Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Bitulka @ 2008 06 06, 09:17)
Parodysiu savo siltnamio vaizdeli ax.gif  cia praejusi savaitgali fotkinta mirksiukas.gif

Labukas 4u.gif
o pomidorai gan tankiai susodinti,manau reciau,o uosviene atvaziavus sako,oi kaip tankiai doh.gif ......Agurkai tikrai nemazi,mes irgi savo jau ne viena suvalge thumbup.gif ......
Atsakyti
labai tvarkingas šiltnamis thumbup.gif
Atsakyti
Dekavoju mergaites uz pagyrimus aciuks.gif
Dar noriu pasiklausti jusu unsure.gif pas mane darze krapus kazkoki balti buziukai uzpuole g.gif Krapai atrodo, kad gerpkai pavyte ir susiraite lapeliai, o vabaliukai toki kaip balti trupinukai mazi, kai prikisi nosi arciau atrodo, kad net nejuda unsure.gif Gal zinote kaip man krapus isgydyti??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 06 09, 08:05)
Dekavoju mergaites uz pagyrimus aciuks.gif
Dar noriu pasiklausti jusu unsure.gif  pas mane darze krapus kazkoki balti buziukai uzpuole g.gif  Krapai atrodo, kad gerpkai pavyte ir susiraite lapeliai, o vabaliukai toki kaip balti trupinukai mazi, kai prikisi nosi arciau atrodo, kad net nejuda unsure.gif  Gal zinote kaip man krapus isgydyti??? verysad.gif

Cia turbut amaru kiausineliai. Pas visus siemet labai viska puola amarai.Ir jei greit ruosiesi juos valgyt, niekuo negali purksti.Parsinesus namie gerai nuplausi ir viskas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2008 06 09, 09:01)
Cia turbut amaru kiausineliai. Pas visus siemet labai viska puola amarai.Ir jei greit ruosiesi juos valgyt, niekuo negali purksti.Parsinesus namie gerai nuplausi ir viskas. mirksiukas.gif


Jie dar nedidukai, sudygo gal pries gera savaite unsure.gif iki valgymo dar reikia palaukti
Atsakyti
Labutis,

norėjau žinovių paklausti,
pas mane šiltnamį pasodintos paprikos, baklažanai ir jo kitoje pusėje agurkai. Dabar labai saulėtos ir karštos dienos ir šilnamį labai džiūsta žemė. Drėgmę palaikyti labai sunku, na ir viskas džiūsta, nuleipę, panašu kad ir vieną agurkėlio daigą praradau. verysad.gif Tai sugalvojau visą šiltnamį iš bačkos lieti su šlanga. Na pagaliau žemė perdrėkus (buvo kaip birus smėlis). Ar taip laistant nepakenksiu augalams. g.gif
Atsakyti
QUOTE(linjan @ 2008 06 09, 10:59)
Labutis,

norėjau žinovių paklausti,
pas mane šiltnamį pasodintos paprikos, baklažanai ir jo kitoje pusėje agurkai. Dabar labai saulėtos ir karštos dienos ir šilnamį labai džiūsta žemė. Drėgmę palaikyti labai sunku, na ir viskas džiūsta, nuleipę, panašu kad ir vieną agurkėlio daigą praradau. verysad.gif  Tai sugalvojau visą šiltnamį iš bačkos lieti su šlanga. Na pagaliau žemė perdrėkus (buvo kaip birus smėlis). Ar taip laistant nepakenksiu augalams.  g.gif


Jei teisingai supratau tai vanduo bačkoje turėtų būti nelabai šaltas ir augalams turbūt
nepakenks.Aš pomidorus kartą neiškentus priliejau su šlanga iš vandentiekio, nors vanduo buvo tikrai šaltas, bet nieko nenutiko.Šiltnamy turiu tik tris agurkus, tai juos lieju
šiltesniu, o paprikas ir pomidorus kaip išeina.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 05 25, 00:46)
Arbūzai, melionai, moliūgai, agurkai jau su žiedais, bet dauguma jų-balkone induose.


Regila, labai rūpi kaip tie arbūzai pas mus auga. Šiemet pasisėjau (dukrelė užprašė sėklas parduotuvėk pamačius), persodinau jau su žiedais, kai kurie nubiro, kai kurie išliko. Bet pavargę tokie... Sakau, gal utopija savą arbūzą užsiaugint.
O šiaip žaviuosi jūsų aistra augaliukams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linjan @ 2008 06 09, 11:59)
Labutis,

norėjau žinovių paklausti,
pas mane šiltnamį pasodintos paprikos, baklažanai ir jo kitoje pusėje agurkai. Dabar labai saulėtos ir karštos dienos ir šilnamį labai džiūsta žemė. Drėgmę palaikyti labai sunku, na ir viskas džiūsta, nuleipę, panašu kad ir vieną agurkėlio daigą praradau. verysad.gif  Tai sugalvojau visą šiltnamį iš bačkos lieti su šlanga. Na pagaliau žemė perdrėkus (buvo kaip birus smėlis). Ar taip laistant nepakenksiu augalams.  g.gif



nu aš tikrai ne žinovė, bet papasakosiu kaip pernai aš laistydavau šiltnamį. Tiksliau kankindavau blush2.gif Visą laiką laistydavau su šlanga iš šulinio su šaltu vandeniu ax.gif ir agurkų su pomidorais tikrai turėjau mirksiukas.gif Bet šiemt kažkaip neeksperimentuoju labai, stovi kubiliukas šiltnamy su vandeniu, taigi lieju su šiltesniu ... Žo mano nuomone, tikrai nieko neatsitiks mirksiukas.gif Bet gal yra turinčių ir kitokią patirtį?
Atsakyti
Ar ne laikas trešti pomidorus?? kada ir kaip tai daryti??
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti