Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Matau, kubilina, turit padejeja-ravetoja siai vasarai gera wink.gif , tokio pat amziaus kaip ir maniskis. Jauciu linksma bus darzuos su tokiais "moliugeliais".
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 03 03, 21:14)
apie 80 pomidurų, iki 20 agurkų,

čia kokiai šeimai unsure.gif

mes tryse.. na beveik keturiese, bet ketvirtas dar nevalgys nei agurkų nei pomidorų wub.gif tai galvoju kiek čia to gėrio sodint... TIK SAVOM REIKMĖM.... nenoriu paskui mest lauk...
labiau valgom agurkus... tai galvoju gal užtektų 10 agurkų ir tiek pat pomidorų...

šiltnamio dar nerasta lotuliukas.gif bet kažkokį turbūt vistiek kažkokį susiorganizuosiu....

anyta siūlo daryt iš jų senų langų... stiklai neišsiima.. bet kai buvo tie seni dvigubi tai skirt po vieną ir iš tokių surinkt.. bijau kad labai gremėzdiškai atrodys unsure.gif dar turiu penkis lankus tuos plastikinius.. tai gal tokio užtektų... žodž esu pamąstymuose kaip čia geriau garyt... nes kolkas pinigėlių metaliniam su sstiklais nerasta...

kokį mėn reiktų sodint į šiltnamį???
Atsakyti
Galvoji uzteks 10 pomidoru?... g.gif Kad mano mama kaime tik sau ir nelabai valganti tuos pomidorus, 15 pasisodina. Na kelis syk per vasara mes nuvaziuojam ir padedam tuos pomidorus pavalgyt. Tiesa, ji siek tiek dar ju ziemai pasimarinuoja... Na bet vistiek, jaunai, beveik 4 asmenu seimai turbut mazoka 10....

Klausimas zinovems. O jus grudinat pomidoru seklas (nakciai i saldytuva, diena vel isimi ir t.t.)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulka: 04 kovo 2008 - 08:27
QUOTE(giedrulka @ 2008 03 04, 08:24)
Galvoji uzteks 10 pomidoru?...  g.gif 

a kū aš žinau unsure.gif aš tik kaip baisiausią košmarą prisimenu kai pas močiutę buvo du šiltnamiai.. tai vieno trečdalį užsodindavo agurkais o visą kt plotą pomidorais blink.gif jau tokia nesąmonė man atrodė, nes agutkų visad trūkdavo lotuliukas.gif doh.gif

nelabai aš įsivaizduoju tų kiekių sad.gif šiaip paėmus jaučiu į kvadratą telpa kiek sodinukų??? 4??? nes mano planuojamas šiltnamis bus max 12kv... g.gif ech, nžn kaip čia reiks daryt... tik faktas kad daigelius reiks pirkt.. nes nieko nesėjau... nesu tikra ar kas pastatys man tą šiltnamį doh.gif
Atsakyti
Na ir aš nelabai žinau, tik kaip tyčia vakar mamos klausiau, kiek pomidorų ji pasisodina, sake nedaugiau 15. Bet nepasakyč, kad jau valgo pilna burna. Netaupo.... bet ir nėr per daug.
Kažin, gal jau laikas kopūstus pasisėti?.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulka: 04 kovo 2008 - 12:07
QUOTE(giedrulka @ 2008 03 04, 00:18)
Matau, kubilina, turit padejeja-ravetoja siai vasarai gera wink.gif , tokio pat amziaus kaip ir maniskis. Jauciu linksma bus darzuos su tokiais "moliugeliais".



lotuliukas.gif labai gera pagalba iš tų ravėtojų...
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2008 03 04, 08:36)
čia kokiai šeimai  unsure.gif 

mes tryse.. na beveik keturiese, bet ketvirtas dar nevalgys nei agurkų nei pomidorų  wub.gif  tai galvoju kiek čia to gėrio sodint... TIK SAVOM REIKMĖM.... nenoriu paskui mest lauk...
labiau valgom agurkus... tai galvoju gal užtektų 10 agurkų ir tiek pat pomidorų...


kokį mėn reiktų sodint į šiltnamį???



Galima sakyti trys šeimos valgo. Mes esam beveik vegetarai biggrin.gif
nemažai žiemai vakuojam visokių mišrainių...
Kai kada buna per daug (kol veislių ankstyvumo vėlyvumo nederinom), tai yra kam atiduoti, bet išmesti tikrai nieko nereikia.


Mes tai į šiltnamį apie gegužės menesį "iškraustom" viską. Po šalnų.
Atsakyti
mes didelių 4 asmenų šeimai sodinam 40 pomidorų ir 15 pipirų daigų.
Užtenka visiems privalgyt, užsikonservuot,dar ir sesei duodam. biggrin.gif
Dėl stiklinių langų, tai pernai tokiais užstiklinom šiltnamį, tik langus tėvukas išskyrė į dvi dalis, man tiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 03 04, 19:50)
mes didelių 4 asmenų šeimai sodinam 40 pomidorų ir 15 pipirų daigų.
Užtenka visiems privalgyt, užsikonservuot,dar ir sesei duodam. biggrin.gif
Dėl stiklinių langų, tai pernai tokiais užstiklinom šiltnamį, tik langus tėvukas išskyrė į dvi dalis, man tiko mirksiukas.gif

o agurkų nerasta blink.gif
kokio dydžio šiltnamis???
gal turi galimybę nufotkint tą iš langų g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 03 04, 20:50)
mes didelių 4 asmenų šeimai sodinam 40 pomidorų ir 15 pipirų daigų.
Užtenka visiems privalgyt, užsikonservuot,dar ir sesei duodam. biggrin.gif
.....


o kaip gerai, o tai aš jau pagalvojau, kad mes čia vieni tokie apžoros blush2.gif

Gal sakykit kas žinot iš kur gauti-pirkti šiltnamiui geros žemės?
Kauno r.
Reikia jau atnajinti, bet nežinau net kur ieškoti pradėti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(giedrulka @ 2008 03 04, 13:04)
...
Kažin, gal jau laikas kopūstus pasisėti?.. g.gif


Aš pernai ankstyvus kopūstus sėjau kovo gale, bet atsimenu kažkaip man ten su jais nelabai tepasisekė, tai paskui pasėjau balandžio gale, uždengiau dar papildomai agro plėvele ir viskas buvo čiki biggrin.gif
manau dar nėr ko skubėti...
Atsakyti
aš savaitgalį pasėjau morkas šiltnamyje, o šį planuoju sėti ridikėlius. gal jau ir salotas pabandyti? ką manote? ar nebus per anksti?
ir dar, pernai buvo labai jau daug baltasparnių šiltnamyje verysad.gif Gal žinot kokį gerą būdą kaip juos naikinti?
Atsakyti
QUOTE(Daivad @ 2008 03 05, 09:47)
...
ir dar, pernai buvo labai jau daug baltasparnių šiltnamyje  verysad.gif Gal žinot kokį gerą būdą kaip juos naikinti?


Mano uosviene yra buvusi agronomė ji tikrai žino, vakare jos paklausiu ir parašysiu čia, prisimenu ir pas mus jų buvo, ji kažka padarė ir jų neliko.... o va dabar pati pamiršau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2008 03 05, 11:29)
Mano uosviene yra buvusi agronomė ji tikrai žino, vakare jos paklausiu ir parašysiu čia, prisimenu ir pas mus jų buvo, ji kažka padarė ir jų neliko.... o va dabar pati pamiršau blush2.gif

ačiū, lauksiu. Radau internete, kad padeda nimezalis ar kažkaip panašiai rašosi(nors nurodyta, kad labai sunku išnaikinti), tačiau įvertinus tai, kad norim kuo labiau ekologiškesnių produktų taip nesinori tos chemijos...
ir gal jau reikia dabar ką nors su tom žemėm daryti: purkšti ar pan., nes taip nesinori, kad jaunus ūgliukus užpultų - visam mano derliui tada bus amen...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivad: 05 kovo 2008 - 11:19