Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Sėjos kalendorius bigsmile.gif
Viena diena paankstinau, nes jau pasėjau vienus pomidorus cool.gif
Atsakyti
aš sėju į negilius indelius, perpikiuoju į "silkės kibirėlius" teta sakydavo - kad šaknys būna stipresnės, nes pomidorams esą patinka persodinimai...

apsižiopsojau ir pasėjau sekmadienį kažkokius ankstyvus pomidorus.. iš Rimi.. taip kažkaipi paankstinau pavassarį... :V
Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2006 03 05, 19:54)

AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
na ok, o jei perpikiuojat, tai kada nuo sudygimo ta darot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 03 08, 09:02)
na ok, o jei perpikiuojat, tai kada nuo sudygimo ta darot?  blush2.gif



Aš pikuoju kai atsiranda 3-5 tikri lapeliai.
Atsakyti
Sveikutes,
daug atsakymu i Jusu klausimus galima rasti G. Konciaus knygoje "Mano siltnamis".
Sia knyga galeciau gauti pigiau nei prekybos vietose. Jei domina - rasykit. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 03 08, 10:02)
na ok, o jei perpikiuojat, tai kada nuo sudygimo ta darot?  blush2.gif

kaip būna 3 tikri lapeliai + stengiuosi, kad būtų praėjusios 2 savaitės po palaistymo biostimuliatoriumi, tik pavadinimas ant liežuvio galo ... augina šaknis...
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2006 03 08, 12:00)
kaip būna 3 tikri lapeliai + stengiuosi, kad būtų praėjusios 2 savaitės po palaistymo biostimuliatoriumi, tik pavadinimas ant liežuvio galo ... augina šaknis...


gal penergetic-p?
Atsakyti
penac P arba tas tavo parašytas, sinonimai pavadinimų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azalija: 08 kovo 2006 - 13:43
As tai galiu pasidziaugt, kad mano ankstyvieji pomidorai jau per koki pora centimetru kyso. Gal ir paankstinau biski, nes gamta veluoja atsibust, bet jau agurkiukus pasejau ir paprikas. 2 agurkai jau irgi isdygo. Pirma kart gyvenime uzsiimu tokiu darbu, tai labai dziaugiuos savo augintiniais:)
Atsakyti
QUOTE(Jurgutia @ 2006 03 17, 02:42)
As tai galiu pasidziaugt, kad mano ankstyvieji pomidorai jau per koki pora centimetru kyso. Gal ir paankstinau biski, nes gamta veluoja atsibust, bet jau agurkiukus pasejau ir paprikas. 2 agurkai jau irgi isdygo. Pirma kart gyvenime uzsiimu tokiu darbu, tai labai dziaugiuos savo augintiniais:)



O ar agurkams ne per anksti? Nebent tu sodinsi į šiltnamį. Aš sėjų tiesiai į lauką gegužės mėnesi. Nes agurkai labai greitai auga.
Atsakyti
noriu pasisėti porų. KADA? gal jau laikas?
Atsakyti