Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

sveikutes,mes tai kiekvieną dieną salotikes su ridikėliais valgėme,tai šiandiena net į tą pusę nenoriu žiūrėti,o reikia kaip nors atlaisvinti vietikę pomidorams ir agurkams biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos smile.gif uzsukau pas jus i svecius.nes gyvenu dabar norvegijoi,pastate vyras siltnamiuka.Pasisodinau agurkiuku,svoguniuku,redikeliu,salotu.Bet vat kad agurkiukai visi nuvito g.gif idomu kodel?
Atsakyti
Tai kada tas laikas i siltnami kelti pomidorus agurkus, paprikas ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Vidulyte13 @ 2008 05 06, 18:30)
Sveikutes merginos smile.gif uzsukau pas jus i svecius.nes gyvenu dabar norvegijoi,pastate vyras siltnamiuka.Pasisodinau agurkiuku,svoguniuku,redikeliu,salotu.Bet vat kad agurkiukai visi nuvito g.gif idomu kodel?


argukai lepus labai, temparaturu kaita, dregme...
Kaip ten pas jus naktys - nesaltos? gal salnos gavo?

Lauk labiau patyrusiu merginu atsakymu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 05 06, 18:48)
Tai kada tas laikas i siltnami kelti pomidorus agurkus, paprikas ir t.t.?


Na jeigu Jūsų šiltnamis Lietuvoj, tai pomidorus ir paprikas del oro salygų jau galima apgyvedinti šiltnamyje, jei klausi del palankaus kalendoriau, tai kažkas anksčiau rašė, kad šiais metais gegužės 10 gera diena ax.gif
Mano šiltnamis jau viskuo pilnai apgyvendintas, tikiuosi šalnos nepridarys nesamonių ax.gif o kalendorių palankumu nelabai tikiu blush2.gif
Mano tėvai užpernai bulves pasodino, anot sodininku kalendoriaus, pačia blogiausia diena, bet derlius buvo faltastiškas thumbup.gif ir laikėsi gerai, ir skanios buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 06 gegužės 2008 - 20:53
As jau prries savaite susodinau pomidorus, agurkus, paprikas, cili pipiriukus ir siaip visokio elnio prisejau biggrin.gif Tai nieks nenusalo, labai graziai auga, rodos viskas prigijo smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Priimkite mane, prašau, į savo būrį 4u.gif

vakar pirmąkart savam gyvenime pikiavau pomidorus. vynuoginius (dėl jų esu netekus proto:)smile.gif tikiuosi, augs gerai, burbuliukų man daug priaugins.
ale va vieną klausimą turiu: ar yra kokių specialių metodinių nurodymų vynuoginiams pomidorams auginti???? bigsmile.gif
Ant pakelio informacijos klaikiai mažai. Parašyta taip: Sėti pavasarį, pikiuoti pavasarį, derlius vasarą. !
čia gi beveik pasityčiojimas, ne instrukcija cool.gif
Atsakyti
Labas visoms sodininkems-darzininkems biggrin.gif cia per tuos saltu orus atsitiko problemele keli pomidoru daigai siltnamyje apsalo,virsuneles tokio pavytusios,nezinau ka daryt doh.gif pirma kart bandau auginti darzoves, blush2.gif gal kas kokiu patarimu turite,ar jau viskas tuos apsalusius raut ir kitus sodint?
Atsakyti
QUOTE(elena.m @ 2008 05 08, 14:09)
Labas visoms sodininkems-darzininkems biggrin.gif cia per tuos saltu orus atsitiko problemele keli pomidoru daigai siltnamyje apsalo,virsuneles tokio pavytusios,nezinau ka daryt  doh.gif pirma kart bandau auginti darzoves, blush2.gif gal kas kokiu patarimu turite,ar jau viskas tuos apsalusius raut ir kitus sodint?


... nenoriu tiketi kad siltnamyje apsalo, gal tiesiog sausa arba dienos metu per karsta kaip saulute, reiketu duris palikti praviras, o nakciai uzdaryti. Pamidoru jauni daigai sunkiai pernesa karsti jie pradeda raitytis ir atrodo tarsi nuvyte.
Papildyta:
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 05 06, 18:48)
Tai kada tas laikas i siltnami kelti pomidorus agurkus, paprikas ir t.t.?



... nezinau kaip kitos darzininkes, bet as i siltnami sodinsiu i antra menesio puse. Nieko greiciau nebus, kadangi dienomis silta o naktimis salta augalas stovi vietoje ir neauga, tik skursta, o veliau pasodinti jie prigyje ir veda pakankamai gerai ax.gif juk dar pranesa salnas, o agurkai labai jautriai reguoja, pomidorai kaip ir paprikos lengviau pernesa temperaturu svyravimus.
Atsakyti
QUOTE(Salli @ 2008 05 08, 14:41)
... nenoriu tiketi kad siltnamyje apsalo, gal tiesiog sausa arba dienos metu per karsta kaip saulute, reiketu duris palikti praviras, o nakciai uzdaryti. Pamidoru jauni daigai sunkiai pernesa karsti jie pradeda raitytis ir atrodo tarsi nuvyte.
Papildyta:
... nezinau kaip kitos darzininkes, bet as i siltnami sodinsiu i antra menesio puse. Nieko greiciau nebus, kadangi dienomis silta o naktimis salta augalas stovi vietoje ir neauga, tik skursta, o veliau pasodinti jie prigyje ir veda pakankamai gerai  ax.gif  juk dar pranesa salnas, o agurkai labai jautriai reguoja, pomidorai kaip ir paprikos lengviau pernesa temperaturu svyravimus.


na paliejau as juos tikrai gerokai ir nedziuvo jie,ir langelis buvo paliktas gal del to,o dien tai visada duris atidarytas laikau ir tik vienoje siltnamio puseje jietokie lyg nusale lyg suvyte,o kitoje viskas gerai neziau unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Labas, mamytes, nesistebekit, kad pas ka nusalo ar tik apsalo, juk salnos tik vietomis. Gali net siltnamio vienoje puseje apsalti, o kitoje ne. Daznai ir man taip nutikdavo, todel teisingai kazkuri cia sakot, kad skubeti neverta.O apsale arba "issigande" augaleliai greiciau ir suserga.O jeigu kuriai jau skursta namuose- patreskit pabarstydamos po keleta karbamido grudeliu.Pomidorai pasidaro tamsiai zali, sustoreja kotai.Greiciau ta siluma! essen.gif
Atsakyti
QUOTE(muna @ 2008 05 08, 16:57)
Labas, mamytes, nesistebekit, kad pas ka nusalo ar tik apsalo, juk salnos tik vietomis. Gali net siltnamio vienoje puseje apsalti, o kitoje ne. Daznai ir man taip nutikdavo, todel teisingai kazkuri cia sakot, kad skubeti neverta.O apsale arba "issigande" augaleliai greiciau ir suserga.O jeigu kuriai jau skursta namuose- patreskit pabarstydamos po keleta karbamido grudeliu.Pomidorai pasidaro tamsiai zali, sustoreja kotai.Greiciau ta siluma! essen.gif

atsiprašau už kvailą klausimą, bet kas yra tie "karbamido milteliai"?
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2008 05 09, 09:58)
atsiprašau už kvailą klausimą, bet kas yra tie "karbamido milteliai"?



Prašau. tinginiuke mirksiukas.gif lotuliukas.gif :
http://www.achema.lt...amp;page_id=287
Atsakyti