Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Labutis 4u.gif

Šiltnamis pirmi metai , vienoj pusėj pasėjau agurkus ir salotas su ridikėliais pradžiai, kita liko pomidorams, paprikai gale apgyvendinsiu arbūzus ax.gif g.gif kiek užaugs tiek vaikams atrakcija.

Kada jau galės pomidorus išnešt doh.gif nbetelpa jie jau išstypę kažkokie g.gif

Sprigės nemėgsta medžio pelenų, tai pagal močiutės patarimą palaistau ridikėlius ir ant šlapių uždulkinu pelenų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 29, 22:16)
Tai va iisiaiskinau , kad sprages mus uzpuole, GELBEKIT - kaip su jom kovoti ir greitai , nes bus sakes mano maizuliukams ridikeliams ir kopusteliams.



Dar zinau, kad labai gerai padeda, kai ant tokiu palaistytu špalių augaliukų pelenais pabarstyti. Ir su ekologija nesipyksta tas dalykas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 30, 10:22)


Kada jau galės pomidorus išnešt  doh.gif  nbetelpa jie jau išstypę kažkokie g.gif



Mano pomidorai jau nuo praėjusio savaitgalio šiltnamyje gyvena smile.gif
Atsakyti
Papildyta:
Mano pomidorai jau nuo praėjusio savaitgalio šiltnamyje gyvena smile.gif
[/quote]

Oi blink.gif ir niekas neatsitiko, nenusalo? g.gif as jauciu si savaitgali boginsiu nuo palanges viska ir kimsiu i zeme, siltnami ir t.t. bus kas bus irnesakyk.gif nusals tai nusals, nenusals tai bus dar geriau mastau.gif
Atsakyti
laba diena .noriu ir as prie jusu prisijungti.o mano pomidorai truputi nusalo sad.gif gerai ,kad nevisus buvau isnesus
Papildyta:
nu sako ,kad gal jau nebus daugiau salnu.reiks ir man jau visus nest nes nuo didumo jau gelst ant palanges pradejo
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 04 30, 10:40)
Mano pomidorai jau nuo praėjusio savaitgalio šiltnamyje gyvena smile.gif

Oi  blink.gif  ir niekas neatsitiko, nenusalo? g.gif  as jauciu si savaitgali boginsiu nuo palanges viska ir kimsiu i zeme, siltnami ir t.t. bus kas bus irnesakyk.gif nusals tai nusals, nenusals tai bus dar geriau mastau.gif


Nu ne, nenušalo.
Šį savaitaglį net agurkus jau galvoju išnešti, nes labai ištyso jau.
Atsakyti
As savo pomidorus irgi jau pasodinau ,nes kai kurie jau zydejo.Stiklinis siltnamis , tai manau nieko neatsitiks .Agurkus sejau tiesiai i zeme , nezaidziau su indeliais ant palanges.
Atsakyti
Nu ir aš įkišiu savo snapą. Dėl šalnų, tai tikrai dar gali jų būti. Juk obelų žydėjimo metu ir būna šalnų metas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 30, 10:22)
Sprigės nemėgsta medžio pelenų, tai pagal močiutės patarimą palaistau ridikėlius ir ant šlapių uždulkinu pelenų  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif pelenai yra apskritai geras dalykas. Aš juos visur barstau: ir profilaktikai nuo visokių parazitų, ir žemė po jų ne tokia rūgšti pasidaro rolleyes.gif thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(vakarelis @ 2008 04 30, 13:08)
.Agurkus sejau tiesiai i zeme , nezaidziau su indeliais ant palanges.

o jūs čia tuos agurkus į šiltnamį? ar į dirvą? g.gif į šiltnamį tai gal ir neanksti - juk ir nuo šiltnamio priklauso (būna ir šildomų šiltnamių ax.gif ), o į dirvą tai dar ankstoka g.gif visus agurkinius geriausia tik alyvoms žydint sodint rolleyes.gif

QUOTE(Ugnužė @ 2008 04 30, 13:46)
Nu ir aš įkišiu savo snapą. Dėl šalnų, tai tikrai dar gali jų būti. Juk obelų žydėjimo metu ir būna šalnų metas  doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 04 30, 13:00)
Nu ne, nenušalo.
Šį savaitaglį net agurkus jau galvoju išnešti, nes labai ištyso jau.


Aš irgi pomidorus ir agurkus į šiltnamį prieš savaitę išnešiau, tik nesusodinau dar, o šiaip indeliuose... Prisipranta prie saulės ir gryno oro, na kaip ir užsigrūdina.
O kaip jie nušalt galėjo, tai nežinau, senokai tos šalnos buvo, paskutiniu metu naktys gi labai šiltos g.gif Gal nuo saulės perkaito, jei buvo auginti nesaulėtoj vietoj, tai išnešus juos į saulytę (o pastorosios dienos labai jau saulėtos buvo) jiems gerokas stresas gavos?
Ir susodinti per šiuos laisvadienius žadu, visad panašiu metu sodindavom, nei vienais metais niekas šiltnamy nušalę nėra. Deja, lauke pasitaikydavo kad nespėjusiems prigyti kopūstėliams amen buvo doh.gif , tai į lauką kol kas nieko nekišu.
Atsakyti



o jūs čia tuos agurkus į šiltnamį? ar į dirvą? g.gif į šiltnamį tai gal ir neanksti - juk ir nuo šiltnamio priklauso (būna ir šildomų šiltnamių ax.gif ), o į dirvą tai dar ankstoka g.gif visus agurkinius geriausia tik alyvoms žydint sodint rolleyes.gif
drinks_cheers.gif
[/quote]
Agurkus siltnamyje sodinau . Nesildomas jis , tik stiklinis .Nemanau kad mieste gali buti tokiu salnu , kad siltnamyje apsaltu .Nors ka gali zinoti - bus kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2008 04 29, 22:58)
aišku, veiksmingiausia būtų nupurkšt insekticidais (kad ir kaip nesinori toks chemijos doh.gif ), pvz. Decis arba fastaku ir pan. (normas rasi ten pat mirksiukas.gif )


Nesinori chemijos , bet labiau nesinori pirkti maximiniu darzoviu , nes puikiai suprantu , kad tu visu insekticidu ten gerokai daugiau. Taigi aciu labai uz pagtarimus.


QUOTE(vilytte @ 2008 04 30, 09:42)
Bent jau ridikėlius tai reik šaltu vandeniu dažnai perlieti (aš tai kas vakarą pereinu), išnaikint neišnaikina, bet atbaido tas sprages, kopūstams manau tinka tas pats (nors nesu tikra dėl briuselio), šiaip kopūstai irgi mėgsta van, ardenį ant galvučių.



QUOTE(kubilina @ 2008 04 30, 10:36)
Dar zinau, kad labai gerai padeda, kai ant tokiu palaistytu špalių augaliukų pelenais pabarstyti. Ir su ekologija nesipyksta tas dalykas  blush2.gif
Papildyta:
Mano pomidorai jau nuo praėjusio savaitgalio šiltnamyje gyvena smile.gif



O pelenais reiks bandytr , na zodziu -jei spesiu pagelbet - turesiu darza.
Aciu dar karta uz patarimus!!!!!
Atsakyti
Sveikos visos!

Švenčiam mamyčių dieną ir nieko nedirbam šiltnamuose.
Ar tiek dirbam, kad net parašyti nėra laiko blush2.gif

Aš praėjusį savaitgalį agurkus apgyvendinau šiltnamyje.
Panašu, kad jau viskas. Dabar jau tik derliaus lieka laukti, tik truputį neramu, nes papriku lapulius kazkas apgriaužė doh.gif tokios dielės skylės atsirado...

Atsakyti