Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Ant palangių mažai vietos truputį pasisėjau gėlyčių, tai galvoju, kažin jeigu jas pasisėčiau stikliniame šiltnamy ar joms nebūtų per šalta. g.gif Noriu pasisėti astrų serenčių, gvaizdūnių ir kitų gėlyčių, kad man paskui vasarą žydėtų.
Atsakyti
Sėkit, žinoma...mano jau pasėta dalis. Kita dar neatrinkta, nes visų atrodo reikia...
Atsakyti
Regila, o kaip ne su stikliniu šilnamiu? Ar galima jau būtų šiltnamyje, apdengtame paprasta plėvele sėti gėlytes? blush2.gif Ar dar ankstoka? g.gif
Atsakyti
Sveikos pomidorų mėgėjos smile.gif
Aš šiemet irgi purenu žemę formuoju daržą ir labai noriu šiltnamiuko stiklinio, gal galite pasidalinti patarimais/kontaktais/idėjomis kaip man dar šiam sezonui pasigaminti ? 4u.gif Kažkur užmačiau apie senus langus - turim didelę krūvą senų iš ex buto,bet nelabai įsivaizduoju kaip iš jų šiltnamį ir kas galėtų pagamint g.gif
Atsakyti
sveikos mamkos, ex kaip laukiu kol vyras siltnami pastatys, tik siemet soda isigijom, taip taip smagu, jau visas seklas susipirkau tik laukiu kol visai parsils.
o del stikliniu siltnamio is langu tai taip stato zmones ir mano tevai pasistate tai labai liouks gavosi.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 04 01, 11:00)
sveikos mamkos, ex kaip laukiu kol vyras siltnami pastatys, tik siemet soda isigijom, taip taip smagu, jau visas seklas susipirkau tik laukiu kol visai parsils.
o del stikliniu siltnamio is langu tai taip stato zmones ir mano tevai pasistate tai labai liouks gavosi.

o koks principas gal gali papasakot, ar nuotraukytę įkelt? ax.gif ar ten daro metalokonstrukciją o iš langš stiklus išima ir pjausto,ar tuos pačius rėmus kažkaip įmanoma panaudot? g.gif
Atsakyti
Senokai uošvis darė iš rėmų. Kiek atsimenu kai pylė betoninius pamatus į juos įbetonavo metalinius strypus. Ant jų tvirtino rėmus ir jungė tarpusavyje. Mažai atsiminimų belikę..
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 03 30, 09:46)
merginos, ar kas auginat baklažanus? g.gif


As baklazanus auginu. Tik patirties tai visai neturiu. Pirmi metai darzininkausiu. Bet kolkas ant palanges labai graziai auga. Isnesu dienai i balkona visa savo "lopseli-darzeli".
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2008 04 01, 13:23)
As baklazanus auginu. Tik patirties tai visai neturiu. Pirmi metai darzininkausiu. Bet kolkas ant palanges labai graziai auga. Isnesu dienai i balkona visa savo "lopseli-darzeli".

o ma jie sudygti visai nenori verysad.gif gal gtalima būtų užsisakyti kokius 2-3 daigelius? Aišku, jeiugu jūs Vilniuj esat ir liktų nereikalingų...
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2008 04 01, 13:39)
o ma jie sudygti visai nenori  verysad.gif  gal gtalima būtų užsisakyti kokius 2-3 daigelius? Aišku, jeiugu jūs Vilniuj esat ir liktų nereikalingų...

Na, as juos brinkinau ant dregnos skiautes, o kai uodegeles islindo, i zeme visus sugrudau. Tai kiek sukisau, tiek ir auga. Nei vienas neisvirto. Bet nedaug ju pasisodinau, tik eksperimentui. Teta bande auginti, jai nepasiseke. Tai pagalvojau, kad ir man taip gali nutikti, taigi turiu 9 daigus. Nedaug. Nelabai yr kuo dalintis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 04 01, 11:40)
o koks principas gal gali papasakot, ar nuotraukytę įkelt? ax.gif ar ten daro metalokonstrukciją o iš langš stiklus išima ir pjausto,ar tuos pačius rėmus kažkaip įmanoma panaudot? g.gif

kaimynai turi "langų" šiltnamį, tiesą sakant labai jau belekaip susikonstravę ir ką .. auga pomidorai kaip ir pas kitus kaimynus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 04 01, 12:40)
o koks principas gal gali papasakot, ar nuotraukytę įkelt? ax.gif ar ten daro metalokonstrukciją o iš langš stiklus išima ir pjausto,ar tuos pačius rėmus kažkaip įmanoma panaudot? g.gif

man pernai sukonstravo stiklini siltnami tongue.gif paieskojo skelbimuose kas parduoda stiklini siltami, nuvaziavo pats mb issiarde metalo konstrukcijas, tik stiklus naujus dejo, ikelciau nuotrauka bet nemoku blush2.gif ax.gif
aisku gal koki menesi vargo, deliojo kaip lego....... doh.gif
bet uztat turiu jegini siltnami thumbup.gif
Atsakyti