Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Labutis 4u.gif

Jungiuosi ir aš šiemet prie jūsų jeigu priimsit, kitą savaitę turi atvežti šiltnamį plastikinį thumbup.gif , nereikės labai saugot nuo vaikų.
Pomidorai, paprika stiebiasi ant palangės ir laukia savo naujų namučių ax.gif
O ką dar sėjat į šiltnamį g.gif nu agurkus o dar ????? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 04 06, 15:53)
Nežinau ar jūsų atvejui tiks, bet esu girdėjusi tokį posakį "riebi žemė" gal ta jūsų naujoji žemė butent tokia ir būtų. Tokioje žemėje pvz pomidorai labai bujoja, augina daug lapų, būna labai trapūs... sunku tokius prižiūrėti, todėl geriau perkasti, kad nebūtų per daug koncentruotai  smile.gif


Aha zinosiu. Aciu.


QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 06, 18:08)
Labutis  4u.gif

Jungiuosi ir aš šiemet prie jūsų jeigu priimsit, kitą savaitę turi atvežti šiltnamį plastikinį  thumbup.gif , nereikės labai saugot nuo vaikų.
Pomidorai, paprika stiebiasi ant palangės ir laukia savo naujų namučių  ax.gif
O ką dar sėjat į šiltnamį  g.gif nu agurkus o dar ????? ax.gif


Na as dar i siltnami sodinsiu baklazanus , arbuzus , melionus, daugiau mazdaug viskas i lauka.

O dabar toks klausimas, sakykit is kur gavot plastikini siltnami? Kur ieskoti , kiek kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Vaidusiukė @ 2008 04 06, 19:08)
Labutis  4u.gif

Jungiuosi ir aš šiemet prie jūsų jeigu priimsit, kitą savaitę turi atvežti šiltnamį plastikinį  thumbup.gif , nereikės labai saugot nuo vaikų.
Pomidorai, paprika stiebiasi ant palangės ir laukia savo naujų namučių  ax.gif
O ką dar sėjat į šiltnamį  g.gif nu agurkus o dar ????? ax.gif

Agurkai ir lauke gerai auga,aš dar sėju ridikėlius,vieni jau sudygę,kiti jau lenda,salotas ir kol reikės sėti pomidorus ir papriką jie jau bus essen.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 06, 19:22)

Na as dar i siltnami sodinsiu baklazanus , arbuzus , melionus, daugiau mazdaug viskas i lauka.



o man kyla klausimas, kada sėjate arbūzus, melionus. nes šiemt aš irgi jų noriu ax.gif
Atsakyti
mamai help help.gif kokio dydžio jūsų šiltnamiai g.gif yra galimybė nebrangiai gaut metalinį stiklinį.. bet jis tik 10kv cry.gif nu bais mažiukas.... man reikia tik mano šeimai... du suaugę ir du nedideli bambyzai.. aišku vasaros valgymui užtektų.. bet ir žiemai pasidaryt norisi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2008 04 07, 12:01)
o man kyla klausimas, kada sėjate arbūzus, melionus. nes šiemt aš irgi jų noriu  ax.gif


Siaip ant pakuociu raso kada reikia juos sodinti, as tai pries kelias dienas juos pasisodinau i puodelius, kaip ir rekomenduoja ant pakuotes, bet ziuresiu kas iseis.


QUOTE(akvilyte @ 2008 04 07, 12:11)
mamai help help.gif kokio dydžio jūsų šiltnamiai  g.gif  yra galimybė nebrangiai gaut metalinį stiklinį.. bet jis tik 10kv cry.gif nu bais mažiukas.... man reikia tik mano šeimai... du suaugę ir du nedideli bambyzai.. aišku vasaros valgymui užtektų.. bet ir žiemai pasidaryt norisi sad.gif


Niu ka as zinau , man atrodo kad visi normaliai tokio dydzio siltnamis, tuolabiau , kad daug ka galima ir lauke sodinti, o pomidorams ir paprikoms tai tikrai uzteks.
Atsakyti
Musu siltnamis 40 kv, ir derliu valgom tik dviese lotuliukas.gif na , ne bsk pamelavau, vezu dar tevam pomidoru , nes visad sodinu apie 50 daigu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 04 07, 11:11)
mamai help help.gif kokio dydžio jūsų šiltnamiai  g.gif  yra galimybė nebrangiai gaut metalinį stiklinį.. bet jis tik 10kv cry.gif nu bais mažiukas.... man reikia tik mano šeimai... du suaugę ir du nedideli bambyzai.. aišku vasaros valgymui užtektų.. bet ir žiemai pasidaryt norisi sad.gif

blush2.gif o jei nuspręstumėt kad jumi permažas, ar galima būtų pretenduot į tą šiltnamiuką kaip nors? Nes aš tokio"simbolinio" ir noriu, labai mažas sklypelio kampas neužstatytas pas mus... Bet man tai atrodo 4 asmenų šeimai tokio gana smile.gif

O kas per plastikinis šiltnamis? Aš vis dar paieškose doh.gif iš senų langų niekas man neleis konstruot, vyras sakė perdaug negražu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 07 balandžio 2008 - 12:20
QUOTE(_vetra_ @ 2008 04 07, 13:01)
o man kyla klausimas, kada sėjate arbūzus, melionus. nes šiemt aš irgi jų noriu  ax.gif

Arbūzam,moliūgam,aguročiam,agurkam tinkamos dienos 09,10,čia pagal sodininkų kalendorių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 04 07, 17:55)
Arbūzam,moliūgam,aguročiam,agurkam tinkamos dienos 09,10,čia pagal sodininkų kalendorių 4u.gif

labai lengva pačioms nusistatyt - visur dabar rašo kokiam ženkle mėnulis būna. Kai jis būna žemės ženkluose (Jautis, Mergelė, Ožiaragis) - tinkamos dienos šakniavaisiams, nes čia Šaknų dienos (taip pat jei reikia kad gerai įsišaknytų).
Kai vandens ženkluose (Vėžys, Skorpionas, Žuvys) - Lapų dienos, tinka visiems kur lapus norim kad augintų mirksiukas.gif Beje, tom dienom ir laistyt geriausia.
Kai mėnulis būna oro ženkluose (Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis) - Žiedų dienos, tinka vaistiniams augalams, žydinčioms gėlytėms, žiediniams kopūstams ir pan...
Kai ugnies ženkluose (Avinas, Liūtas, Šaulys) - Vaisių dienos - tada jau visiems daržoves ir vaisius auginantiems augaliukams pats geriausias laikas sodinimui, persodinimui ir pan.
Tik nereikėtų nieko daryt tuo laiku, kai keičiasi mėnulio fazė.
Na, o kad per delčią visų augalų gyvybė būna šaknyse, o per pilnatį - viršūnėj, tai turbūt visi ir taip žino...
O kaip tuos kalendorius ten sudarinėja, tai nežinau... Kartais jie visiškai prieštarauja viens kitam, ir nežinia kuo ten remiasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 04 06, 18:22)
O dabar toks klausimas, sakykit is kur gavot plastikini siltnami? Kur ieskoti , kiek kainuoja.


Šiltnamį pirko Klaipėdoje yra kažkokia A. Poškaus dizaino salonas, mokėjom 6000 lt ilgis 6 m. plotis 3,2 m. g.gif kiek žiūrėjau nete ten nereklamuoja, kaip mb atkasė nežinau blush2.gif Niekaip neparveža į Pl lazdos tos 6 metrų nebetkur įdėsi doh.gif
Atsakyti
tai vadinas kaip supratau, dėl tų melionų ir arbūzų, jau dabar sėklas reikia sėti nieko nelaukus, turiu galvoj, gal vėliau į pabaigą mėnesio ar kaip. Kaži kiek laiko ten tos sėklos dygsta. Ar nebus per anksti? ... g.gif
Atsakyti