Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(*Bitutė* @ 2008 04 28, 07:44)
jau trečius metelius į vieną šiltnamį viską sodinu,ir tikrai užtenka visai šeimynai,ir draugams ,manau nereikia perdėti biggrin.gif kad jie ''nedraugauja'' ax.gif


Tai ir as teip padarysiu irnesakyk.gif kiek uzaugs tiek suvalgysim rolleyes.gif O mergaites porai siltnamyje su agurkais ir pomidorais nesusipyks? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikauoga @ 2008 04 28, 10:47)
g.gif  o gal as pernai perlaisciau siltnami?
Aciukas dar karteli,
4u.gif

Visada smagu patarti, tokia gudri atrodau pati sau ax.gif
Nežinau, ar perlaistei, nežinau, kokio dydžio tavo šiltnamis, laistyt reikia kuo rečiau ir gausiai, supurenti dirvą, kad nebūtų sukritus, taip būna po gero palaistymo, laistyti tik tada, kai žemę suspaudi saujoj, o ji subyra, kol laikosi tvirtai, tol nereikia. Ir patinka pomidorams skersvėjai, vėdinti pastoviai, negenėti parą po laistymo,kas čia dar? g.gif o agurkams reikia drėgmės ir skersvėjų nemėgsta.
Kuo mažesnis šiltnamis, tuo sunkiau užauginti gerą derlių, tuo pati įsitikinau.
Atsakyti
Sveikutės,
noriu jūsų patarimo ir pagalbos, persisodinau pamidorų daigelius su 3 lapeliais į didesnius indelius, bet jie man visai neauga. Kokių 5 cm aukščio su 3 lapukais, lapeliai šviesiai žali, kotukas fioletinis. Ką daryti, jau baiminuosi kad neuaugs. O tai norėčiau, Ankščiau taip nėra buvę. Gal juos patręšti reikia. Auginu pusę jų ant palangės, pusę įstiklintam balkone. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 04 28, 10:12)
Visada smagu patarti, tokia gudri atrodau pati sau ax.gif
Nežinau, ar perlaistei, nežinau, kokio dydžio tavo šiltnamis, laistyt reikia kuo rečiau ir gausiai, supurenti dirvą, kad nebūtų sukritus, taip būna po gero palaistymo, laistyti tik tada, kai žemę suspaudi saujoj, o ji subyra, kol laikosi tvirtai, tol nereikia. Ir patinka pomidorams skersvėjai, vėdinti pastoviai, negenėti parą po laistymo,kas čia dar?  g.gif o  agurkams reikia drėgmės ir skersvėjų nemėgsta.
Kuo mažesnis šiltnamis, tuo sunkiau užauginti gerą derlių, tuo pati įsitikinau.


Aciu, itariu, kad perlaisciau, nu siemet prizadu pasitaisyti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linjan @ 2008 04 28, 11:31)
Sveikutės,
noriu jūsų patarimo ir pagalbos, persisodinau pamidorų daigelius su 3 lapeliais į didesnius indelius, bet jie man visai neauga. Kokių 5 cm aukščio su 3 lapukais, lapeliai šviesiai žali, kotukas fioletinis. Ką daryti, jau baiminuosi kad neuaugs. O tai norėčiau, Ankščiau taip nėra buvę. Gal juos patręšti reikia. Auginu pusę jų ant palangės, pusę įstiklintam balkone. verysad.gif

Matyt, trūksta azoto ir kalio, patręšk Kemira Fertikare arba kitokiom kompleksinėm trąšom, Kemira tikrai geros, ten yra reikalingiausi elementai.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 04 28, 13:25)
Matyt, trūksta azoto ir kalio, patręšk Kemira Fertikare arba kitokiom kompleksinėm trąšom, Kemira tikrai geros, ten yra reikalingiausi elementai.



Ačiū už patarimą, šiandien lėksiu pirkti ir bandysiu smile.gif
Atsakyti
Aš daigų nesistengiu liet su trąšomis. Kartą su Daiga palieju ir viskas. Kai žemės indeliuose per mažai, o užpilam trąšų, nelabai jiems gerai. Pradžioj atrodo, kad jie sustiprėja. Trąšos mažam plotelyje nelabai turi kur pasiskirstyti. Geriau trąšų duosit, kai pasodinus prigis. Tuomet bus naudingiau.
Jei žemė pirkta ir mikroelementais, daigams medžiagų pakanka, kokių ten yra...tam laikotarpiui kol jie indeliuose. Aš nesistengiu auginti vienomis trąšomis. Kas, kad jie šviesesni, kas, kad gal ne tokie stori kotai-atsigauna šiltnamio erdvėje, puikiai auga, žydi ir dera..Darom taip, kaip mums atrodo geriau...ir taip kiekvienas..
Atsakyti
Regila, pritariu, kad kuo mažiau chemijos naudoti reiktų, bet šiuo metu pomidorų daigai su žiedais turėtų būti, o linjan daigai tikrai per maži šiam laikui. Jei substratas skirtas pomidorams, tada maisto medžiagų pakanka kelioms savaitėms, bet jei sodinam į universalų, tada patręšti būtina.
Atsakyti
Labutis visoms darbštuoliukėms 4u.gif
Praėjusiais metais auginau viename šiltnamyje paprikas, pomidorus ir agurkus. Agurkai gale,paprikos vienoj pusėj, pomidorai karaliavo kitoje (išilgai šiltnamio). Pomidorų šakos lūžo nuo svorio, paprikos stebino visus svečius ,agurkiukų irgi buvo thumbup.gif Šiemet agurkus iškrausčiau į mažiuką šiltnamį, o didįjį užvaldys pomidorai ir paprikos thumbup.gif tikiuos, kad viskas pavyks. Linkiu ir Jums sėkmės. Ačiū visoms už patarimus. Mokausi kartu su Jumis pioneers.gif
Atsakyti
Ar neteko kurioms auginti poru siltnamyje? Gal zinote kaip jie su pomidorais, agurkais ir paprikom "draugauja" ar nelabai??? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 04 28, 07:34)
Šiemet tai aš sodinsiu viską viename, tiek pomidorus, tiek paprikas, tiek agurkus irnesakyk.gif
Juk ne pardavimui, o valgymui sodinsiu. Kiek bus, tiek užteks mirksiukas.gif


as jau 2 metus viska viename sodinau - jokiu problemu thumbup.gif tiesa agurku as tik kokius 4 daigus pasodinu, o tai pirmais metais atskiram silnami kai uzvariau kokius 15, ir ka ir nieko, laukinius vos ne anksciau nei tuos kur is siltnamio valgyt pradejau lotuliukas.gif

QUOTE(Bitulka @ 2008 04 28, 09:52)
O mergaites porai siltnamyje su agurkais ir pomidorais nesusipyks? unsure.gif


nu man ne nekilo mintis poru siltanmyje auginti g.gif g.gif jie juk super duper ir lauke uzauga, tai kad vieta siltnamyje gadinti mirksiukas.gif
Atsakyti
nu man ne nekilo mintis poru siltanmyje auginti  g.gif  g.gif  jie juk super duper ir lauke uzauga, tai kad vieta siltnamyje gadinti  mirksiukas.gif
[/quote]

O tai tada gal ir man reikia juos sukisti i zeme g.gif bet kad ju daigai kaip siuliukai plonyciai toki unsure.gif o jie toki ir turi buti??? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitulka: 28 balandžio 2008 - 12:52