Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Sveikutės mirksiukas.gif na kaip sekasi g.gif Pas mane vakar jau sudygo agurkai ir žiediniai kopūstai,jau ir pamidorų daigeliai vieni matosi thumbup.gif
Norėjau paklausti Regilos dėl šiltnamio 4u.gif kas kiek reikia dėti tuos lankus g.gif tu rašei,kad šį kart dėsi kas 80cm,o jai kas metrą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BITUTE 27: 24 kovo 2006 - 11:09
Kaip norisi,taip susidestai.Kuo reciau,tuo labiau plevesuoja plevele.Kuo daugiau plevesuoja,tuo didesne tikimybe,kad sudraskys.Musu anais metais i kriause ikele :)kai griebe vejas.
As ne tik si karta kas tiek desiu,bet ir kitus visus kartus kas tiek dejom-kaimynu buvo kas 1m-pasimokem..kai jis kasmet po 2 kart plevele dejo..Atrodo,kas cia tie 20cm,bet zenklas tada,kai jau turi,o kaimynai-ne.
Atsakyti
as tai jauciu ir klas metra desiu, ir tik normaliai dar skersiniu visokiu lentikiu prikalsim. smile.gif kad nesukryptu,o del pleveles, tai juk ji ne nuo atstumo taro lanku o nuo itemopimo ir pritvirtinimo prie "griauciu" prioklauso, jauciu. smile.gif tik neuzkerek, kad mes sudesim kas metra ir nunes, tai zinosim kad tavo darbas cia biggrin.gif
Atsakyti
As savo minties neprikisineju.Klausei-atsakiau.Ir pasakiau kodel.Toliau-jusu valia.Jei veju dideliu,uraganiniu nebus-isliks.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 03 24, 12:44)
As savo minties neprikisineju.Klausei-atsakiau.Ir pasakiau kodel.Toliau-jusu valia.Jei veju dideliu,uraganiniu nebus-isliks.


atsiprasau, jei pagalvojai, kad "varau" ant taves. blush2.gif aciu uz pagalba ir patarimus. mirksiukas.gif jie labai reikalingi ir naudingi. tiesiog sakau, kad nelabai kas is svetimos patirties mokosi, i kol paciom nenugrius, tol noresis kitaip daryti.. doh.gif
Atsakyti
Nieko tokio.Zinot nemaiso.O jau kaip iseis,taip pasidarysit.Gaila neturiu foto to siltnamio,kaip jis padarytas.Sekmes darbuose.
Atsakyti
noriu pasisemti nauju ziniu ir pasidalinti savo patirtimi smile.gif
mane sudomino kiwanai, ar jie valgomi ar tik dekoratyvinis g.gif
Atsakyti
Valgomi.Skonis tarp agurko,meliono,kivio.Skystoki.Valgyti perpjovus sauksteliu.Odele nevalgoma.Anais metais kai ieskojau info apie juos,radau,kad vertinami restoranuose.Isskobiama mase-panaudojama sultims,desertui,o virsutine dygliuota dalis-kaip indas desertui.Floristikai dziovintos "isnaros" naudojamos,tik reikia moket isdziovint,kad nesusigarbanotu.Pasiziurekit kaip jie atrodo-rasit didesnese maisto prekiu parduotuvese RIMI,HIPERMAXIMOJ-vnt gal 13Lt.Ten kitokia rusis,nei auginu as.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Noriu paklausti ar jūs tuos augaliukus kur pasodinot į indukus(pomidorus,agurkus ir t.t. trešiate g.gif Ir kai tik išdyksta ar jau jiems iškart reikalinga šviesa,nes mano agurkai taip ištyso doh.gif ,net padėjau kur šviesos nėra.Ir kada jūs sodinsite merginos į šiltnamius,nes pavasaris kažkotais vėluoja bigsmile.gif ir šaltos naktys
Atsakyti
jau greitai sušils, todėl šiltnamiuose sodinsime pirmąsias daržoves. man labai patinka ridikėliai "Rubin", "Saxa", "Žara". Jie puikiai užauga, būna dideli. Keletą kartų sodinome tuos su baltomis uodegėlėmis, gal friendčip, tačiau jie būna pas mane nedideli. O mano šeimynai norisi daug. Turguje parduodami kosminio dydžio ridikėliai. Klausiau, kaip tokius užaugina, tai sakė, kad kai sudygsta, juos išpikiuoja ir susodina 5-9 cm atstumu. Ar kas taip bandėte blink.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTE 27 @ 2006 03 26, 08:46)
Sveikos mirksiukas.gif
Noriu paklausti ar jūs tuos augaliukus kur pasodinot į indukus(pomidorus,agurkus ir t.t. trešiate g.gif Ir kai tik išdyksta ar jau jiems iškart reikalinga šviesa,nes mano agurkai taip ištyso doh.gif ,net padėjau kur šviesos nėra.Ir kada jūs sodinsite merginos į šiltnamius,nes pavasaris kažkotais vėluoja bigsmile.gif ir šaltos naktys

reikia tresti, o i sviesa pratinti palaipsniui ax.gif

QUOTE(jurginėlis @ 2006 03 26, 09:27)
jau greitai sušils, todėl šiltnamiuose sodinsime pirmąsias daržoves. man labai patinka ridikėliai "Rubin", "Saxa", "Žara". Jie puikiai užauga, būna dideli. Keletą kartų sodinome tuos su baltomis uodegėlėmis, gal friendčip, tačiau jie būna pas mane nedideli. O mano šeimynai norisi daug. Turguje parduodami kosminio dydžio ridikėliai. Klausiau, kaip tokius užaugina, tai sakė, kad kai sudygsta, juos išpikiuoja ir susodina 5-9 cm atstumu. Ar kas taip bandėte blink.gif

kad pikiuoti, tai pirma karta girdziu, gal visai ir nieko
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2006 03 26, 09:27)
jau greitai sušils, todėl šiltnamiuose sodinsime pirmąsias daržoves. man labai patinka ridikėliai "Rubin", "Saxa", "Žara". Jie puikiai užauga, būna dideli. Keletą kartų sodinome tuos su baltomis uodegėlėmis, gal friendčip, tačiau jie būna pas mane nedideli. O mano šeimynai norisi daug. Turguje parduodami kosminio dydžio ridikėliai. Klausiau, kaip tokius užaugina, tai sakė, kad kai sudygsta, juos išpikiuoja ir susodina 5-9 cm atstumu. Ar kas taip bandėte blink.gif


Ridikėlius tikrai galima pikiuoti arba sėjant "žaisti", dėliojant po sėklytę kas 2-3 cm.

Man labiau patinka ne apvalūs ridikėliai, bet pailgi. Ir tikrai jų užauga daug ir nemažų. Aš dažniausiai auginu Duett, Treto.
Atsakyti