Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Ugnužė @ 2008 04 11, 12:36)
Bitulka, dėl paprikų tai žinau, kad jos labai nemėgsta persodinimų. tai kai išleis pirmus 2-3 tikruosius lapelius, persodink į didesnius indelius, kad paskui beliktų tik į šiltnamį labai nejudinant pasodint. O į šiltnamį rekomenduoja jas sodint, kai būna didelės, net su pumpurais ar žiedais. Sėti paprikas, manau, per vėlu jau, jos ilgai auga. ax.gif


Sirdingai dekavoju aciuks.gif stengsiuos labai netarsyti as ju, kad nesudurnavotu tos paprikos man mastau.gif o lapeliu jau nemazai turi ir ugio gal kokiu 12cm unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 04 11, 13:42)
Sirdingai dekavoju aciuks.gif stengsiuos labai netarsyti as ju, kad nesudurnavotu tos paprikos man mastau.gif o lapeliu jau nemazai turi ir ugio gal kokiu 12cm unsure.gif



jei atvirai -tai i paprikas mazai kreipiu demesi, nes ju nelabai megstu, bet kai cia paskaiciau, kad jos nemegsta isdraskymo, saknu judinimo, galiu tik patvirtinti, kad - tai tiesa. mano anyta - atgrubnage - jai niekada neduodu sodinti pomidoru i siltnami, nes kai tik ateina - butinai turi nors viena sulauzyti arba sumindyti..... O paprikas persodina ji - tai stovi nabages lapus nuleide, kol prigyja.... Tai siemet neduosiu jai ir papriku persodineti, pati pasodinsiu. Aciu uz informacija mirksiukas.gif

Tiesa, isgrudau dali savo pomodoru daigu i stiklinta balkona, tikiuosi jie ten uzsigrudins ir sustipres, nes kambary ant palanges, tista ir blunka lapai. ruosiuosi juos palaistyti silpnu kalio permanganato tirpalu, ar kas nors taip darote?
Atsakyti
Dar pasikartosiu klausdama apie kalafijorus, briuselio kopustus ir brokolius ax.gif kaip sejate, pikuojate ir kur auginate? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2008 04 11, 14:11)
Dar pasikartosiu klausdama apie kalafijorus, briuselio kopustus ir brokolius ax.gif  kaip sejate, pikuojate ir kur auginate? rolleyes.gif

brokoliai šiemet pas mane labai gerai sudygo, bet kažkodės pradėjo daigeliai skurst verysad.gif Vakar išpikiavau, žiūrėsiu gal atsigaus ax.gif
Šiaip ankstesniais metais sėdavau visad į dirvą, bet nelabai pas mane jie spėdavo užaugt doh.gif
O kalafiorai pas amne nei vienais metais nevedė derliaus schmoll.gif Matyt nemoku aš jų augint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 04 11, 14:15)
brokoliai šiemet pas mane labai gerai sudygo, bet kažkodės pradėjo daigeliai skurst verysad.gif Vakar išpikiavau, žiūrėsiu gal atsigaus ax.gif
Šiaip ankstesniais metais sėdavau visad į dirvą, bet nelabai pas mane jie spėdavo užaugt doh.gif
O kalafiorai pas amne nei vienais metais nevedė derliaus schmoll.gif Matyt nemoku aš jų augint ax.gif


Ot bliamba g.gif o mes taip megstam sita darzove rolleyes.gif mano vyriskiui ziema marinuota tik padavai, net agurku mano firminiu nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
kalafiorai ir man nesiseka dvejus metus užsiauginti,tai anyta nuperka pas močiutes sodinukus,tai derlius geras būna rolleyes.gifo brokolių nebandžiau,labai norėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bitutė*: 11 balandžio 2008 - 14:48
Tiesa, jūs tuos kalafiorus ir brokolius šiltnamyje auginat? Nes aš tai iki šių metų neturėjau šiltamio, tai lauke auginau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 04 11, 15:39)
Tiesa, jūs tuos kalafiorus ir brokolius šiltnamyje auginat? Nes aš tai iki šių metų neturėjau šiltamio, tai lauke auginau ax.gif


va va ir mane sis klausimas domina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 04 11, 17:39)
Tiesa, jūs tuos kalafiorus ir brokolius šiltnamyje auginat? Nes aš tai iki šių metų neturėjau šiltamio, tai lauke auginau ax.gif

Sveikos 4u.gif ,aš tai tik pasėju šiltnamį,paskui persodinu ir auginu lauke. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 04 11, 16:39)
Tiesa, jūs tuos kalafiorus ir brokolius šiltnamyje auginat? Nes aš tai iki šių metų neturėjau šiltamio, tai lauke auginau ax.gif

mes iškarto į dirvą sodiname kai nusiperkame ax.gif
Atsakyti
Niu mergaites sianakt ir lietutis buvo , visa nakti prabusdama galvojau kaip tokios vandens sroves mano seklytes is zemiu istaskys.

Nu ***** siemet ir prisisejau doh.gif daigeliu ivairiausiu tai virs poros simtu, tai dabar ziuriu as i juos ir gailiu kad tiek reiks ismest, tai vaikstau per kaimynus or kaisioju, kad kur pasisodintu lotuliukas.gif Nieko kitaisw metais jau zinosiu kiek setis.
Atsakyti
QUOTE(*Bitutė* @ 2008 04 11, 12:32)
o kuo jūs jas tręšiate mirksiukas.gif


Paprikas tręšiu su Kemiros (atrodo blush2.gif pamirsau kaip tiksliai vadinasi) trąšomis pomidorams ir paprikoms.
Papildyta:
QUOTE(PERLEN @ 2008 04 11, 17:29)
Sveikos 4u.gif ,aš tai tik pasėju šiltnamį,paskui persodinu ir auginu lauke. ax.gif


Aš irgi pasėju šiltnamyje (šiuo metu jau sudygę kalafijorai ir ankstyvi kopūstai), o paskui lauke išsodinėju. Bandžiau porą metų stilintam balkone uzsiauginti anksčiau, kad būtų daigai, bet visada iškrisdavo. Tai daugiau ir nebeauginsiu namuose, tik šiltnamyje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 12 balandžio 2008 - 15:08