Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Mano šiltnamis jau najoj vietoj, galėsiu savatgalį bandyti ridikus pasėti. Salotas aš sėju gūžines, kambaryje ant palagės( jau dabar tai padarysiu), o šiltamyje apie balandžio vidurį išpikuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 03 14, 14:46)
Aš griovelius padariusi palieju ir pasėju. Tada užberiu žemėmis.

kaip smagu,taip ir as dariau,dar siandiena uzdengsiu agro plevele ax.gif aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 03 14, 12:22)
Ir aš prieš kelis metus buvau girdėjusi, kad apkarsta saldžiosios nuo aitriųjų, bet kaip nepabandysi..Sodinau į patį šiltnamio kampą ir tik kelis. Neapkarto. Nuo to karto, kasmet drąsiai po kelis kamputyje sodinu. Viduryje šiltnamio, tarp saldžiųjų nebandžiau, bet man to ir nereikia.. Taip, kad drąsiai sodink!


ačiū smile.gif nuraminot 4u.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif sveikos, as pries pora savaiciu pasejau salotas ir ridikelius, tai ridikeliai pilnumoj sudyge rolleyes.gif bijau kad neistyptu, kada juos retint reik ax.gif
Pirma karta sitnmyje sejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rramii @ 2008 03 17, 15:55)
drinks_cheers.gif sveikos, as pries pora savaiciu pasejau salotas ir ridikelius, tai ridikeliai pilnumoj sudyge  rolleyes.gif bijau kad neistyptu, kada juos retint reik ax.gif
Pirma karta sitnmyje sejau  ax.gif


O juos reikia retint g.gif Dabar ir pati galvoju - gal blogai, kad neretinu, pasieškau kur didesnis ir vis raunu, o pabaigoje lieka peraugusių, nesustorėjusių. Gal dėl to, kad neretinu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 03 17, 15:59)
O juos reikia retint g.gif Dabar ir pati galvoju - gal blogai, kad neretinu, pasieškau kur didesnis ir vis raunu, o pabaigoje lieka peraugusių, nesustorėjusių. Gal dėl to, kad neretinu g.gif

tai va va blush2.gif , lauksim labiau patyrusiu ir daugiau zinanciu augintoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 03 17, 15:59)
O juos reikia retint g.gif Dabar ir pati galvoju - gal blogai, kad neretinu, pasieškau kur didesnis ir vis raunu, o pabaigoje lieka peraugusių, nesustorėjusių. Gal dėl to, kad neretinu g.gif


Manau , kad teisingai darot, juk cia ne morkos, ridikeliai greitai perauga ju ilgai lysveje neislaikysit mirksiukas.gif KOl suvalgot didesnius po savaites mazesni paauga ir viskas. As taip pat darau.
Atsakyti
Sveikos! Klausimas žinovėms - gal galit parekomenduoti kokių nors gerų, skanių ropinių svogūnų?
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2008 03 17, 17:11)
Manau , kad teisingai darot, juk cia ne morkos, ridikeliai greitai perauga ju ilgai lysveje neislaikysit  mirksiukas.gif KOl suvalgot didesnius po savaites mazesni paauga ir viskas. As taip pat darau.

todėl rekomenduojama sodinti kelis kartus: vieni jau tinkami vartojimui, kiti dar auga. O per tankiai augantys ridikėliai sukelia daugiau rūpesčių ax.gif
Atsakyti
Klausimas toms kurios anksti pasėjo šiltnamyje pirmąsias daržoves.
Ar sugrįžusi žiema nepridarė nuostolių?

Aš tada kai buvo šilta nieko pespėjau pasėti, o paskui taip atšąlo... Tai tik dabar pradedu sėją šiltnamyje ax.gif
Atsakyti
Salotos,ridikai, kopūstai tokių šaltukų nebijo..o ypač, jei nėra išdygę...Aš dengiu agro danga. Ant viršaus dar plėvelę.Gaunasi dvigubas dengimas..
Nesibaiminkit, juk čia ne agurkai ar pomidorai...
Atsakyti
merginos, ar kas auginat baklažanus? g.gif
Atsakyti