Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

biggrin.gif ir man truksta. Visa laime, gelbetojas - stiklintas balkonas.
O tagetems nebus per salta? As tai i balkona jau istremiau petrazoles, salierus ir naslaites. Sitiems tai turbut gerai balkone. Ypac siandien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2008 03 09, 18:19)
biggrin.gif  ir man truksta. Visa laime, gelbetojas - stiklintas balkonas.
O tagetems nebus per salta? As tai i balkona jau istremiau petrazoles, salierus ir naslaites. Sitiems tai turbut gerai balkone. Ypac siandien  smile.gif

Na kol padygs pomdorai praeis pora savaiteliu - tai manu ir oras bus svelnesnis ir saulutes daugiau... tai nieko jom neatsitiks, nebent suletes augimas, bet del to nepergyvenu, juk auginu sau, o ne pardavimui...
Atsakyti
Na va, sezonas atidarytas smile.gif Pasėjau ridikėlius ir salotas. Pabandymui kelias kanas į vazonus sukišau ir šiltnamy palikau. Ruošiausiu uždengti kokiu polietilenu, bet užmiršau doh.gif
Atsakyti
Gal kas galetumet pasakyti, ar tikrai nuo čili pipirų apkarsta paprikos, jei vienam šiltnamy auginsiu? susigundžiau ir pasėjau kelis daigelius tų aitriųjų, jei išdygs tai teks jiems su paprikom kartu augt... gal kitam šiltnamio kampe pasodint, ar pagelbėtų kažin? ax.gif
Atsakyti
Ir aš prieš kelis metus buvau girdėjusi, kad apkarsta saldžiosios nuo aitriųjų, bet kaip nepabandysi..Sodinau į patį šiltnamio kampą ir tik kelis. Neapkarto. Nuo to karto, kasmet drąsiai po kelis kamputyje sodinu. Viduryje šiltnamio, tarp saldžiųjų nebandžiau, bet man to ir nereikia.. Taip, kad drąsiai sodink!
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2008 03 09, 16:42)
Sveikos merginos, draugaujancios su siltnamiais  4u.gif  As irgi toki turiu, tai siandien nubegus buvau, ziuriu jau viduriuke zeme sausa kaip reikiant, tai irgi galvoju, kokiu salotu ir ridikeliu pasibarstyti. Skaiciau, kad Daivad jau lyg ir pasejus?...

pasėjau morkas ir ridikėlius, bet dabar skaitau prognozes, kad savaitgalį ir kitą savaitę atšals, bus minusinė temperatūra... žiūrėsim kas ten gausis. dar man salotas siūlė šiltnamyje sėti, bet gal dar palauksiu kito savaitgalio. O kaip Jūs darot?
p.s. mano šiltnamis stiklinis, viena siena ribojasi su namu, tai gal ten truputį šilčiau ax.gif
Atsakyti
Žinoma, kad šilčiau. Galima pasėjus uždengti agro danga. Ant jos uždėti plėvelę. Kol neišdygę augalai, jiems nėra baisios tos šalnos, šalčiai ir blogi orai...Blogiau, kai šalčiai, o išdygę. Tuomet reikia smaigstyti pagaliukus, kad uždengiama plėvelė nesiliestų prie daigiukų. Agro danga šildys, o plėvelė neleis šilumai pabėgti.
Atsakyti
Kažin ar ne per anksti pasisėti šiltnamy ankstyvų kopūstų?
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif
aš irgi pasisėjau ridikėlių ir salotų šiltnamyje,tik agro plėvele dar neuždengiau g.gif ir dar kai pirmą sykį sėju taip anksti ir šiltnamyje, aš palaisčiau doh.gif tūndra ane,nieko matyt man neišeis doh.gif kaip jūs manote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bitutė*: 14 kovo 2008 - 13:21
QUOTE(*Bitutė* @ 2008 03 14, 15:15)
Sveikutės mirksiukas.gif
aš irgi pasisėjau ridikėlių ir salotų šiltnamyje,tik agro plėvele dar neuždengiau g.gif ir dar kai pirmą sykį sėju taip anksti ir šiltnamyje, aš palaisčiau doh.gif tūndra ane,nieko matyt man neišeis doh.gif kaip jūs manote?


Laistyti reik priklausomai nuo žemės šiltanamy, jei drėgna aš nelieju, o jei gerokai prasidžiuvus būtinai lieju. O sudygusius tai jau visada lieju.
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 03 14, 15:08)
Laistyti reik priklausomai nuo žemės šiltanamy, jei drėgna aš nelieju, o jei gerokai prasidžiuvus būtinai lieju. O sudygusius tai jau visada lieju.

aš neliejau, bet turbūt reiks šį savaitgalį palieti truputį, nes žemė sausoka buvo. Ačiū už patarimus dėl agro ir paprastos plėvelės
Atsakyti
Aš griovelius padariusi palieju ir pasėju. Tada užberiu žemėmis.
Atsakyti