Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(mazgis @ 2008 05 16, 09:15)
Vakar tik laistau pomidorus, žiūriu. kad man į takelį vanduo bėga.. Nemaniau, kad taip greit kurkliai pasidarbuos  swoon.gif  Dabar baisu, kad visų pomidorų nenugraužtų...  verysad.gif  Renku info kaip su jais susidoroti. Tikiuosi pasidalinsit.. ir bėgu skaityti anksčiau parašytų postų.

Labukas,
jungiuosi prie jusu.
Va cia apie visu kenkeju naikinima ir apie kurklius nemazai...tipo mirsta paragave kiausiniu lukstu sumaisytu su saulegrazu aliejumi smile.gif http://www.alunta.lt..._...4&Itemid=32
Atsakyti
saldžią papriką ašų sodinu į kitą šiltnamį, tačiau bijojau, kad neapkarstų pomidorai mirksiukas.gif
Atsakyti
Kad pomidorai apkarstų, dar nesu girdėjus.. Saldi paprika man ir nėra apkartus, bet aš aštrias vienam kampe visas sodinu.
Atsakyti
Ir as sito nebuvau girdejusi schmoll.gif Seniau as cili ir kartu su pomidorais esu auginus ,o su saldziosiom paprikom pernai augo, paciam viduri, ir tikrai saldzioji paprika buvo saldi, o cili astrus... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, o jus paprikas siltnamyje kuo nors pririsate kai paauga, kad neisgriutu? g.gif mano viena tokia jau nemaza ir pumpurus krauna ax.gif sakau kai prades augti vaisiai, ar neprades griuti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 05 19, 08:46)
Mergaites, o jus paprikas siltnamyje kuo nors pririsate kai paauga,


Ne, nerišu. Niekada dar neišgriuvo g.gif
Atsakyti
Ar baklazanams yra skirtumas salia ko siltnamyje augti?
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 05 19, 07:50)
Ne, nerišu. Niekada dar neišgriuvo g.gif


Ach šit kaip mat g.gif na tai ir aš tada nerišiu schmoll.gif ačiū už patarimą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 05 19, 08:46)
Mergaites, o jus paprikas siltnamyje kuo nors pririsate kai paauga, kad neisgriutu? g.gif  mano viena tokia jau nemaza ir pumpurus krauna ax.gif  sakau kai prades augti vaisiai, ar neprades griuti unsure.gif



O as vida ismeigiu kuoliukus salia papriku, kad turetu kur atsiremti, kai jau preda derliu auginti, nes maniskes tai megstu griuti... paprastai ant vieno augaliuko auga 3-4 paprikos, tai neatlaiko stiebas to svorio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 05 19, 10:24)
Ar baklazanams yra skirtumas salia ko siltnamyje augti?



Sveikute,
... zinai net pamasciau g.gif , visada baklazanus sodindavau prie paprikos, lyg ir normaliai uzaugdavo, o siemet prie agurku pasodinau ax.gif
Ziuresim kas uzaugs.
Atsakyti
Ka daryti, kad augurkų lapai negeltonuotų?
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 05 19, 11:40)
Ach šit kaip mat g.gif  na tai ir aš tada nerišiu schmoll.gif  ačiū už patarimą aciuks.gif

Kaip galima neristi?! Ir stebiuosi, kad kuri cia sakot, kad teuzauga po3-4. Pas mane uzauga ant vieno augalo tur but po 10 papriku, o gal ir daugiau. O ir vaisiai pvz, Jupiter veisles tai laabai didziuliai. Tai jeigu neristi- islustu sakos i visas puses.
Papildyta:
QUOTE(subtiliai @ 2008 05 19, 14:14)
Ka daryti, kad augurkų lapai negeltonuotų?

Manau, kad agurkai pasigavo kazkokia liga, arba jiems kenkia dabar toks didelis temperaturu svyravimas. Bet nuo to jie gali ir susirgti. Reikia nupurksti Previkuru nieko daug nelaukiant, o praejus kiek laiko vel pakartoti doctor.gif
Atsakyti