Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Daivad @ 2008 05 09, 10:58)
atsiprašau už kvailą klausimą, bet kas yra tie "karbamido milteliai"?

Karbamidas tai yra trasa, turinti daug azoto. Ja istirpinus vandenyje galima tresti ir per lapus, juos nupurskiant. O patresti augalelius galima ir kita azoto trasa, nes norint, kad augaliukas uzsiaugintu stipria lapija, jam reikia azoto 4u.gif
Atsakyti
Gal žinot, kas nutiko - visi paprikų daigai gražiai auga (dar kol kas durpiniuose puodeliuose), o vienas nugeltonavo, mažiukas toks, ir dar žemės paviršius tokiom oranžinėm dėmelėm pasidengė, taip nutaškytas būtų... Ar čia kokia liga? Gal geriau man ją išmest, kad kitų daigų neužkrėstų? g.gif
Atsakyti
Žiūrėjau prognozę sekančios savaitės, tai dar žada stiprių šalnų blink.gif . Taip kad, saugokime pomidorus ir kitus augalėlius šiltnamyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnužė: 10 gegužės 2008 - 08:25
Nebeiskenciau ir susodinau pomidorus, agurkus, arbuzus i siltnami doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikauoga @ 2008 05 10, 09:29)
Nebeiskenciau ir susodinau pomidorus, agurkus, arbuzus i siltnami doh.gif


mano jau visa savaite pomidorcikai, paprikos ir t.t. siltnamije gyvena ax.gif as net ir i lysves viska susejau, ir cibulius susodinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 05 10, 09:32)
mano jau visa savaite pomidorcikai, paprikos ir t.t. siltnamije gyvena ax.gif  as net ir i lysves viska susejau, ir cibulius susodinau blush2.gif


mano cebuliai, morkytes irgi jau lysvese, thumbup.gif
Atsakyti
Labutis
Mes tik šiandien pradėjom statyti šiltnamį,tiksliau perdarom naują,ar nenusivėlinsiu su pomidorais? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma27 @ 2008 05 10, 12:39)
Labutis
Mes tik šiandien pradėjom statyti šiltnamį,tiksliau perdarom naują,ar nenusivėlinsiu su pomidorais? g.gif  blush2.gif


Manau tikrai ne smile.gif Kitos forumietes zada sodinti pomidorus antroje geguzes puseje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 05 10, 11:32)
mano jau visa savaite pomidorcikai, paprikos ir t.t. siltnamije gyvena ax.gif  as net ir i lysves viska susejau, ir cibulius susodinau blush2.gif

ir as taip padariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2008 05 10, 09:49)
Gal žinot, kas nutiko - visi paprikų daigai gražiai auga (dar kol kas durpiniuose puodeliuose), o vienas nugeltonavo, mažiukas toks, ir dar žemės paviršius tokiom oranžinėm dėmelėm pasidengė, taip nutaškytas būtų... Ar čia kokia liga? Gal geriau man ją išmest, kad kitų daigų neužkrėstų?  g.gif



pas mane irgi kazkas keisto su paprikom daros g.gif as jas persodinau i didelius vazonus- auginsiu balkone, bet po persodinimo ir palaistymo visas zemes pavirsius pasidenge tokiu oranziniu sluoksniu(panasus i pelesi) tai labai nustebau- nesu tokiu dalyku macius. o siaip pacios paprikos labai grazios storais kamienais zalios, kruva ziedu- bet kazkodel man nuzydeje ziedai nubyra g.gif gal galit patart ka daryt kad megstu vaisius o ne byretu rolleyes.gif ?
Atsakyti
Pirma karta girdziu apie "oranzinius sluoksnius". blink.gif Jeigu kuri apie tai "raukiat" pasidalinkit patirtimi ar cia ligos ar kenkejai?
O lauke tai svogunams seniai laikas, jie gi dar zemeje ir salnos, kol jie dar neisdyge tikrai nebaisios, o stai jeigu kuriai jau iskiso laiskelius ir jei gaus jie salnos, tai iseis i zyduolius.
O paprikas jau ruosiausi sekmadieni sodinti i siltnami, bet kad zada tokias salnas tai geriau dar laukti mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(illiusion81 @ 2008 05 11, 13:36)
pas mane irgi kazkas keisto su paprikom daros g.gif  as jas persodinau i didelius vazonus- auginsiu balkone, bet po persodinimo ir palaistymo visas zemes pavirsius pasidenge tokiu oranziniu sluoksniu(panasus i pelesi) tai labai nustebau- nesu tokiu dalyku macius. o siaip pacios paprikos labai grazios storais kamienais zalios, kruva ziedu- bet kazkodel man nuzydeje ziedai nubyra g.gif  gal galit patart ka daryt kad megstu vaisius o ne byretu rolleyes.gif ?

Na ziedai byreti gali del keliu priezasciu: arba jiems per salta arba per karsta, arba ziedai neapdulkinami.Dar gali buti, kad truksta trasos. rolleyes.gif O ar ir ruosiesi auginti visa vasara balkone?
Ar kuri nors auginot taip? Ar kas isejo is to? g.gif
Atsakyti
mes irgi su šiltnamiu veluojam,bet tikiuosi nieko tokio.kažkaip šeis metais su visom daržovem atsilieku blush2.gif
Atsakyti