Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

o kur ta parduotuve florexlit????as tai paprikas, pomidorus sodinsiu treciad ar ketvirtad. o agurkus dar ne per anksti sodinti????
Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2006 02 27, 14:17)
Kaži čia mitas, ar teisybė, kad pomidorus su paprikom negalima į vieną šiltnamį sėti, nes paprikos tada negausiai dera  g.gif


Tikraiusiai mitas, pirma karta tai sužinojau. Pas mane tai jau keli metai kartu auga ir paprikom atsidžiaugti negali,išaugo tokios kaip iš parduotuves ir iki pat šalnų buna vaisių.
Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2006 02 27, 13:17)
Kaži čia mitas, ar teisybė, kad pomidorus su paprikom negalima į vieną šiltnamį sėti, nes paprikos tada negausiai dera  g.gif


laba diena mergaites, prasom i savo buri priimti "naujai iskepta ukininke" - na ne visai nauja, man bus antras sezonas, tiesa pirmas prasidejo velokia - geguzi, bet vistiek pernai savu darzoviu turejau thumbup.gif thumbup.gif

del to mito is savo irgi negausios patirties galiu pasakyti, kad pas mane pomidorai kartu su paprikom buvo, ir nieko, paprikos dideles grazios ir gausiai uzaugo thumbup.gif

o kaip mergsites tuos baklazanus auginti?? dabar juos daiginti reikia ar kaip g.gif

Atsakyti
QUOTE(ginaja @ 2006 02 27, 13:47)
Tikraiusiai mitas, pirma karta tai sužinojau. Pas mane tai jau keli metai kartu auga ir paprikom atsidžiaugti negali,išaugo tokios kaip iš parduotuves ir iki pat šalnų buna vaisių.

Ačiū, paguodei, mat pavasarį turėsiu pirmąjį savo gyvenime šiltnamį blush2.gif tai bendradarbė prigąsdino, kad nevargčiau kartu sodindama, nes nebus derliaus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2006 02 27, 14:54)
Ačiū, paguodei, mat pavasarį turėsiu pirmąjį savo gyvenime šiltnamį blush2.gif tai bendradarbė prigąsdino, kad nevargčiau kartu sodindama, nes nebus derliaus unsure.gif


Gal skirtumas tik tas, kad paprikas reikia šiek tiek daugiau laistyti, bet, aišku, ne tiek daug kiek agurkus. sekmės auginant smile.gif
Atsakyti
Na,paprikos su pomidorais ir pomidorai su agurkais nelabai draugauna.Tai ne mitas-teisybė.Tačiau,kai nėra kur pasodinti atskirai-sodini kartu.Ir aš taip sodinu,nes kitų būdų neturiu.O lauke,net ir šiltą vietą parinkus-visų nesusodinsi..
Agurkus sodinti dar labai anksti.Užteks kovo paskutinėm dienom ar balandžio pradžioj-realiausia,kad neišstyptų.
Pomidorus irgi už kokios savaitės sodinkit ankstyvus,dar po 1,5sav-vėlyvesnius.Pavasaris bus ilgas,perauga iki sodinimo į šiltnamį.Geriau auga mažesni.Šie pasiveja ir pralenkia,nes mažiau reikia laiko prigyti.
Pati irgi tik paprikas pasėjus.
Atsakyti
[COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue]
QUOTE(Regila @ 2006 02 27, 19:57)
Na,paprikos su pomidorais ir pomidorai su agurkais nelabai draugauna.Tai ne mitas-teisybė.Tačiau,kai nėra kur pasodinti atskirai-sodini kartu.Ir aš taip sodinu,nes kitų būdų neturiu.O lauke,net ir šiltą vietą parinkus-visų nesusodinsi..
Agurkus sodinti dar labai anksti.Užteks kovo paskutinėm dienom ar balandžio pradžioj-realiausia,kad neišstyptų.
Pomidorus irgi už kokios savaitės sodinkit ankstyvus,dar po 1,5sav-vėlyvesnius.Pavasaris bus ilgas,perauga iki sodinimo į šiltnamį.Geriau auga mažesni.Šie pasiveja ir pralenkia,nes mažiau reikia laiko prigyti.
Pati irgi tik paprikas pasėjus.




Kaip gerai, kad čia užklydau, nes aš irgi tik antri metai kaip daržininkauju, tai pernai visų kaimynių klausinėjau kada ką sėti, o dabar klausinėsiu jūsų biggrin.gif
Labai pergyvenau, kad pavėlavau pomidorus su paprikom pasėti, bet žiūriu kad dabar pats tas, ryt sėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2006 02 27, 13:17)
Kaži čia mitas, ar teisybė, kad pomidorus su paprikom negalima į vieną šiltnamį sėti, nes paprikos tada negausiai dera  g.gif


Aš paprikas su pomidorais auginu viename šiltnamyje - paprikos vienoje pusėje, pomidorai - kitoje, ir turiu pasakyti, kad pas mane jų daugiau būna, nei pas kaimynę, kuri augina atskirame šiltnamiuke g.gif Įtariu, kad lemiamos įtakos vis tik turi veislė - ji ir sodininkė "užkietėjusi", ir sodą gerai prižiūri (būna kasdien, ne taip kaip mes - kartą į savaitę biggrin.gif ).
Atsakyti
Daugiausia reikšmės turi veislė ir kaip ji veda.Žiūrėsiu ir aš koks skirtumas..nusipirkau paprikų sėklų,kurios žada vaisių 10-17kg išauginti.Nelabai suprantu kaip,bet rudeniop bus aišku.Jei taip iš tikro bus,vietoj sodinamų 24vnt užteks tik 3-4.Visa kita liks egzotikai,kuri šilumamėgė.
Atsakyti
[quote=Regila,2006 02 27, 18:57]
Na,paprikos su pomidorais ir pomidorai su agurkais nelabai draugauna.Tai ne mitas-teisybė.

Pakomentuok, prašau, kodėl 4u.gif
Atsakyti
Pomidorai mėgsta sausą orą, jiems skersvėjai nekenkia, o paprikoms - atvirkščiai.
Atsakyti
Mano šiltnamyje taip pat paprikos auga viename gale, pomidorai-kitame. Paprikas laistau šiek tiek daugiau, šiltnamį vedinu. Kaip jau minėjau, paprikos auga ko puikiausiai, dėrlius labai geras. Tai kad skirtumas tik dėl laistymo.
Atsakyti