Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(_vetra_ @ 2008 04 08, 10:24)
tai vadinas kaip supratau, dėl tų melionų ir arbūzų, jau dabar sėklas reikia sėti nieko nelaukus, turiu galvoj, gal vėliau į pabaigą mėnesio ar kaip. Kaži kiek laiko ten tos sėklos dygsta. Ar nebus per anksti? ...  g.gif


Taip, geriausia šią- kitą savaitę smile.gif Sako, idealus laikas augalus sodint ir persodint - Mergelės dienos, tai bus 16 ir 17 balandžio. Bet aš tai žadu šiandien sodint tongue.gif
Sėklos tai dygsta gana greit, o ar ne per anksti - tai dievai žino, koks tas pavasaris bus.. Bet jei šiltnamy auginsi - tai sėk, bus jau tas pats manau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2008 04 08, 12:02)
Taip, geriausia šią- kitą savaitę smile.gif Sako, idealus laikas augalus sodint ir persodint - Mergelės dienos, tai bus 16 ir 17 balandžio. Bet aš tai žadu šiandien sodint  tongue.gif
Sėklos tai dygsta gana greit, o ar ne per anksti - tai dievai žino, koks tas pavasaris bus.. Bet jei šiltnamy auginsi - tai sėk, bus jau tas pats manau  4u.gif


Nu jaučiu aš irgi nedatrauksiu iki tų gerųjų dienų biggrin.gif Dėkui už info 4u.gif
Atsakyti
Niu tai kaip su tais siltnamiais sekasi? Cia as tema taip i virsu keliu tongue.gif
Atsakyti
niu pas mane ridikėliai ir salotos kokie dideli užaugo rolleyes.gif vyras sako kitą savaitę gal salotytes skinsime biggrin.gif o va ar ne per vėlai prisisodinau paprikų,nes neblogų sėklų turėjau nuo praeitų metų,sudygt sudygo gal jau kokia trečia savaitė,bet antri lapeliai niekaip neauga,kad galėčiau išpikiuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bitutė* @ 2008 04 10, 14:38)
niu pas mane ridikėliai ir salotos kokie dideli užaugo rolleyes.gif vyras sako kitą savaitę gal salotytes skinsime biggrin.gif o va ar ne per vėlai prisisodinau paprikų,nes neblogų sėklų turėjau nuo praeitų metų,sudygt sudygo gal jau kokia trečia savaitė,bet antri lapeliai niekaip neauga,kad galėčiau išpikiuoti g.gif

O mano prieš mėn. jau sudygo. Tik kažkas nepatinka, antruosius iškleido, bet stovi vietoj, o pirmieji pagelto ir daugelis jau numetė juos g.gif Gal bandyt persodint į didesnius ir kitą žemę g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif tai arbūzus pats tas sėt , ryt pabersiu sėklytes, bus vaikams atrakcija, kiek sulauksim derliau tiek lotuliukas.gif
Pomidorai jau visai nemaži, tik kažkokie jie man išstypę atrodo, o papriką uošvienytė atvežė ne taip senai daigelius, tai išdaigščiau ir laukiu augimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bitutė* @ 2008 04 10, 16:38)
niu pas mane ridikėliai ir salotos kokie dideli užaugo rolleyes.gif vyras sako kitą savaitę gal salotytes skinsime biggrin.gif o va ar ne per vėlai prisisodinau paprikų,nes neblogų sėklų turėjau nuo praeitų metų,sudygt sudygo gal jau kokia trečia savaitė,bet antri lapeliai niekaip neauga,kad galėčiau išpikiuoti g.gif


paprikų nereiktų pikiuot, net persodint nereiktų, geriau sėt iškart į durpinius puodelius, nes paskui labai jau sunkiai jos įsigyvena vėl... čia ne pomidorai. bet šiemet tikrai jos labai jau sunkiai auga, nusigandę kažkokios, lyg bijotų iš žemės lįst blink.gif gal per mažai joms šilumos ir šviesos unsure.gif o jei jau tenka persodint ar pikiuot - stenkitės kuo mažiau šaknis judint, su dideliu žemės gabalu iškelt, nes paskui ilgai stovės kol vėl sugalvos augt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikis5: 11 balandžio 2008 - 08:47
QUOTE(zuikis5 @ 2008 04 11, 09:44)
paprikų nereiktų pikiuot, net persodint nereiktų, geriau sėt iškart į durpinius puodelius, nes paskui labai jau sunkiai jos įsigyvena vėl... čia ne pomidorai. bet šiemet tikrai jos labai jau sunkiai auga, nusigandę kažkokios, lyg bijotų iš žemės lįst  blink.gif  gal per mažai joms šilumos ir šviesos  unsure.gif o jei jau tenka persodint ar pikiuot - stenkitės kuo mažiau šaknis judint, su dideliu žemės gabalu iškelt, nes paskui ilgai stovės kol vėl sugalvos augt  doh.gif



Na jau, nuo kada paprikos tokios lepios? Kiekvienais metais ispikuoja ir jokiu problemu del to nebuna. Ir siais metais tas pats, jau visai dedeles. Pernai man jos kaip sakot stovejo, bet del to, kad zeme buvo prasta, kai tik patresiau is karto atsigavo ir derlius buvo geras, tik gal truputi velavo.
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 04 11, 12:08)
Na jau, nuo kada paprikos tokios lepios? Kiekvienais metais ispikuoja ir jokiu problemu del to nebuna. Ir siais metais tas pats, jau visai dedeles. Pernai man jos kaip sakot stovejo, bet del to, kad zeme buvo prasta, kai tik patresiau is karto atsigavo ir derlius buvo geras, tik gal truputi velavo.

o kuo jūs jas tręšiate mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 04 11, 13:08)
Na jau, nuo kada paprikos tokios lepios? Kiekvienais metais ispikuoja ir jokiu problemu del to nebuna. Ir siais metais tas pats, jau visai dedeles. Pernai man jos kaip sakot stovejo, bet del to, kad zeme buvo prasta, kai tik patresiau is karto atsigavo ir derlius buvo geras, tik gal truputi velavo.


tai gal jūsų paprikos ypatingos kokios, ar labai mylit jas.... mirksiukas.gif
http://www.delfi.lt/...php?id=16534653
šiaip tai jos tikrai gana lepios... nemėgsta kai šalta, bet jei per daug karšta tai irgi žiedus numėto... aš tai bandžiau irgi pikiuot vienais metais, tai paskui taip ilgai augo, kad nespėjo prinokt...
Atsakyti
Sveikos moterytes 4u.gif priimkite ir mane i savo gretas ax.gif
Rimciau darzininkyste uzsiimsiu dar tik pirmus metus, bet bendra supratima apie viska sioki toki turiu, nes ir mama, ir anyta uzsiima dokiais darbais smile.gif tenka joms padeti, o siemet sugalvojom, kad ir mums reikia siltnamio ir darzo mirksiukas.gif

Noriu paklausti apie paprikas: susejau jas i atskirus indelius. I kai kuriuos ikisau po 2-3 seklas. Is viso 9 daigus turiu. noriu paklausti ar nereikia ju ispikuoti po viena daiga? unsure.gif jos jau tokios ugteleje, sakau gal negerai jei bus vienam indelyje 3 unsure.gif
Ir dar: jeigu dar pasiseciau ar nebutu per velu joms? ax.gif kazkaip sugalvojau, kad gali buti per mazai 9 daigu - siltanami nemaza isitaisem g.gif

O gal kurios auginat kalafijorus, brokolius ir briuselio kopustus? Gal kalite papasakoti kaip sejat ir kur auginat? ax.gif as pasisejau, ispikavau bet kazkoki patyse daigiukai unsure.gif o kalafijorai visai nupiepo g.gif

prirasiau cia visko, gal net per daug vienam kartui ax.gif bet labai norisi pasikonsultuoti su patirties turinciomis darzininkemis aciuks.gif
Atsakyti
Bitulka, dėl paprikų tai žinau, kad jos labai nemėgsta persodinimų. tai kai išleis pirmus 2-3 tikruosius lapelius, persodink į didesnius indelius, kad paskui beliktų tik į šiltnamį labai nejudinant pasodint. O į šiltnamį rekomenduoja jas sodint, kai būna didelės, net su pumpurais ar žiedais. Sėti paprikas, manau, per vėlu jau, jos ilgai auga. ax.gif
Atsakyti