Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(zmonele @ 2007 05 30, 12:20)
O ka dar galima i siltnami sodint be paprikos, pomidoru ir agurku? Pas mane liko dar vietos, tai galvoju gal dar ka nors galiu pasodint g.gif

Galit kad ir dumplūnių pasodinti blush2.gif

Atsakyti
O kas tie dumpliunai, ka su jais daryt? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Turiu tokį klausimėli: kuom ir kada geriausiai nupurkšti šiltnamyje agurkus, kad neužpultų miltligė (ar kaip ten ji vadinasi, tai tokia liga, kai agurku lapai pasidengia pilkšvai gelsvomis sausomis dėmemis, o mažus agurkelius tarsi voratinkliu apsuka) nes turejau karčios patirties pernai, kai vos pradejau nuiminėti agurku derliu, o jie nunyko tiesiog "ant akiu", taigi nenoriu to sulaukti ir šiemet, nors bijau kad per velu jau nebutu, nes šiuometiniai agurkeliu daigai jau neblogai ugtelėję apie 40-50cm.
Ar patarsit man, sodininkei-daržininkei be patirties....
labai lauksiu atsakymu
Atsakyti
o kokio dydzio reikia siltnamio??? pas mano anyta dyyydelis.. labai dyyydelis.. nu ir neturi kur paskui kist derliaus.. tai galvoju koks tas optimalus varinatas vienai seimai.. kad dar ir ziemai pakonservuot.. bet vasara neieskot kam iskist pertekliu???

as galvoju apie 12-15kv unsure.gif ar jau per daug unsure.gif o gal per mazai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(erixona @ 2007 06 12, 15:25)
Sveikutės,
      Turiu tokį klausimėli: kuom ir kada geriausiai nupurkšti šiltnamyje agurkus, kad neužpultų miltligė (ar kaip ten ji vadinasi, tai tokia liga, kai agurku lapai pasidengia pilkšvai gelsvomis sausomis dėmemis, o mažus agurkelius tarsi voratinkliu apsuka) nes turejau karčios patirties pernai, kai vos pradejau nuiminėti agurku derliu, o jie nunyko tiesiog "ant akiu", taigi nenoriu to sulaukti ir šiemet, nors bijau kad per velu jau nebutu, nes šiuometiniai agurkeliu daigai jau neblogai ugtelėję apie 40-50cm.
Ar patarsit man, sodininkei-daržininkei be patirties....
labai lauksiu atsakymu

Jei voratinkliu apsuka, tai ne liga ten, o kenkėjai vardu voratinklinės erkutės, baisia sparčiai dauginasi kai šilta ir sausa.
Priemonės visokie chemikalai, spec. pardose tikrai pasiūlys, tik viena bėda, kad paskui tuos agurkus valgyt reiks doh.gif
Pas mane keli metai ta pati problema, tai jaučiu teks agurkus tik lauke augint, nes taip jų išnaikint aš ir nesugėbėjau verysad.gif
Atsakyti
sweikos mergaites. turiu toki klausimuka, labai noriu suzinot ka daryt su siltnamio stiklais?man jie apejo zaliais mini dumbliais ir siaip labai nesvarus....ar juos valyt? ar ka daryt? tvarkomes aplinka, nu akis gadina tox vaizdas....ir nezinau ka daryt. tikiuosi kanors patarsit
Atsakyti
Gal kas parduodat ar zinot kas parduoda naudota metalines konstrukcijos siltnami...
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2007 10 03, 12:59)
sweikos mergaites. turiu toki klausimuka, labai noriu suzinot ka daryt su siltnamio stiklais?man jie apejo zaliais mini dumbliais ir siaip labai nesvarus....ar juos valyt? ar ka daryt?

Imi slanga, vyras sepeti su ilgu kotu, ir pirmyn! Tik ne dabar, kai truputi atsils. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kon-Tikis @ 2007 12 23, 00:28)
Gal kas parduodat ar zinot kas parduoda naudota metalines konstrukcijos siltnami...

Ir aš tokio ieškau, jei atsirastų ax.gif laukiu į až 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau. įdomu kokia kaina kad ir jau naudotų. Man metaliniai tokie patogesni ir tvakingiau atrodo. ax.gif aciuks.gif
Atsakyti
pas mus kaimo parduotuvėj mačiau skelbimą, kad metalinės konstrukcijos šiltnamį paduoda už 200Lt. Tik nepamenu su stiklais ar be jų.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 14, 13:58)
pas mus kaimo parduotuvėj mačiau skelbimą, kad metalinės konstrukcijos šiltnamį paduoda už 200Lt. Tik nepamenu su stiklais ar be jų.

O kur tas kaimas g.gif jei nesunku, gal kontaktus kokius galėtumėt užsirašyti 4u.gif
Atsakyti