Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Meila @ 2007 05 07, 16:40)
Š girdėjus, kad kaip tik palaisčius, drėgmė kai garuoja ar ką ten kaip tik apsaugo nuo šalnų  4u.gif
Pasodinau ir aš didžiąją daugumą, net neapdengiau tikiuosi šiąnakt nebus šalnos. Dabar teks pasektii prognozę  doh.gif

Aš irgi žinau, kad kai žeme drėgna,šalnų nebūna.Todėl dabar neramu.Pas mus kol kas nelijo, visur sausa dabar giedrijasi.Nors ir nepranešė šalnos, bet nežinau g.gif .Šiltnamyje aš nieko nedengiau, gal reikia dabar uždengti.Gaila būtų jei nušaltų-tokie gražūs daigai.Čia ne į šią temą reiktų rašyt, bet šiandien aš lauke ir kopūstus pasodinau.Maniau,užlis nereikės daugiau laistyt,gerai prigis.Ir še tau -po lietaus blush2.gif Dabar reiks daug laistyt, o vanduo iš toli nešamas doh.gif Būsiu paskubėjus.Na ,bet lietaus žadėjo, gal ryt palis.(po pasodinimo palaisčiau)
Atsakyti
QUOTE(juros banga @ 2007 05 07, 20:41)
Aš irgi žinau, kad kai žeme drėgna,šalnų nebūna.Todėl dabar neramu.Pas mus kol kas nelijo, visur sausa dabar giedrijasi.Nors ir nepranešė šalnos, bet nežinau g.gif .Šiltnamyje aš nieko nedengiau, gal reikia dabar uždengti.Gaila būtų jei nušaltų-tokie gražūs daigai.Čia ne į šią temą reiktų rašyt, bet šiandien aš lauke ir kopūstus pasodinau.Maniau,užlis nereikės daugiau laistyt,gerai prigis.Ir še tau -po lietaus blush2.gif Dabar reiks daug laistyt, o vanduo iš toli nešamas doh.gif Būsiu paskubėjus.Na ,bet lietaus žadėjo, gal ryt palis.(po pasodinimo palaisčiau)



Man su geografija prastai blush2.gif Nesugalvojau, kas čia arčiausiai Mažeikių, gal kokia Laukuva, spustelk ant artimiausio taško, gal lietaus rasi lotuliukas.gif :

http://www.orai.biz/oraimiestams.htm
Atsakyti
Aš šį savaitgalį irgi jau susodinau ankstyvus pomidorus ir agurkus į šiltnamį. Ištuštinau visas palanges. Tai taip šviesu kambariuos pasidarėsmile.gif Vienmetes gėles ir tas ištempiau. Tegul grūdinasi šiltnamyje. Todėl taip pat labai atidžiai seku orų prognozes. Jeigu jau bus šalnos, ginsimės agroplėvele, kibirais su vandeniu. Pagaliau galima ir elektrinį šildytuvą nutempti tongue.gif Dar girdėjau tokį patarimą uždegti šiltnamyje keletą žvakučių, vėlinių... Gal ir veiksminga, tik kažin ką kaimynai pagalvotų lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
mano pomidorai jau balandžio pabaigoje susodinti į šiltnamį o gėlės dar seniau išneštos ir nieko gėles tai kiekvienai nakčiai dengiu agro plėvele o pomidorus tik per šalnas dengiau bet dabar pas mus lietus lyja tai šalnų nebus. o ryte apie 6 valandą šiltnamyje buvo 13 laipsnių šilumos.o kas liečia šiltnamyje auginimą pomidorų ir agurkų ir paprikų kartu tai niekada neauginu, nors pas mane šiltnamis stiklinis bet vistiek agurkai ir paprika labiau visokiom ligom serga ir pomidorus visokiais marais užkrečia.
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2007 05 08, 09:50)
Aš šį savaitgalį irgi jau susodinau ankstyvus pomidorus ir agurkus į šiltnamį. Ištuštinau visas palanges. Tai taip šviesu kambariuos pasidarėsmile.gif Vienmetes gėles ir tas ištempiau. Tegul grūdinasi šiltnamyje. Todėl taip pat labai atidžiai seku orų prognozes. Jeigu jau bus šalnos, ginsimės agroplėvele, kibirais su vandeniu. Pagaliau galima ir elektrinį šildytuvą nutempti tongue.gif Dar girdėjau tokį patarimą uždegti šiltnamyje keletą žvakučių, vėlinių... Gal ir veiksminga, tik kažin ką kaimynai pagalvotų lotuliukas.gif  g.gif

del tu zvakuciu, tai tikrai padeda. Kai dar gyvenau pas tevus, turejom tik plevele dengta siltnami sode, tai kai pranesdavo salnas, pries vaziuojant namo, tetis i sena kiaura metalini kibira idedavo po dvi, tris zvakes ir jas uzdegdavo ir vienam ir kitam siltnamio kampe ir niekada niekas nenusalo. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Aistė S @ 2007 04 05, 16:18)
Pirmi metai turime šiltnamį. Iškasėme visas žoles, žemės tipas ten - priemolis. Ar  ten juodžemio įmaišius žemė pagerėtų? Žadame auginti pomidorus.
Girdėjau, kad pomidorai nemėgsta paprikos draugijos. Bet tos paprikos aš tik 10 daigų teturiu. Juk jų vienų nesodinsi į šiltnamį. Gal kas auginote viename šiltnamį paprikas ir pomidorus. Kaip ten jiems sekasi? Ar labai jau jie nesutaria? g.gif
Ačiū už atsakymą.

galiu nuraminti, kad mano stikliniam siltnami sutaria ir paprikos, ir agurkai ir pomidorai. Visi gerai derai ir viskas ok. Tik paciai sunkiau yra su prieziura. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2007 05 11, 15:20)
galiu nuraminti, kad mano stikliniam siltnami sutaria ir paprikos, ir agurkai ir pomidorai. Visi gerai derai ir viskas ok. Tik paciai sunkiau yra su prieziura.  smile.gif

Mes irgi kartu auginame. Tik prie durų viename gale sodiname pomidorus, o kitame - agurkus. Per vidurį lieka vietos paprikoms ir dar dumplūnėms ar kokiems prieskoniukams drinks_cheers.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ilonadz @ 2007 05 08, 08:57)
bet vistiek agurkai ir paprika labiau visokiom ligom serga ir pomidorus visokiais marais užkrečia.

Pomidorų maro sukelėjas yra bulvių maro sukelėjas. Paprikos ir agurkai čia ne prie ko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radvyle: 13 gegužės 2007 - 17:13
QUOTE(ilonadz @ 2007 05 08, 08:57)
mano pomidorai jau balandžio pabaigoje susodinti į šiltnamį

Sveikos, mes saviškius iš namo į šiltnamį tik šią savaitę išnešėm. Išvis pirmi metai kai ne pirkome sodinukus, o patys išsiauginome iš pernykščių "sėkmingiausių" pomidorų. Virtuvėje buvo labai gražu biggrin.gif Paskaičiau apie agurkus, tai mes jų niekada šiltnamy neauginome, na o su paprikomis kartu pomidorai sutaria ir pas mus. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sąvaržėlė: 14 gegužės 2007 - 15:24
kai nustojau liet pirktinem trasom, tai mano pomidorai taip susitaise, o vakar jau ir pazastis jiems skabiau biggrin.gif kai kurie jau ir ziedelius sukrove bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2007 05 30, 08:08)
kai nustojau liet pirktinem trasom, tai mano pomidorai taip susitaise, o vakar jau ir pazastis jiems skabiau biggrin.gif  kai kurie jau ir ziedelius sukrove bigsmile.gif


Mano ankstyvi pomidorai ir agurkai jau žydi. Tačiau turiu dar ir visai nedidikų daigelių "vėlyvam derliui" hihihi.gif O trešiu iš viso nedaug. Sodindama pabarstau truputį trąšų skirtų prieš sodinimą ir viskas. Na dar kartą per sezoną palaistau su trąšomis, jeigu labai neauga.
Atsakyti
Siltnamyje pomidorai,paprika stiebiasi i virsu.Agurkus susodinom su ziedais,su uzmegztais vaisiais,tad 4 agurkus jau nuskynem.Dabar siek tiek atveso,tai gal augs agurkiukai,nes tame karstyje nelabai mezge.Lauke pasejom praeita savaitgali. Paprika maciau irgi ruosiasi zydeti.
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2007 05 30, 08:56)
Mano ankstyvi pomidorai ir agurkai jau žydi. Tačiau turiu dar ir visai nedidikų daigelių "vėlyvam derliui" hihihi.gif O trešiu iš viso nedaug. Sodindama pabarstau truputį trąšų skirtų prieš sodinimą ir viskas. Na dar kartą per sezoną palaistau su trąšomis, jeigu labai neauga.

Aš irgi trešiu labai mažai, nes sodindama perku kažkokį kompostą pomodoram tai jis turi daug kalio tai pomidorai eina iš proto, jau tris kartus pažastis skabiau ir perrišinėjau o žydėt tai gausiai žydi, tik va bijau kad per tuos karščius ir šiemet nenužydėtų tuščiai.
Papildyta:
QUOTE(Regila @ 2007 05 30, 09:12)
Lauke pasejom praeita savaitgali.

mano agurkai lauke jau su trečias lapukais, kadangi nesėju ir nesodinu agurkų į šiltnamį tai ankstėliau pasėju lauke po agro plėvele.
Atsakyti
O ka dar galima i siltnami sodint be paprikos, pomidoru ir agurku? Pas mane liko dar vietos, tai galvoju gal dar ka nors galiu pasodint g.gif
Atsakyti