Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

o kada palankausios dienos seti pomidorus, ir visa kita?
Atsakyti
QUOTE(Lexi 04 @ 2008 03 07, 14:25)
o kada palankausios dienos seti pomidorus, ir visa kita?


Pažiūrėkit keleta puslapių atgal kažkas buvo įkėlęs kalendorių.
Aš tai sėju tada kai ne delčia, visos kitos dienos man tinkamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2008 03 07, 13:44)
Radau "Sodo dienorastis - darbai pagal kalendoriu" parasyta taip: suvyniot i dregna skepetaite, ir 12 valandu (nakti) laikyti saldytuve, kitas 12 (diena) siltai kambaryje ir taip 10-15 paru. Tai va taip ir zaidziu.


Nu atleiskit, kad įsikišu, bet koks čia grūdinimas, tiesiog nuodregmės, sėklos turėtų greičiau sudygti. o ir be grūdinimo per 15parų sėklos sudygsta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2008 03 07, 14:43)
Nu atleiskit, kad įsikišu, bet koks čia grūdinimas, tiesiog nuodregmės, sėklos turėtų greičiau sudygti. o ir be grūdinimo per 15parų sėklos sudygsta.  g.gif



be grūdinimo sėklos sudygsta per 3-4dienas.
išbarstau sėklytes ant drėgnos žemės, užpilu nestoru sluoksnių žemės, uždengiu polietilenu, padedu šiltai ir po 3-4 parų jau išlenda smile.gif
grūdinimas, gal dėl pačių augalų atsparumo blush2.gif
Atsakyti
Nu kaip negrūdina-į šaldytuvą kiša smile.gif Vat dar suskaičiau druskos tirpale palaikyt, kalio permanganate. Reikia eiti ir man pagrūdinti, pamirkalioti
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 03 07, 16:29)
Nu kaip negrūdina-į šaldytuvą kiša smile.gif Vat dar suskaičiau druskos tirpale palaikyt, kalio permanganate. Reikia eiti ir man pagrūdinti, pamirkalioti


Kalio permanganato tirpalu palaistau jau paaugusius daigus (mazdaug kai turi 6lapus) Mano anyta mirko agurk7 s4klas, tada matosi, kurios tuscios, o kurios geros.

O mano paprikų daigai šiais metais pirmieji nunyko, kažkokios turbūt negeros žemės, nes ant paviršiaus susidarė baltas pelėsis. Kad ne per drėgna tikrai žinau, nes žemes ruošiu iš vakaro ir gerai jas palaistau, pastatau(nakčiai) vonioj ant grotelių kad nubėgtų perteklius ir sušiltų žemės
Atsakyti
Buvo ir mano paprikoms apipelijusi zeme baltais pelesiais, bet pakrapsciau su pagaliuku, papurenau ir daugiau nebeatsirado, o daigai (tfu tfu tfu) nenukentejo.
Atsakyti
Ką manote apie dumblo įmaišimą į šiltnamio žemę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dreekk @ 2008 03 08, 23:06)
Ką manote apie dumblo įmaišimą į  šiltnamio žemę?  g.gif


Kažką, kažkur girdėjau, kad blogai. Lyg ir kažkokie toksinai skiriasi, bet gal aš ir painioju ax.gif

Klausimas žinovėms - kada pikuoti paprikas ir baklažanus?
Atsakyti
Šiandien pagaliau pradėdu pomodorų sėją smile.gif
Manau jau ir gūžinės salotas sėsiu...
O paprikos kažkai ištysogreit, jau net pikuoti po savaitės manau reikės.

O žemės siltnamiui taip ir neradau dar g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, draugaujancios su siltnamiais 4u.gif As irgi toki turiu, tai siandien nubegus buvau, ziuriu jau viduriuke zeme sausa kaip reikiant, tai irgi galvoju, kokiu salotu ir ridikeliu pasibarstyti. Skaiciau, kad Daivad jau lyg ir pasejus?...
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2008 03 09, 13:51)
Kažką, kažkur girdėjau, kad blogai. Lyg ir kažkokie toksinai skiriasi, bet gal aš ir painioju  ax.gif

Klausimas žinovėms - kada pikuoti paprikas ir baklažanus?


Pikuoti jau galima kai uzauga pirmi nuolatiniai lapeliai t.y. viso daigas turi tureti 4 lapelius.

man jau reikia tagetes ispikuoti, palaikysiu kuri laika kambari, o paskui bus tremtis i stiklinta balkona, nes vietos reikes pomidoru daigams.....

Ka daryti? Man labai truksta palangiu g.gif
Atsakyti