Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Bitulka @ 2008 04 28, 12:51)
O tai tada gal ir man reikia juos sukisti i zeme g.gif  bet kad ju daigai kaip siuliukai plonyciai toki unsure.gif o jie toki ir turi buti??? unsure.gif


jo jo jie visai plonyciai, zinoma i zeme kisk, bet taip pasidaryk kaip griovi, o paskui laiks nuo laiko vis apkaupinek 4u.gif tikrai uzauga kaip ledas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2008 04 28, 12:59)
jo jo jie visai plonyciai, zinoma i zeme kisk, bet taip pasidaryk kaip griovi, o paskui laiks nuo laiko vis apkaupinek  4u.gif  tikrai uzauga kaip ledas  thumbup.gif


Nu ir gerai 4u.gif Sirdingai dekavoju tamstytei uz patarima aciuks.gif o tai buciau sukimsus i siltnami unsure.gif O gal kalafijorus ir brokolius auginat? Kur juos geriausia sodinti lauke ar kimst i siltnami? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitulka: 28 balandžio 2008 - 13:06
[quote/]

O tai tada gal ir man reikia juos sukisti i zeme g.gif bet kad ju daigai kaip siuliukai plonyciai toki unsure.gif o jie toki ir turi buti??? unsure.gif
[/quote]

Porai ir mano plonyciai kaip siulai, as auginu juos lauke, o mano mama, tai siltanmyje prie duru. Ir mano, ir jos uzauga geri.

Siaip mano siltanamyje draugauja viskas, ir pomodorai ir paparikos ir agurkai. Agurkai tai vienam gale, tai kitam, juos dazniau ir daugiau laistau.
Paprikas kazkada visai lauke auginau, derlius buvo labai geras, bet tada ir vasara buvo karsta ir sausa...
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2008 04 28, 11:25)
Apie purskalus patarti negaliu, bet pas mus vienais metais irgi buvo pana6i situacija - tai a6 visus pazeistus lapus nugenejau, liko tik stiebai su zaliais vaisiais ir virsune  tongue.gif , o paskui jie atsigavo ir pomidorai eme masiskai raudonuoti.

Muna - kaip tik norejau teirautis, ar jau persodinate pomidorus i siltnami, jauciu maniskiai nesulauks geguzes 10d, nes jau dabar istise su pumpurais stovi...  doh.gif idomu, kaip jie sureaguotu, jei dabar perkelciau i stiklinta balka?

dar nepersodinau, jie jau senokai auga istiklintame balkone, net ir tada kai temperatura lauke nakti buvo tik keli laipsniai.Taip jie uzsigrudina ir neistista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 04 28, 10:52)
Tai ir as teip padarysiu irnesakyk.gif kiek uzaugs tiek suvalgysim rolleyes.gif O mergaites porai siltnamyje su agurkais ir pomidorais nesusipyks? unsure.gif

Gerai atu čia patarė, kad neverta "gadinti" šiltnamio vietos porais mirksiukas.gif Tik kai sodinsi, pažiūrėk, kad nebūtų labai tankiai, nes tada plonyčiai užaugs smile.gif Aš tai iš vis sėju jau iš karto į žemę, o tada prapikiuoju ax.gif Tingiu dar ir su porais terliotis ant palangės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 04 28, 13:05)
O gal kalafijorus ir brokolius auginat? Kur juos geriausia sodinti lauke ar kimst i siltnami? g.gif


aha auginau 2 metus is eiles kalafijorus lauke - pirmi metai super, antrais itariu del zemes nusidevejimo (nepamenu kada tresta blush2.gif ) ar del labai sausu oru, tokie maziukai uzaugo, pernai ir brokolius bandziau, tiksliau mama kelis pabandymui pasodino, ir fainai - uzaugo, tik kad as ju nemegstu, o mamka kaskuri tarpa atvarius nebuvo, tai biski perauginom juos, zydet pradejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

siap kalafijorai geris, gaila kad siemet del vietojs stokos visgi ju teks man atsisakyti unsure.gif
Atsakyti
Vienoje temoje jau uzklausiau , dabar ir cia paklausiu gal kas atsakys: lauke ridikeliusir briuselio kopustus uzpuole mazi juodi su geltonom juostom vabaliukai, labai juos grauzia , bijau kad nesulauksi derliaus, gal kas isivaizduojate kas tai per vabzdziai ir kaip juos naikinti ?
Atsakyti
siemet pirmi metai kaip auginu paprikas, kol kas auga ant palanges, jau su ziedeliais, grazios, veslios. sejau su ta mintim kad auginsiu lauke, bet kuo toliau tuo ta mintis labiau blesta,klaipedos vejai i nevilti varo, jauciu jei iskeldinsiu savo grozi i toki skersvejyna, suvargs jos man ir nieko is ju nebus. ar auginot kas nors lauke?jei taip, tai kada iskelet i lauka?
Atsakyti
Kažkada, kai šiltnamio neturėjom viską augindavom lauke. Susidarydavom priedangą-mini šiltnamiuką. Lysvės pradžioje du pagalius, gale vėl du-lysvės plotyje. Ant jų pritvirtinam plėvelę. Plėvelę tvirtindavom tik viršuje. Šonuose ji būdavo nepritvirtinta. Reikia paliet, nuravėt-pakeli. O taip mini šiltnamiukas yra. Žinoma, po plėvele tinka augint tik žemaūgiai pomidorai, paprika. Tokių šiltnamiukų būdavo ne vienas...sklype, namo pietinėje pusėje. Dar ir dabar, esant dviem šiltnamiams dar būna, kad susikonstruojam tokį..
Atsakyti
Tai va iisiaiskinau , kad sprages mus uzpuole, GELBEKIT - kaip su jom kovoti ir greitai , nes bus sakes mano maizuliukams ridikeliams ir kopusteliams.
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 29, 22:16)
Tai va iisiaiskinau , kad sprages mus uzpuole, GELBEKIT - kaip su jom kovoti ir greitai , nes bus sakes mano maizuliukams ridikeliams ir kopusteliams.


aišku, veiksmingiausia būtų nupurkšt insekticidais (kad ir kaip nesinori toks chemijos doh.gif ), pvz. Decis arba fastaku ir pan. (normas rasi ten pat mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 29, 23:16)
Tai va iisiaiskinau , kad sprages mus uzpuole, GELBEKIT - kaip su jom kovoti ir greitai , nes bus sakes mano maizuliukams ridikeliams ir kopusteliams.


Bent jau ridikėlius tai reik šaltu vandeniu dažnai perlieti (aš tai kas vakarą pereinu), išnaikint neišnaikina, bet atbaido tas sprages, kopūstams manau tinka tas pats (nors nesu tikra dėl briuselio), šiaip kopūstai irgi mėgsta vandenį ant galvučių.
Atsakyti