Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

labutis 4u.gif
priimkit dar vieną daržininkę 4u.gif patirtis kaip ir nemenka, bet niekad nesidomėjau, reikia - padarau.. bet dabar jau įdomu... o daigeliai - tiesiog pavasario simbolis..
praeitais metais auginau pomidorus Taifun - jėga, thumbup.gif nuo krūmo gal po 10 kg išėjo...
tik bėda, kad gale kaip ir susirgo kažkokia liga, lapai pajuodavo.. kaip dezinfekuoti šiltnamį?
o paprikų auginti nemoku... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2006 02 28, 16:42)
labutis  4u.gif
priimkit dar vieną daržininkę  4u.gif  patirtis kaip ir nemenka, bet niekad nesidomėjau, reikia - padarau.. bet dabar jau įdomu... o daigeliai - tiesiog pavasario simbolis..
praeitais metais auginau pomidorus Taifun - jėga,  thumbup.gif nuo krūmo gal po 10 kg išėjo...
tik bėda, kad gale kaip ir susirgo kažkokia liga, lapai pajuodavo.. kaip dezinfekuoti šiltnamį?
o paprikų auginti nemoku...  doh.gif


Mano pomidorai irgi būna suserga rudeni. Sako, sako kad tai nuo žemos temperatūros naktimis ir dregmės. Reikia geriau vedinti dienomis ir dar yra kažkokių priemonių nuo šios ligos. O paprikos auginti kiekvienas gali. man tai mažiau rūpesčių negu su pomidorais.
Atsakyti
Sutininku su supermama ginjana tikrai vienas malonumas paprikas auginti ir baklažanų auginimas niekuom nesiskiria nuo paprikų, tikrai verta pabandyti auginti o kaip skanu thumbup.gif . Vienas privalumas nereikia geneti (ar kaip ten darzininkai vadina) kaip pomidorus, parišai viena karta ir kuo puokiausiai auga .Laistyti lygiai taip pat kaip pomidorus žodiu vienas malonumas auginti mirksiukas.gif
Atsakyti
O man su baklažanais pernai nelabai pasiseke. Krūmai augo ko puikiausiai, žydėjo, bet to viskas ir pasibaigdavo- žiedai nukrisdavo. Pas kaimyne tas pats buvo. Gal žinot kame čia reikalas? Kaimynė sakė, kad gal veisle bloga papuole. O šiaip teko skaityti kad taip gali nutikti nuo žemos temperatutos, kad trašų ar vandens trūksta.
Atsakyti
Hm g.gif man tai nebuvo .O laistau ir prižiuriu taip pat kaip pomidorus, tiesa sodinu daigus tai į saulėčiausia šilknamio puse, gal tuo pačiu ir temperatūra jiems būna aukštesnė ax.gif . O trašas tai naudoju Hidrokompleks tai tokiso žalsvos na ir dar kokias nors kurios tinka pomidoram, nors niekad trašu aš netaikau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 02 28, 11:27)
Ačiū 4u.gif  O jų parduotuvėse yra, ar čia kokios retos?


Ne, ne retos. Jų būna ten, kur prekiaujama agrofirmos SĖKLOS sėklomis, pvz., žalioje stotelėje.
Atsakyti
Labutis,daržovių mylėtojos ir augintojos 4u.gif .Aš maniau,kad užsiauginti baklažanų Lietuvos sąlygom neįmanoma blush2.gif .O štai paskaičiau ir nusprendžiau,kad ir aš auginsiu.Man jie tokie skanūs patroškinti. Kaip manot,ar iš sėklų man išdygs,ar ieškot daigų?Dabar pats laikas būtų sėti.
Atsakyti
na, sodininkes, dabar nemoksa mokykit smile.gif visa laika norejau sodininkaut, bet anksciau nebuvo galimybes, siais metais vyro dede priims pas save sode darbuotis ax.gif ale nenoriu apsigedyti su savo darzininkyste blush2.gif
taigi, nusipirkau universalios zemes (durpiu) daigams ir keleta tu bloku daiginimui. pirkau maziausius, o gal reiktu didesnius? isvis, koks skirtumas, kurias daigyklas naudoti?
kaip tarkim pomidorus reiktu daigint? i kiekviena daigyklos duobute deti tu durpiu pirktu ir po seklyte, ar kaip? ir gal elementariai paaiskint galetumet, kaip toliau mazdaug priziuret? blush2.gif daigucius paskui kada mazdaug reik persodint? tiesiai is daigyklos su durpem i siltnami?
ir dar, gal kas susidure su sibirietiskom pomidoru veislem? nes as butent tokias siais metais sodinsiu. aurora, galina ir sasha altaja.
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 03 01, 21:12)

taigi, nusipirkau universalios zemes (durpiu) daigams ir keleta tu bloku daiginimui. pirkau maziausius, o gal reiktu didesnius? isvis, koks skirtumas, kurias daigyklas naudoti?
kaip tarkim pomidorus reiktu daigint? i kiekviena daigyklos duobute deti tu durpiu pirktu ir po seklyte, ar kaip? ir gal elementariai paaiskint galetumet, kaip toliau mazdaug priziuret?  blush2.gif daigucius paskui kada mazdaug reik persodint? tiesiai is daigyklos su durpem i siltnami?
ir dar, gal kas susidure su sibirietiskom pomidoru veislem? nes as butent tokias siais metais sodinsiu. aurora, galina ir sasha altaja.

Nesu labai patyrus,kiekvienais metais mokausi ax.gif .Aš pasiimu plastikinęs dėžutes nuo tortų arba nuo kivi,jas pridedu žemių,sudrėkinu,sėklas tankiai pamėtau,plonu sluoksniu užberiu žemėm,uždengiu plevele(produktams įviniot).Tada dedu arčiau lango ir laukiu daigelių,retkarčiais,jei reik,papurškiu žemę.Kai daigeliai paauga,stipresnius persodinu po vieną į indelius nuo grietinės.Taip darau aš,gal yra gudresnių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilgė @ 2006 03 02, 00:00)
Nesu labai patyrus,kiekvienais metais mokausi ax.gif .Aš pasiimu plastikinęs dėžutes nuo tortų arba nuo kivi,jas pridedu žemių,sudrėkinu,sėklas tankiai pamėtau,plonu sluoksniu užberiu žemėm,uždengiu plevele(produktams įviniot).Tada dedu arčiau lango ir laukiu daigelių,retkarčiais,jei reik,papurškiu žemę.Kai daigeliai paauga,stipresnius persodinu po vieną į indelius nuo grietinės.Taip darau aš,gal yra gudresnių bigsmile.gif


Aš tai kiekvieną rūšį sėju atskirai nuo indelius nuo margarino. Sudėlioju ant sudrėkintos žemės ir su degtuku įspaudau. Tada įkišu į polietileninį maišelį ir padedu ant radiatoriaus. Retkarčiais pravėdinu. Sudygusius dedu ant palangės, kai išauga pirmi tikrieji lapeliai pikiuoju į indelius nuo grietinės g.gif . Viskas kol kas ėjosi gerai, tik šiemet neišdygo nei viena paprikos Cyby sėkla (turbūt senos sėklos ar kur netinkamai laikytos sėklos buvo). blush-anim-cl.gif - pardavėjams.
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 03 02, 08:53)
Aš tai kiekvieną rūšį sėju atskirai nuo indelius nuo margarino. Sudėlioju ant sudrėkintos žemės ir su degtuku įspaudau. Tada įkišu į polietileninį maišelį ir padedu ant radiatoriaus. Retkarčiais pravėdinu. Sudygusius dedu ant palangės, kai išauga pirmi tikrieji lapeliai pikiuoju į indelius nuo grietinės g.gif .


Va lygiai taip ir aš darau.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2006 03 02, 11:16)
Va lygiai taip ir aš darau.

thumbup.gif esam kolegės drinks_cheers.gif
Atsakyti