

Gal kam ir patinka, specialiai isrinktos, graziai "apipavidalintos-sukramtytos" tiesos, bet ko jos vertos jei jas kazkas "kramte", bet ne jus. "Kramtymas" reikalauja dvasiniu pastangu, palieka zmoguje gilesni pedsaka, privercia paciam ismastyti tai, kas be pastangu padeta ant padekliuko, tokio pobudzio knygose.

Sios knygos man primena greito maitininimo surogata, sumeta i galva ir toliau bega. Bet kas greita nevisada reisikia kokybe.

Gal todel, daznai skaitau forumuose, kaip argumenta pateiktas suvirskintas frazes, kuriu oponentas pats pagristi-argumentuoti savo mintim nesugeba. Ko vertos jos...


Jei ne knygu kramtymas... Tai gal turi kokiu pasiulymui, kaip pazinti save labiau kitokiais budais?
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri galėtumėt padėti.
Gal galėtumėte patarti kokių knygų ar straipsnių vertėtų perskaityti, kuriuose atsispindėtų tema apie jaunystės kultą ir apie diskriminaciją dėl senyvo amžiaus. Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Fritz Riemann "Pagrindinės baimės formos" - knyga, kurią norėsiu dar kartą perskaityti, nors šiaip antrą kartą nemėgstu knygų skaityti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artameja: 10 gegužės 2012 - 16:54
Vadim Zeland Transerfingas. 5-iu knygu serija puiki. Kiek sudetingai parasyta, bet tiks toms, kurios turi stipru anliztini mastyma ir netiki viskuom kad sakoma kol moksliskai nepaaiskinama smile.gif
Ir "Begancios su vilkais".
Robin Sharma visos puikios knygos, tik kartojasi labai mintys. Carnegie irgi super, tik po to kai pagalvoji, kad gali buti, kad jis savo gyvenima baige savizudybe (neoficialiais duomenimis), truputi sunku patiketi autoriumi sad.gif Bet "nustok rupintis ir pradek gyventi" tikrai puiki knyga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliute55 @ 2012 06 13, 15:16)
Vadim Zeland Transerfingas. 5-iu knygu serija puiki. Kiek sudetingai parasyta, bet tiks toms, kurios turi stipru anliztini mastyma ir netiki viskuom kad sakoma kol moksliskai nepaaiskinama smile.gif
Ir "Begancios su vilkais".
Robin Sharma visos puikios knygos, tik kartojasi labai mintys. Carnegie irgi super, tik po to kai pagalvoji, kad gali buti, kad jis savo gyvenima baige savizudybe (neoficialiais duomenimis), truputi sunku patiketi autoriumi sad.gif Bet "nustok rupintis ir pradek gyventi" tikrai puiki knyga  thumbup.gif

"Begancios su vilkais" ir man labai patiko thumbup.gif labai daug suteikia pasitikėjimo thumbup.gif
o Vadim Zeland knygas reikia visas skaityti iš eilės? kuri labiausia patiko? ax.gif
Atsakyti
Na as skaiciau is eiles, nes skolindavausi po viena smile.gif bet man ko gero labiausiai patiko pirmoji, nes paskui viskas kartojasi siek tiek kitose, o pirma buvo toks nauju minciu gusis smile.gif

QUOTE(Artari @ 2012 06 19, 14:24)
"Begancios su vilkais" ir man labai patiko  thumbup.gif labai daug suteikia pasitikėjimo  thumbup.gif
o Vadim Zeland knygas reikia visas skaityti iš eilės? kuri labiausia patiko?  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(emiliute55 @ 2012 06 19, 17:21)
Na as skaiciau is eiles, nes skolindavausi po viena smile.gif bet man ko gero labiausiai patiko pirmoji, nes paskui viskas kartojasi siek tiek kitose, o pirma buvo toks nauju minciu gusis smile.gif

ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

LABAI IESKAU LOUISE L.HAY "MYLEDAMAS SAVE TU BŪSI LAIMINGAS"

Šiuo momentu man labai reikalinga ši knyga,niekur nerandu jos....
Gal turite ja,esate perskaite,nupirkčiau ja.Būčiau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Besidomintiems psichologija rekomenduočiau skaityti Myers Psichologijos vadovelius ir vagos psichologijos knygu serija. Paskutinė šios serijos knyga "sielogyda" ypač patiko ir lengvai skaitoma.
Aišku jos sudėtingos, ne per vakarą praryjamos, bet iš ties vertingos, įdomios, informatyvios.
Nuo populiariosios psichologijos siulyčiau susilaikyti, nes dauguma jų yra visiškai niekinės knygos, kurių autoriai nieko nepasiekę ir naudingo nenuveikę pačiam psichologijos mokslui, o tik plaunantys smegenys milijonui skaitytojų apie šviesų rytojų.
Atsakyti
[quote=Female,2012 09 02, 15:39]
Besidomintiems psichologija rekomenduočiau skaityti Myers Psichologijos vadovelius ir vagos psichologijos knygu serija. Paskutinė šios serijos knyga "sielogyda" ypač patiko ir lengvai skaitoma.
Aišku jos sudėtingos, ne per vakarą praryjamos, bet iš ties vertingos, įdomios, informatyvios.
Nuo populiariosios psichologijos siulyčiau susilaikyti, nes dauguma jų yra visiškai niekinės knygos, kurių autoriai nieko nepasiekę ir naudingo nenuveikę pačiam psichologijos mokslui, o tik plaunantys smegenys milijonui skaitytojų apie šviesų rytojų.
[O gal jums yra teke skaityti mano mineta Louise L.Hay ''Myledamas save tu būsi laimingas"? Kokia butu jusu nuomone apie sia knyga? Kiek esu girdejus-tik geri atsiliepimai.Šiaip ieskau lengvai skaitomos ir lengvai suprantamos literaturos.Šiuo metu man labai reikalingi psichologiniai patarimai....kaip save atrasti,kaip nepaluzti,kaip mylet save...ka darau ne taip ir pan....Nes jauciu,kaip viskas slysta is ranku,gyvenimas man nebeturi prasmes...]
Atsakyti
QUOTE(sidabrinė mėnesiena @ 2012 09 03, 02:14)
[O gal jums yra teke skaityti mano mineta Louise L.Hay ''Myledamas save tu būsi laimingas"? Kokia butu jusu nuomone apie sia knyga? Kiek esu girdejus-tik geri atsiliepimai.Šiaip ieskau lengvai skaitomos ir lengvai suprantamos literaturos.Šiuo metu man labai reikalingi psichologiniai patarimai....kaip save atrasti,kaip nepaluzti,kaip mylet save...ka darau ne taip ir pan....Nes jauciu,kaip viskas slysta is ranku,gyvenimas man nebeturi prasmes...]

nesu skaiciusi, bet jau vien pavadinimas mane atbaido nuo jos skaitymo smile.gif ar knyga neskatina egoizmo? ar neiskeliamas i virsu "As", "Man" ir pan? ar meile sau gali padeti surasti save, nepaluzti ir t.t.? g.gif
man rodos kai kamuoja tokios bedos kaip jusus, reiketu skaityti "myledamas kita busi laimingas", jeigu tokiu knygu yra biggrin.gif
paskaitykit "Sielogyda", pirma skyriu praleiskit, bet toliau kaip tik rasoma apie gyvenimo prasmes paieskas ir t.t.
Gyvenimas nera lengvas, niekas, beje, ir nezadejo kad jis bus lengvas, prasmingas ir t.t. isliudekit, nuosirdziai isgyvenkit savo melancholija, o ne slepkit ir maskuokit ja sededama prie veidrodzio ir kartodama "as laiminga, as laiminga, as laiminga, as myliu save" ir t.t.
Atsakyti
Female,

ačiu už išsakytą nuomonę 4u.gif
Atsakyti