Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

O kai šiltmanis vienas, o norisi visko, aš ir 2-3 agurkus kampe įkišu ir aplink šniūrą apvynioju. Derliaus ne stebuklai, bet vis anksčiau nei lauke tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2006 02 28, 10:26)
Pomidorai mėgsta sausą orą, jiems skersvėjai nekenkia, o paprikoms - atvirkščiai.


Tai gal joms su agurkais labiau patiktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2006 02 28, 12:01)
Tai gal joms su agurkais labiau patiktų?  g.gif


Gal ir patiktų. Turbūt baklažanams labai patiktų su agurkais. bigsmile.gif
Atsakyti
Pasufleruokit kas nors vėlyvesnių ir skanių(čia žinoma labai subjektyvu) pomidorų veislių gossip.gif. Aš nusipirkau sėklų Prisca, Marissa, Agata ir Delfine. Tai žiūriu, tik Delfine ne ankstyvi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 02 28, 11:21)
Pasufleruokit kas nors vėlyvesnių ir skanių(čia žinoma labai subjektyvu) pomidorų veislių gossip.gif. Aš nusipirkau sėklų Prisca, Marissa, Agata ir Delfine. Tai žiūriu, tik Delfine ne ankstyvi g.gif


Rio Grande.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2006 02 28, 13:24)
Rio Grande.


Ačiū 4u.gif O jų parduotuvėse yra, ar čia kokios retos?
Atsakyti
Pasufleruot pakankamai sunku,nes nera zinoma,kokie labiau patinka.Jusu keliu isvardyti pomidorai kietoki,tinkamesni marinavimui.O musu seimai patinka minkstesni,kurie marinuojant cielus pasileistu.Taciau,kai darau tik "tiorlas",kuriose ir mesa ir sultys-tinkamiausi tokie.Taip pat valgyt labiau patinka minksti sultingi,ne tie obuoliai.Tad mano veisles visai kitos.Jas pasiziureti galima cia:
http://pg.photos.yah...m/ph//my_photos

Atsakyti
http://pg.photos.yah...m/ph//my_photos
[/quote]


Oi, Regila, labai jau idomus tavo pomidoriukai, super thumbup.gif
o gal turi sėklų De-Barao ir Japoniniu?
Ir dar noriu paklausti, koks skonis kiwano? aš užsienyje valgiau panašų vaisių tik kad vidus buvo baltas, o skonis-braškes. Idomu, ar tai toks pat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginaja: 28 vasario 2006 - 12:40
QUOTE(Regila @ 2006 02 28, 14:11)
Pasufleruot pakankamai sunku,nes nera zinoma,kokie labiau patinka.Jusu keliu isvardyti pomidorai kietoki,tinkamesni marinavimui.O musu seimai patinka minkstesni,kurie marinuojant cielus pasileistu.Taciau,kai darau tik "tiorlas",kuriose ir mesa ir sultys-tinkamiausi tokie.Taip pat valgyt labiau patinka minksti sultingi,ne tie obuoliai.Tad mano veisles visai kitos.Jas pasiziureti galima cia:
http://pg.photos.yah...m/ph//my_photos


Ačiū 4u.gif Regilos daržovės thumbup.gif kai kurių gyvenime nei mačius, nei valgius. tongue.gif labai norėčiau, bet jei neapsirinku, Regila Alytuj, o man iki jo - lygiai per visą Lietuvą. Ir "tiorlinių" pomidorų norėčiau. Gal Jūs kokioj LŽŪU parodoj daigais prekiausite?
Atsakyti
Noriu ir aš pasidalinti savo 3 -jų metų stažu šiltnamyje smile.gif .Tai pradžioje pirkau sėklas daiginau ir pati auginau rasoda, tačiau prieš du metus atradau , kad agurkus laisvai galima i dirvą sėti pačias sėklas.Sodinu tiktai Pasarebo, Pasamonte veisles tikrai puikios kaina apie 4 litus bet 90 proc.sėklų sudygsta thumbup.gif . Pomidorų daigus perku pas moterį tiesiai iš namų, dar tikrai neteko nusivilti, tai būna Šarma(ar Sarma) , Taifunas veislių tikrai gausiai dera, įdomumui visa laika dar pasiimu ir Juodojo princo pora daigų(labai idomi spalva pomidorų tamsiai bordo su violetiniu atspalviu).Būtinai sodinu baklažanus, tikrai puikiai uždera, sodinukus perku Žaliakalnio turguje,pas vieną ir tą pačią moterį , dar neteko nusivilti, paprikas irgi iš jos.Taip kad puikiai viskas sugyvena viename 28 kv.metrų šiltnamyje.Tiesa dar viena daigelį pasisodinu meliono tai porą vaisių garantuotai uždera thumbup.gif . Oi išėjo nepasakojimas o pasigyrimas blush2.gifO prieš pomidorų agurkų ir titu ankščiau išvardintų daržovių, nuimu ankstyvųjų ridikėlių derlių ax.gif
Atsakyti
Aišku perkant turguj viskas daug paprasčiau, ir palangės tuščios ir švarios. Man irgi anksčiau tokia pažįstama moterėlė užaugindavo. Bet tas sėjimo-dygimo-pikiavimo-laukimo procesas savotiškai malonus rūpestis. Ypač jei vaikai paaugę, o paklangės plačios biggrin.gif
Atsakyti
Žinoma kiek žmonių tiek nuomonių , bet metus pasiterliojau ir nutariau , kad noriu palangių švarių, nenorių vazonėlių iš grietinės indelių ir t.t. , o sodinimo ir visų kitų malonumų per vasarėlę atsiragauji doh.gif
Atsakyti