Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Sveikos,
anyta daug pridaigino pomidorų (raudonų krūminių - galima ir lauke sodinti ir geltonų - šitie aukšti auga šiltnamyje). Gal kam nors reikia sodinukų? galėčiau padovanoti arba apsikeisti? 4u.gif
p.s. veiksmas vyktų Vilniuje Žirmūnuose
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2008 04 14, 09:09)
Sveikos,
anyta daug pridaigino pomidorų (raudonų krūminių - galima ir lauke sodinti ir geltonų - šitie aukšti auga šiltnamyje). Gal kam nors reikia sodinukų? galėčiau padovanoti arba apsikeisti? 4u.gif
p.s. veiksmas vyktų Vilniuje Žirmūnuose

oi kaip mūsų šeimynai patinka geltoni maži pomidoriukai,gaila,kad esi Vilnietė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 04 11, 15:11)
Dar pasikartosiu klausdama apie kalafijorus, briuselio kopustus ir brokolius ax.gif  kaip sejate, pikuojate ir kur auginate? rolleyes.gif


Aš pernai pasėjau pradžioj į dėžę ir kalafiorus ir brokolius - gal balandžio pabaigoj, ar gegužės pradžioj, ir padėjau prie namo saulėtoj pusėj lauke, kai paaugo daigiukai - išsodinau į dirvą, tai užaugo neblogai... tik šviesesnėj vietoj juos sodint reikia, purent ir laistyt.... ir kalafiorus surišt lapus kai pradeda formuot žiedyną. O brokoliai tai augina žiedukus visą vasarą, tai kartais nespėjau jų skint. Šiemet pasėjau anksčiau, padėjau šiltnamy dėžutes, kai paaugs daigiukai išsodinsiu tiesiai į lauką (šiltnamy tai manau yra labiau šilumą mėgstančių daržovių, kopūstų neverta augint, lauke jie puikiai auga) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2008 04 14, 09:09)
Sveikos,
anyta daug pridaigino pomidorų (raudonų krūminių - galima ir lauke sodinti ir geltonų - šitie aukšti auga šiltnamyje). Gal kam nors reikia sodinukų? galėčiau padovanoti arba apsikeisti? 4u.gif
p.s. veiksmas vyktų Vilniuje Žirmūnuose

pasiūlymas dėl pomidorų vis dar galioja...
Dar norėjau paklausti (atleiskit, kad nelabai į temą...) gal žinot kur rasti Vilniuj šilauogių, noriu pirkti daug, gal kokių net 10 krūmų. Kojelavičiaus gatvėj skambinau sakė, kad neturi, Senukuose vakar buvau Ukmergės g., irgiu neturi. Skambinau į parduotuvę medžio centre Verkių g., jie turi, bet derančios labai brangios - net po 25 Lt doh.gif Gal kas žinot kur pigiau? Labai jau norisi tų uogyčių...
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2008 04 11, 14:05)

Tiesa, isgrudau dali savo pomodoru daigu i stiklinta balkona, tikiuosi jie ten uzsigrudins ir sustipres, nes  kambary ant palanges, tista ir blunka lapai. ruosiuosi juos palaistyti silpnu kalio permanganato tirpalu, ar kas nors taip darote?

Jei tįsta pomidorai, gali būti, kad per mažai šviesos, o jei blunka lapai-tada trūksta trąšos substrate, palaistyk Kemiros trąšomis pomidorams, tokie rausvi milteliai.
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2008 04 14, 11:10)
pasiūlymas dėl pomidorų vis dar galioja...
Dar norėjau paklausti (atleiskit, kad nelabai į temą...) gal žinot kur rasti Vilniuj šilauogių, noriu pirkti daug, gal kokių net 10 krūmų. Kojelavičiaus gatvėj skambinau sakė, kad neturi, Senukuose vakar buvau Ukmergės g., irgiu neturi. Skambinau į parduotuvę medžio centre Verkių g., jie turi, bet derančios labai brangios - net po 25 Lt  doh.gif Gal kas žinot kur pigiau? Labai jau norisi tų uogyčių...


gal va čia http://www.supermama...?...12309&st=24 ką sužinosit... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2008 04 14, 10:10)
pasiūlymas dėl pomidorų vis dar galioja...
Dar norėjau paklausti (atleiskit, kad nelabai į temą...) gal žinot kur rasti Vilniuj šilauogių, noriu pirkti daug, gal kokių net 10 krūmų. Kojelavičiaus gatvėj skambinau sakė, kad neturi, Senukuose vakar buvau Ukmergės g., irgiu neturi. Skambinau į parduotuvę medžio centre Verkių g., jie turi, bet derančios labai brangios - net po 25 Lt  doh.gif Gal kas žinot kur pigiau? Labai jau norisi tų uogyčių...

Atleiskit, kad taip įlindau į jūsų temą blush2.gif
Norim norim norim pomidorų bigsmile.gif
O dėl šilauogių tai mes žadam važiuot šį šeštadienį į LSDI medelyną pasižvalgyt, paimtume daugiau truputuką - galėtumėt iš mūsų perpirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos siltnamiu turetojos. As taip netiketai sugalvojau, kad man reikia siltnamio, tai man ji ir pastate tik neturiu pasisodinusi jokiu daigu schmoll.gif Gal kas zinote kas kur parduoda pomidoru, agurku, papriku daigelius g.gif Vilniuje
Atsakyti
Sveika, siaip dar ankstoka pomidorus ir paprikas i siltnami sodinti, o kai jau prasideda sodinimo sezonas tai pilnas turgus buna - tik neaisku ka jame nusipirksi, siaip zirmunuose prie PC Rimi (prie Banginio) yra lauko prekyba Jusu sodui ar kaip ten, tai va girdejau kad ten geru daigu buna, bet berods ten uzsisakyt reikia, o gal ir ne bet geriau is anksto pasidometi.
As tai visuomet pati is seklu auginu, tai konkreciai patart negaliu, kur yra geru "tasku" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorettta @ 2008 04 15, 10:28)
Sveikos siltnamiu turetojos. As taip netiketai sugalvojau, kad man reikia siltnamio, tai man ji ir pastate tik neturiu pasisodinusi jokiu daigu schmoll.gif Gal kas zinote kas kur parduoda pomidoru, agurku, papriku daigelius g.gif Vilniuje


Pomidorus ir paprikas per vėlu sėt, bet agurkus ir pan. tai dar gali į puodelius įsodint ir užauginsi... O aš tai išvis esu arurkus tiesiai šitnamin sėjus - ir nieko, užaugo, kad ir vėliau derėjo...
P.S. pažiūrėk truputį aukščiau - moteris siūlo Žirmūnuose pomidorų daigus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 15 balandžio 2008 - 11:34
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 04 15, 09:41)
Sveika, siaip dar ankstoka pomidorus ir paprikas i siltnami sodinti, o kai jau prasideda sodinimo sezonas tai pilnas turgus buna - tik neaisku ka jame nusipirksi, siaip zirmunuose prie PC Rimi (prie Banginio) yra lauko prekyba Jusu sodui ar kaip ten, tai va girdejau kad ten geru daigu buna, bet berods ten uzsisakyt reikia, o gal ir ne bet geriau is anksto pasidometi.
As tai visuomet pati is seklu auginu, tai konkreciai patart negaliu, kur yra geru "tasku" mirksiukas.gif

Aciu, bandysiu ieskoti prie Rimi 4u.gif
Atsakyti
prasau priminkite man kas su kuo siltnamyje nedraugauja? Siaip galimybes tureti du siltnamius nera, bet maniskis gana nemazas tai mastau skirti ji pusiau, i viena puse vienus augalus i kita kitus, tik kas su kuo pykstasi? Sodinsiu agurkus, pomidorus ir paprikas, na dar baklazanai arbuzai ir melionai, ka i kuria puse patartumete sodinti?
Atsakyti