Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Pomidorai ir parika į vieną pusę, o likusieji - į kitą. Pomidorams geriau, kai ventiliacija vyksta apačioje augalo, o agurkams ir likusiems - viršuje. Tiesa, dar pomidorams mažiau reikalinga oro drėgmė, o agurkiniams "pirtelė" pats tas ax.gif
Atsakyti
Nelabai ir as pamenu, bet man atrodo jog agurkai su pomidorais nedraugauja g.gif taigi siulyciau juos kitoj pusej sodint. Asmeniskai as auginu tik pomidorus su paprika - nesimusa lotuliukas.gif
Atsakyti
Turiu ir aš šiltnamiuką,tai itarpus tarp pomidorų kol nedideli visada sėju ridikėlius ir salotas vistiek laistyt reikia ,o ir vieta tauposi.Ridikėliai lauke man beveik visuomet sukirmyja arba spragės lapelius nuėda,tada ridikėliams amen.Agurkus pasodinu pačiame gale,o pomidorus arčiau,nors ir nedraugauja jie bet labai ir nesipyksta
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2008 04 16, 15:09)
Turiu ir aš šiltnamiuką,tai itarpus tarp pomidorų kol nedideli visada sėju ridikėlius ir salotas vistiek laistyt reikia ,o ir vieta tauposi.Ridikėliai lauke man beveik visuomet sukirmyja arba spragės lapelius nuėda,tada ridikėliams amen.Agurkus pasodinu pačiame gale,o pomidorus arčiau,nors ir nedraugauja jie bet labai ir nesipyksta


Nors is dalies ne i tema, bet pasireiksiu. blush2.gif
Norint kad nekirmytu daznai laistyti juos reikia (kasdien, kas antra diena), silpnu kalio permanganato tirpalu kartais palaistyti. Nuo sraigiu superine priemone atsirado, temos pradzioje mineta, liux dalykas thumbup.gif . O agurkus as tik lauke seju ir derliu dideli turiu, o siltnami tik pomidorai su paprika karaliauja, beje siemet planuoj ir paprika laukan istremti, nes siltnamiukas mazas, nors darzas irgi ne ka didesnis tongue.gif
Atsakyti
http://www.sodui.lt/prod6.php
cia galima pasiskaityti apie silauoges.Pernai si firma krumeliais prekiavo Pagiriuose. thumbup.gif [COLOR=blue]
Atsakyti
Oi mergaites mano agurkai ant palanges tuoj suzydes blink.gif kazi jei as juos sukisiu i siltnami ar nebus dar per anksti mastau.gif gal nenusals? unsure.gif
Atsakyti
Noriu Jusu paklausti, ka daryti su siltnamio zeme. Vakar norejau paseti agurkus tai zeme kaip kokie pelenai, pyliau vandeni, galvojau gal gerai sulaistysiu, bet jis kaip nuo zasies vanduo blink.gif . Kitame siltnamio gale auga salotos, ridikeliai, spinatai, krapai, gelytes - tai ten normalu, o ka daryti su ta. Ar ji jau sena skaitosi ar tik smarkiai perdziuvusi? g.gif Gal kokiu durpiu pamaisyti, nu nezinau, patarkite. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 04 23, 11:29)
Oi mergaites mano agurkai ant palanges tuoj suzydes blink.gif  kazi jei as juos sukisiu i siltnami ar nebus dar per anksti mastau.gif gal nenusals? unsure.gif


Ankstoka dar, bet jei siltnamis geras ir dar papildomai su agroplevele dengti, tai gaima bandyt sodint, as tai puse daigu pasilikciau dar ant palanges blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Bijuna @ 2008 04 23, 11:47)
Noriu Jusu paklausti, ka daryti su siltnamio zeme. Vakar norejau paseti agurkus tai zeme kaip kokie pelenai, pyliau vandeni, galvojau gal gerai sulaistysiu, bet jis kaip nuo zasies vanduo  blink.gif . Kitame siltnamio gale auga salotos, ridikeliai, spinatai, krapai, gelytes - tai ten normalu, o ka daryti su ta. Ar ji jau sena skaitosi ar tik smarkiai perdziuvusi? g.gif Gal kokiu durpiu pamaisyti, nu nezinau, patarkite. Aciu.


Man rodos, kad ta zemele ziauriai perdziuvus g.gif , ja geri palaiscius turetu susitvarkyt viskas. Dar patarciau zemes pagerininimui imaisyti kokio substrato, as pirkau pomidorams ir paprikoms tai pamaisiau truputi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 04 23, 09:53)
Ankstoka dar, bet jei siltnamis geras ir dar papildomai su agroplevele dengti, tai gaima bandyt sodint, as tai puse daigu pasilikciau dar ant palanges blush2.gif


Tai teip ir padarysiu, nes vienus veliau sejau, tai dar tie netoki dideli rolleyes.gif
O tuos dickius sukimsiu ir dar apdengsiu kuom nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 04 23, 10:29)
Oi mergaites mano agurkai ant palanges tuoj suzydes blink.gif  kazi jei as juos sukisiu i siltnami ar nebus dar per anksti mastau.gif gal nenusals? unsure.gif


Labutis ax.gif , o jūs agurkus sėjot į dėžutes g.gif aš tik dabar ruošiuosi šiltnamį pabert doh.gif o pomidorai jau tikrai žada žydėt lotuliukas.gif kaži jeigu šalnos stiprenės ar nenušals šiltnamį perkėlus g.gif , nes namai nebe į namus panašūs per visokius daigus doh.gif
Atsakyti
Bet jei bus salnos dideles, tai menes nekaltink biggrin.gif , o jei jos tikrai bus tai tada reiks dumines saskes nakciai i siltnami leist - gelbet agurkus ax.gif
Atsakyti
su agurkais tai rimtai manau dar ziauriai anksti, nebent yra galimybe nakti sildyti nors minimaliai siltanami.
As is pomidorus dar bijau nesti...
Atsakyti