Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

[quote=muna,2008 05 19, 20:44]
Kaip galima neristi?! Ir stebiuosi, kad kuri cia sakot, kad teuzauga po3-4. Pas mane uzauga ant vieno augalo tur but po 10 papriku, o gal ir daugiau. O ir vaisiai pvz, Jupiter veisles tai laabai didziuliai. Tai jeigu neristi- islustu sakos i visas puses.
Papildyta:


g.gif Nu joooo...kazi kokio derlingumo pas mane bus mastau.gif auginu pirmus metus tai net ir nezinau unsure.gif del visa ko kuoliukus ismeigsiu nepakenks irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos visos, na va as pagaliau radau karkvabalio kirmele silknamyje ir sunaikinau clap_1.gif , kol kas visi augalai auga tikiuosi, kad daugiau nera situ slykstyniu. lotuliukas.gif
O paprikas ir as risu nes isvirsta
Atsakyti
... sveikutes sodininkes thumbup.gif , taip istiesu jeigu kalbeti apie paprikas priklauso nuo veisles, stambiaja paprika butina risti, o va smukiaja arba karciaja, cili ne ju vaisiai mazesni ir pilnai islaiko stiebas nors vaisiu taip pat buna nuo 7 iki 27. Siemet pasisodinau pomidoru daigus vaisius ,,juodas", gal kuri augintote kokio dydzio auga g.gif ? Aciu.
Atsakyti
Visems labukas!! smile.gif dziaugiosi kaip grazei siltnami darzovytes kila thumbup.gif
tik vis dar baisu,del tu slikstiniu sliuzu!!ar lietuvoi ju jau yra?je toke panasus i
sraiges!!tik didesnes ir be kevalo schmoll.gif as jos su druska naikinu g.gif
Atsakyti
Įvairių pomidorų įvairūs dydžiai. Juodų dydį sunku nusakyt nežinant pavadinimo. Dar, pavadinimai gali kartotis, nes kiti gali verst pavadinimą ir tokiu būdu prarasti tikslumą. Aš pati kasmet po kelis skirtingus pavadinimus juodų auginu. Dydžiai skirtingi, formos taip pat..niekada nebuvo, kad nusivilčiau. Juodi ir geltoni daugiau saldumo turintys.Auginu "Japoninis triufelis", Negriukė, Negritianka, Juodasis princas.
Atsakyti
QUOTE(marakuja @ 2008 05 20, 08:54)
Sveikos visos, na va  as pagaliau radau karkvabalio kirmele silknamyje ir sunaikinau clap_1.gif , kol kas visi augalai auga tikiuosi, kad daugiau nera situ slykstyniu. lotuliukas.gif
O paprikas ir as risu nes isvirsta


Kaip tas kirminas atrodo?




Sodinau dvi agurku rusis, ir kol ten prie lango i saulute juos sukiojau - suapiniojau kur kuri, kas dabar bus juos i siltnami sukisus supainiotus tokius???>
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 05 20, 21:03)
Įvairių pomidorų įvairūs dydžiai. Juodų dydį sunku nusakyt nežinant pavadinimo. Dar, pavadinimai gali kartotis, nes kiti gali verst pavadinimą ir tokiu būdu prarasti tikslumą. Aš pati kasmet po kelis skirtingus pavadinimus juodų auginu. Dydžiai skirtingi, formos taip pat..niekada nebuvo, kad nusivilčiau. Juodi ir geltoni daugiau saldumo turintys.Auginu "Japoninis triufelis", Negriukė, Negritianka, Juodasis princas.

Labai idomu! bigsmile.gif As nieko nezinau apie juodus pomidorus. blush2.gif Ar jie is tikruju ir yra juodi?,ar tik taip vadinasi? Kuo jie ipatingi?Auginu visada po kelias rusis(siemet 9 rusis-visokiu po kelis), bet nezinau kas tie juodi.Gal galetum,Regila, papasakoti.Butu labai aciu hi.gif
Papildyta:
Sodinau dvi agurku rusis, ir kol ten prie lango i saulute juos sukiojau - suapiniojau kur kuri, kas dabar bus juos i siltnami sukisus supainiotus tokius???>
[/quote]
Taigi sakau kai agurkeliai uzaugs, ir atsipaistysi gal kur koks console.gif Aisku, jeigu veisles yra pakankamai skirtingos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 05 20, 23:15)
Kaip tas kirminas atrodo?
Sodinau dvi agurku rusis, ir kol ten prie lango i saulute juos sukiojau - suapiniojau kur kuri, kas dabar bus juos i siltnami sukisus supainiotus tokius???>


Cia va paziurek kaip jis atrodo.

http://lt.wikipedia....asis_grambuolys
Atsakyti

Cia va paziurek kaip jis atrodo.

http://lt.wikipedia....asis_grambuolys
[/quote]


... zinai as irgi radau darze tokiu kirmeliu doh.gif , bet nezinojau kad tai grambuolio. Isties idomu, as maniau kad jie nekenksmingi g.gif ... reikes pasikapstyti ax.gif
Atsakyti
[quote=Salli,2008 05 21, 08:52]
Cia va paziurek kaip jis atrodo.

http://lt.wikipedia....asis_grambuolys
[/quote]
... zinai as irgi radau darze tokiu kirmeliu doh.gif , bet nezinojau kad tai grambuolio. Isties idomu, as maniau kad jie nekenksmingi g.gif ... reikes pasikapstyti ax.gif
[/quote]
Tam puslapi pasiskaitinek apie tas kirmeles, tos dideles baltos tai 2-3 metu, o 1 metu tokios mazesnes rusvos spalvos, jos ir grauzia tik ne taip stipriai, o sitos dideles stipriausiai, o 4 metais sitos kirmeles pavirsta i vabala ir isskrenda. per nakti tokios kirmelaites gali visa silknami nuesti, todel naikink be gailescio. Aisku ne tik silknami ju buna ir darze, vakar ravejau tai radau ir darze, ir braskese ir zemuogese radau. Yra chemikalas kuriuo palaiscius augalus tos kirmeles mirsta. Dzniausiai ju isiveisia su meslu tresiant zeme.
Atsakyti
Muna, užsuk čia ir pamatysi kiek formų ir spalvų galima turėti. Čia mano auginami pomidorai. Šiemet vėl bus naujų, tame tarpe, keli juodi. Pas mane kasmet auga virš 20 skirtingų pavadinimų:
http://www.sodai.lie...oru veisles.htm
Atsakyti
Gal kas galetu pasakyti,kodel pas mane siltnamyje pradeda suktis pamidoru lapai.Jau nepirmi metai man taip nutinka doh.gif Gal tai liga ir reikia kuo purksti g.gif
Atsakyti