Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

O jeigu as primaisyciau pamidoro substrato i ta zeme ir pasodinciau agurkus g.gif Cia labai blogai butu ? Vyro sia savaite nera tai nenusipirksiu niekaip kitokio o pasodinti noriu, turi tik pamidorams ir paprikom skirto. Kaip manote? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2008 04 23, 12:27)
O jeigu as primaisyciau pamidoro substrato i ta zeme ir pasodinciau agurkus  g.gif Cia labai blogai butu ? Vyro sia savaite nera tai nenusipirksiu niekaip kitokio o pasodinti noriu, turi tik pamidorams ir paprikom skirto. Kaip manote?  blush2.gif

Mano nuomone tai jokio skirtumo, as ir kambarines geles i pomidorams skirta zeme sodinau, ir nieko - auga biggrin.gif
Atsakyti
Labai aciu, ciandien taip ir padarysiu lotuliukas.gif Gausis agurkai pamidoro formos lotuliukas.gif
Atsakyti
Visada prasom, lauksim derliaus biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai trečdalį pomidorų jau išnešiau į šiltnamį, bet dar nesodinu.Pas mane ir pelargonijos, ir begonijos, ir vienmetės gėlės dėžutėse jau kokios 3 savaites šiltnamy, tikiupsi jau nereiks kraustytis atgal ant palangių. ax.gif
Atsakyti
Aha... unsure.gif gerai kai siltnamis po langu stovi unsure.gif o maniskis uz 60km mastau.gif ir priziurek tu ji jei tik sestadieniais nuvaziuoju g.gif kazi kaip cia man siemet su juo bus...ar tik nesigaus didelis snipstas huh.gif mastau.gif
Atsakyti
Pas mane irgi visos daiginamos geles siltnamyje (begonijos, palergonijos, jurginai ir.kt.) is svoguneliu daiginu sfiksijas (atrodo taip tongue.gif ), plukes. Va tik beda viekaip nedygsta frezijos, stovi jau koki menesi ir ne krust, viena "isniekinau" tai radau maziuke saknyte. Radusi staigiai ikisau atgal i zeme ir vel laukiu blink.gif Ziurejau orus rusu www tai iki geguzes 5 jokiu salnu (nu apie Kauna as cia ) netgi bus dienu iki 21 silumos. Taip kad raitojame rankoves ir fitness4.gif i siltnamius bei gelynus. lotuliukas.gif
Atsakyti
o mano šiltnamyje salotos sudygę, anksčiau dengiau agroplėvele, bet ne kasdien nuvažiuoju, tai gaila jų darosi... Gal nebedengti niekuo? Šiltnamio siena prišlieta prie namo, saulės daug, stiklinis...
dar norėjau paklausti: pomidoriukų ūgliukai pradėjo apatinius lapus mesti verysad.gif ką daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivad: 23 balandžio 2008 - 13:48
QUOTE(Daivad @ 2008 04 23, 13:47)
o mano šiltnamyje salotos sudygę, anksčiau dengiau agroplėvele, bet ne kasdien nuvažiuoju, tai gaila jų darosi... Gal nebedengti niekuo? Šiltnamio siena prišlieta prie namo, saulės daug, stiklinis...
dar norėjau paklausti: pomidoriukų ūgliukai pradėjo apatinius lapus mesti  verysad.gif ką daryti?


Va va ir pas mane tokiu yra unsure.gif kas tai galetu buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2008 04 23, 14:47)
o mano šiltnamyje salotos sudygę, anksčiau dengiau agroplėvele, bet ne kasdien nuvažiuoju, tai gaila jų darosi... Gal nebedengti niekuo? Šiltnamio siena prišlieta prie namo, saulės daug, stiklinis...
dar norėjau paklausti: pomidoriukų ūgliukai pradėjo apatinius lapus mesti  verysad.gif ką daryti?


Mano taip pat stiklinis ir prie sienos, šiandien ryte vėliau nuėjau atidaryt tai karšta kaip pirty +30, tai kas bus vasarą? Nors tiek gerai, kad šalia namų, tai galiu bet kada nueit.

Ir mano pomidorų apatiniai lapai džiūsta, vysta,nors ne visų.Tie kur didesni tai auga gerai.Gal sakau nuo žemės priklauso, nes sodinau į trijų rūšių substratą daigams.
Atsakyti
Pomidorų nelaistykit, kad pastoviai drėgni būtų. Jiems per daugdrėgmės ie indeliuose per mažai vietos, todėl ir geltonina ar iš piktumo numeta senesnius lapelius.Nauji matyt tvirčiau laikosi wink.gif. Iš tiesų, nereikia nei perlieti, nei perdžiovinti. Stengtis mažiau tręšti, kol jie indeliuose. Užtenka kokį kartą, du..Jei žemė naudojama pirktinė, dažnai ji būna riebesnė ar su mikroelementais (jei daigams), augalai iš žemės gauna medžiagų, kurių jiems dėžutėse būnant užtenka..
Šiltnamyje pas mus ridikus jau galima rauti.Šiandien juos prisiminiau tik namie. Kai liejau, mačiau kokie milžinai...
Atsakyti
sveikutes,
o as jau galvojau si savaitgali ir savo ridikelius valgysiu, bet....... unsure.gif nuejus i siltnami pamaciau kad lapeliai pagelte...... isroviau o ten - nugrauzti visi gumbeliai doh.gif doh.gif , ir kas ten per zaraza isiveise?, kaip man nesiseka su tais ridikais cry.gif negaliu. Pernai is viso gal kokios trys seklos is pakelio sudygo, siemet vel....... doh.gif doh.gif
Atsakyti