Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Azalija @ 2006 03 18, 12:47)
noriu pasisėti porų. KADA? gal jau laikas?

Jau seniai laikas ax.gif Bet nieko baisaus, jei pasėsi dabar... na nebus tokie tvirti, kai reiks į daržą sodint, bet užaugt spės. Tik sodinti sunkoka, kai būna ploni, kaip siūlai lotuliukas.gif
Atsakyti
Porus sėti tikrai jau laikas.
Atsakyti
ačiū, reiks vakare sėti
Atsakyti
Šiandien ir aš pasisėjau porus.Išpikiavau pomidorus,paprikas,svyrancias gėles.Atrodo nebuvo daug,bet uztrukau geras 3 valandas.Ir sunaudojau trečdalį 80 litrų pakuotės durpių daigams.
Kažkada kalbėjoma pie lankus šiltnamiui.Šiandien pasidomėjom.Jau yra prekyboj,lankas 15,10Lt(6m ilgio).Tad,pasiskaiciuoji savo siltnamio ilgi,kokio norisi,kas kiek desit-tiek ir nusiperkat.Mes desim kas 80cm.Šiltnamį darysim didesnį nei buvo praeitus metus,tad lankų reiks nemazai.
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif priimkit naujokę 4u.gif
Aš irgi pirmą kart gyvenime vakar prisėjau visokiausių rūšių pomidorų,agurkų,porų.paprikų,kalafiorų ,svyrančių petunijų ir mažaūgiųax.gif užtrukau gal keturias val doh.gif Dabar visos palangės apkrautos,net nebežinau kur visas gėles padėti,nes mažius jau baigia visus lapus nudraskyti doh.gif Bet čia ne apie tai tongue.gif
Noriu paklausti,kažkurios rašėt,kad uždengiat poleteleniniu maišiuku ir dedat ant radijatoriaus g.gif ,o tai ant palangės negerai g.gif prašau patarkit mirksiukas.gif
Dar norėčiau pagirti Regila
,nu super tavo visos daržovės,ir dar norėjau paklausti mačiau melionų žiedus nufotkinus,o vaisiai ar užauga g.gif ir kur juos sodini ar šiltnamyje ar atvirame darže,nes jau labai noriu pasisodinti ax.gif Ir dar labai sudomino kiwanas bigsmile.gif irgi norėčiau pasisodinti,jai nesunku apšviesk mane mirksiukas.gif 4u.gifO šiltnamį tai mes irgi iš lankų darysim,ale kiek jų reiks :hmsakai kas 80cm reikia dėt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BITUTE 27: 19 kovo 2006 - 15:49
Dekui uz grazius atsiliepimus mano adresu.Smagu,kad uzaugo ir kad nenuvyle.
Melionai augo siltnamyje,ten ir vaisius vede.Ju nebuvo daug,nes mazai jiems buvo like vietos.Auginau ir zalia ir geltona odele.Dar turiu seklu.Siemet asortimentas zymiai turtingesnis,nei buvo pernai.
Kiwanus jau greitai bus laikas seti.As juos uzauginau lauke,parinkus silciausia vieta.Pasodinus i lauka dar kuri laika laikiau po agro plevele,kadangi naktys buvo saltos.Vaisiai tikrai ispudingi ir verti demesio.Dar ir dabar keli vaisiai puosia virtuve.Kuo puikiausiai laikosi.
Turiu geru,idomiu,derlingu pomidoru ir vertu demesio salotiniu agurku.
Atsakyti
Ačiū tau Regila už ats mirksiukas.gif 4u.gifo tuos kiwanus kur būtų galima nusipirkti g.gif juos iškart į dirvą sėti,ar pirmiausia sudaiginti,atleiskit už tokius kl blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BITUTE 27: 19 kovo 2006 - 16:25
Kiwanus as seju i dezutes ir paaugusius sodinu i lauka ir pasodintus uzdengiu,kad salnos jaunu stiebeliu nenusaldytu.Pas mus ir vasaros trumpos.Jei butu ilgos ar nuo anksciau prasidetu ir ilgai testusi-galima butu tiesiai i lauka set.Dabar tenka daigus sodinti.Seklu turiu-pakuote su 10seklu-1Lt.Parduotuvese ju galima rasti,tik pakuote su 8 ar 10seklu-8 Lt su centais.
Atsakyti
O blink.gif sėklų brangumas,o kokiam mieste tu gyveni,nes aš Kaune ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BITUTE 27: 19 kovo 2006 - 16:25
Seklu kainos vienodos visuose miestuose.Kadangi jos nera lietuviskos ir dar laikomos egzotika-kaina visada ispudinga.Vienais metais pirkau uz tiek pakuote-nesudygo nei viena sekla.Veliau gavau is kitur-kuo puikiausiai.O uz egzotines seklas dazniausiai mokama oi 1Lt uz sekla ir dar daugiau.Pati daug tokiu pirkus.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 03 19, 18:37)
Seklu kainos vienodos visuose miestuose.Kadangi jos nera lietuviskos ir dar laikomos egzotika-kaina visada ispudinga.Vienais metais pirkau uz tiek pakuote-nesudygo nei viena sekla.Veliau gavau is kitur-kuo puikiausiai.O uz egzotines seklas dazniausiai mokama oi 1Lt uz sekla ir dar daugiau.Pati daug tokiu pirkus.

4u.gif čia kažkur man sakė kad jūs iš alytaus ax.gif tai norėčiau paklaust kur jūs tas sėklas alytui perkat?aš čia prisiskaitau bet nieko nerandu.ieškojau gelių sėklų ir tų neradau g.gif arba aš nežinau kur ieškot blush2.gif
Atsakyti
As seklu paskutiniu metu neperku..Ziema ar dar pries ja uzsisakau is kitur.Dazniausiai tai buna egzotines darzoviu seklos,ivairiausi pomidorai,paprikos ir kita "neaiski darzove".
Jei tema apie kiwanus-tai ju seklu turiu.
Atsakyti