Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Regila @ 2008 05 21, 14:52)
Muna, užsuk čia ir pamatysi kiek formų ir spalvų galima turėti. Čia mano auginami pomidorai. Šiemet vėl bus naujų, tame tarpe, keli juodi. Pas mane kasmet auga virš 20 skirtingų pavadinimų:
http://www.sodai.lie...oru veisles.htm

Aciu aciuks.gif Vaizda pasirinkti gali, o kaip skonis? Stai auginau pernai De barao geltonus, tai nors buvo labai derlingi, bet skonis nelabai pomidoro.O kur dariau is ju(idomumo delei) geltona kecupa, tai net nesuprasi kad tai pomidorai. hihihi.gif
O kaip tie juodieji: ar jie irgi turi ipatinga skoni?
Tarp kitko net keista, kad tu kuriuos auginu as, pavadinimu cia neradau g.gif
Papildyta:
QUOTE(linaite68 @ 2008 05 22, 13:13)
Gal kas galetu pasakyti,kodel pas mane siltnamyje pradeda suktis pamidoru lapai.Jau nepirmi metai man taip nutinka  doh.gif  Gal tai liga ir reikia kuo purksti  g.gif

Nemanau, kad reiketu ka daryti, jei lapai zali ir dar ne pirmi metai. Visu pomidoru lapai siek tiek sukasi, tik vienu maziau, kitu daugiau. Cia jau priklauso nuo veisles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linaite68 @ 2008 05 22, 12:13)
Gal kas galetu pasakyti,kodel pas mane siltnamyje pradeda suktis pamidoru lapai.Jau nepirmi metai man taip nutinka  doh.gif  Gal tai liga ir reikia kuo purksti  g.gif


Pas mane irgi sukasi .Konsultavausi del sukimosi su agronome tai sake, kad vedinimas siltnamyje blogas todel ir sukasi. Pradejau vedini daugiau, ziuresim...
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 05 21, 13:52)
Muna, užsuk čia ir pamatysi kiek formų ir spalvų galima turėti. Čia mano auginami pomidorai. Šiemet vėl bus naujų, tame tarpe, keli juodi. Pas mane kasmet auga virš 20 skirtingų pavadinimų:
http://www.sodai.lie...oru veisles.htm

Sveika.Norejau paklausti kurie tau paciai labiausiai patinka ir kokio dydzio siltnamis , jei sitiek daug rusiu augini.Ir manau ne vien tik pomidoru ?
Atsakyti
O ten tie pomidorai atrodantys kaip apvytę kokiu pavadinimu? Esama pomidorų tokių, kurių lapai taip atrodo, tačiau jų tokia forma...ir su jais daryti nieko nereikia..Jei tokie kaip "skaruliai", tikėtina, kad tai natūrali jų būsena..Tikriausiai sėklas pirkot parduotuvėje, kaip F1?Tuomet nepersistenkit, atkreipkit dėmesį, kad jie visą augimo laiką tokie...
Nesistebėkit, kad tokių, kuriuo0s aš auginu, pavadinimai nelabai girdėti..Jie perkami iš augintojų Rusijoje, užsienyje. Draugai įdomesnių parveža iš viso pasaulio. Esama iš Izraelio, Tailando, JAV, Italijos, Vokietijos. Lietuvoje taip pat keičiamės sėklomis..jie būna gauti iš visur.. Retai perku parduotuvėse.Tuo man ir įdomiau, augint ne tai, ką galima bet kurioje parduotuvėje rasti.
Ten tinklapyje Jūs matėt kelių auginimo metų surinktus pomidorus. Šiltnamiai pas mane du, tačiau nėra dideli. Daugiausia stikliniame esu auginu apie 80. Šiemet apie 60. Virs 20 pavadinimų. Tad, po 1-2-3 vnt.
Geltoni, juodi-saldesni. Raudoni- daugiau rūgštumo ir tikro pomidoro skonio turintys. Nesu labai išranki, kad sakyčiau, jog valgau tik tokius ir tokius...Man pirmenybė-kažkuo įdomesni. Stengiuosi auginti minkštus, sultingus, ne tokius kaip parduotuvėse "grumstus"(kietus, mažai sultingus).
Agurkai - pagal poreikį. Naujai gautas sėklas dažnai sėju beveik visas (po pora vienetų visų pavadinimų). Jei pasiseka įsigyti daugiau skirtingų, tuomet atsirenku kiek galiu sodint į šiltnamį ir ar galiu augint lauke. Jei taip, tuomet galiu sėt daugiau. Tačiau dažniau įsigyt pasiseka šilumamėgių, kurie pageidautų augti šiltnamyje, tuomet tenka rinktis.
Pomidorų, paprikų turiu kelių metų nesėtų sėklų. Vienais metais pasisekė papildyti 56 naujais pomidorų pavadinimais. Per mažas šiltnamis, kad tiek pasodint. Dar norisi kasmet auginamų pasodinti.
Dažnai namiškiai sakydavo, kad man atrodo, jog šiemet pomidorų neturėsim..kadangi dauguma naujų. Daugumos nei aukščių, nei spalvos, nei ankstyvumo nežinai...tik pavadinimą. Ne visada ir jis kažką sako..Nebuvo tokių metų, kad nusiviltume derliumi. Šiemet vėl nemažai naujų..tiek agurkų, tiek pomidorų, tiek paprikų, moliūgų (valgomų bei dekoratyvių). Kai kas dar balkone, bet jau su žiedais...(moliūgai, melionai, arbūzai, agurkai-šie jau su agurkiukais).
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 05 23, 22:25)
O ten tie pomidorai atrodantys kaip apvytę kokiu pavadinimu? Esama pomidorų tokių, kurių lapai taip atrodo, tačiau jų tokia forma...ir su jais daryti nieko nereikia..Jei tokie kaip "skaruliai", tikėtina, kad tai natūrali jų būsena..Tikriausiai sėklas pirkot parduotuvėje, kaip F1?Tuomet nepersistenkit, atkreipkit dėmesį, kad jie visą augimo laiką tokie...
Nesistebėkit, kad tokių, kuriuo0s aš auginu, pavadinimai nelabai girdėti..Jie perkami iš augintojų Rusijoje, užsienyje. Draugai įdomesnių parveža iš viso pasaulio. Esama iš Izraelio, Tailando, JAV, Italijos, Vokietijos. Lietuvoje taip pat keičiamės sėklomis..jie būna gauti iš visur.. Retai perku parduotuvėse.Tuo man ir įdomiau, augint ne tai, ką galima bet kurioje parduotuvėje rasti.
Ten tinklapyje Jūs matėt kelių auginimo metų surinktus pomidorus. Šiltnamiai pas mane du, tačiau nėra dideli. Daugiausia stikliniame esu auginu apie 80. Šiemet apie 60. Virs 20 pavadinimų. Tad, po 1-2-3 vnt.
Geltoni, juodi-saldesni. Raudoni- daugiau rūgštumo ir tikro pomidoro skonio turintys. Nesu labai išranki, kad sakyčiau, jog valgau tik tokius ir tokius...Man pirmenybė-kažkuo įdomesni. Stengiuosi auginti minkštus, sultingus, ne tokius kaip parduotuvėse "grumstus"(kietus, mažai sultingus).
Agurkai - pagal poreikį. Naujai gautas sėklas dažnai sėju beveik visas (po pora vienetų visų pavadinimų). Jei pasiseka įsigyti daugiau skirtingų, tuomet atsirenku kiek galiu sodint į šiltnamį ir ar galiu augint lauke. Jei taip, tuomet galiu sėt daugiau. Tačiau dažniau įsigyt pasiseka šilumamėgių, kurie pageidautų augti šiltnamyje, tuomet tenka rinktis.
Pomidorų, paprikų turiu kelių metų nesėtų sėklų. Vienais metais pasisekė papildyti 56 naujais pomidorų pavadinimais. Per mažas šiltnamis, kad tiek pasodint. Dar norisi  kasmet auginamų pasodinti.
Dažnai namiškiai sakydavo, kad man atrodo, jog šiemet pomidorų neturėsim..kadangi dauguma naujų. Daugumos nei aukščių, nei spalvos, nei ankstyvumo nežinai...tik pavadinimą. Ne visada ir jis kažką sako..Nebuvo tokių metų, kad nusiviltume derliumi. Šiemet vėl nemažai naujų..tiek agurkų, tiek pomidorų, tiek paprikų, moliūgų (valgomų bei dekoratyvių). Kai kas dar balkone, bet jau su žiedais...(moliūgai, melionai, arbūzai, agurkai-šie jau su agurkiukais).



Skaitau ir žaviuosi tokiu jūsų atsidavimu šiems darbams thumbup.gif Sakot, kad turit arbūzų, melionų ir jau su žiedais ax.gif Aš matyt pavėlinau sėt, nes mano mažyčiai dar. Kada jūs sėjot juos? g.gif
Atsakyti
Arbūzai, melionai, moliūgai, agurkai jau su žiedais, bet dauguma jų-balkone induose. Tai šalnos naktims pranašaujamos, tai dabar antra para lietus nesiliauja, nors savaitgalis laisvas...Kas galėjo pagalvoti, kad tiek užsitęs nepasodinus. Žinoma, geriau būtų mažesni, be žiedų. Tokiems lengviau įsitvirtinti žemėje. Dabar bet koks vietos pakeitimas-augalui stresas. Nors pasodinus bus po agro danga, bet vistiek ten bus vėsiau, nei buvo stiklintam balkone..Nežinia ar jie nesupyks ant manęs ir nenubarstys žiedų...
Agurkai šiltnamyje jau su vaisiais. Gali būt, kad jei ne ryt, tai jau kitą kartą nuvažiavus, bus galima pirmus du nuskinti. Kitų dar teks palaukti..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 05 23, 22:25)
O ten tie pomidorai atrodantys kaip apvytę kokiu pavadinimu? Esama pomidorų tokių, kurių lapai taip atrodo, tačiau jų tokia forma...ir su jais daryti nieko nereikia..Jei tokie kaip "skaruliai", tikėtina, kad tai natūrali jų būsena..Tikriausiai sėklas pirkot parduotuvėje, kaip F1?Tuomet nepersistenkit, atkreipkit dėmesį, kad jie visą augimo laiką tokie...
Nesistebėkit, kad tokių, kuriuo0s aš auginu, pavadinimai nelabai girdėti..Jie perkami iš augintojų Rusijoje, užsienyje. Draugai įdomesnių parveža iš viso pasaulio. Esama iš Izraelio, Tailando, JAV, Italijos, Vokietijos. Lietuvoje taip pat keičiamės sėklomis..jie būna gauti iš visur.. Retai perku parduotuvėse.Tuo man ir įdomiau, augint ne tai, ką galima bet kurioje parduotuvėje rasti.
Ten tinklapyje Jūs matėt kelių auginimo metų surinktus pomidorus. Šiltnamiai pas mane du, tačiau nėra dideli. Daugiausia stikliniame esu auginu apie 80. Šiemet apie 60. Virs 20 pavadinimų. Tad, po 1-2-3 vnt.
Geltoni, juodi-saldesni. Raudoni- daugiau rūgštumo ir tikro pomidoro skonio turintys. Nesu labai išranki, kad sakyčiau, jog valgau tik tokius ir tokius...Man pirmenybė-kažkuo įdomesni. Stengiuosi auginti minkštus, sultingus, ne tokius kaip parduotuvėse "grumstus"(kietus, mažai sultingus).
Agurkai - pagal poreikį. Naujai gautas sėklas dažnai sėju beveik visas (po pora vienetų visų pavadinimų). Jei pasiseka įsigyti daugiau skirtingų, tuomet atsirenku kiek galiu sodint į šiltnamį ir ar galiu augint lauke. Jei taip, tuomet galiu sėt daugiau. Tačiau dažniau įsigyt pasiseka šilumamėgių, kurie pageidautų augti šiltnamyje, tuomet tenka rinktis.
Pomidorų, paprikų turiu kelių metų nesėtų sėklų. Vienais metais pasisekė papildyti 56 naujais pomidorų pavadinimais. Per mažas šiltnamis, kad tiek pasodint. Dar norisi  kasmet auginamų pasodinti.
Dažnai namiškiai sakydavo, kad man atrodo, jog šiemet pomidorų neturėsim..kadangi dauguma naujų. Daugumos nei aukščių, nei spalvos, nei ankstyvumo nežinai...tik pavadinimą. Ne visada ir jis kažką sako..Nebuvo tokių metų, kad nusiviltume derliumi. Šiemet vėl nemažai naujų..tiek agurkų, tiek pomidorų, tiek paprikų, moliūgų (valgomų bei dekoratyvių). Kai kas dar balkone, bet jau su žiedais...(moliūgai, melionai, arbūzai, agurkai-šie jau su agurkiukais).

Kyla klausimas:ar tiek daug auginama is butinybes(tarkim didele seima), ar tai toks hobi? Juk tiekai apziureti reikia daug laiko ir pastangu. nail.gif ??? As irgi megstu paieskoti naujoviu, bet visada jos uzima tik mazaja dali, nes didzioji dalis- tai jau isbandytos ir musu megstamos veisles.
Ir prisidedu prie tu kurios zavisi tokiu atsidavimu hi.gif
Atsakyti
Labas visoms ir visiems!

Kokios naujienos šiuo metu iš šiltnamių?
Pas mane pomidorai jau kaip siena, žydi...
Agurkai laukia matyt šilumos, nors jau maciau yra nemažai primegsta, tik jie tokie ir stovi. Gal pagaliau prasidės ir naktys šiltos.
Salotas jau beveik baigiam nuvalgyti todėl labai norisi ir kitų skanumynų blush2.gif
Atsakyti
Parodysiu savo siltnamio vaizdeli ax.gif cia praejusi savaitgali fotkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 06 06, 10:17)
Parodysiu savo siltnamio vaizdeli ax.gif  cia praejusi savaitgali fotkinta mirksiukas.gif




aš pagirsiu thumbup.gif Agurkėliai tokio dydžio, kad pavydu žiūrėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2008 06 06, 08:36)
aš pagirsiu  thumbup.gif  Agurkėliai tokio dydžio, kad pavydu žiūrėti  blush2.gif


Jooo jau praeita savaitgali 4 nuosavus nusiskyne surijom hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 06 06, 09:17)
Parodysiu savo siltnamio vaizdeli ax.gif  cia praejusi savaitgali fotkinta mirksiukas.gif



Gražu thumbup.gif
o pasmane priešingai, agurkai mažesni, bet manau jau ryt nuskinsiu vaikams po koki agurkiuka, o pomidorai jau kaip siena.
Atsakyti