Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Daigus perku turguje. Visada nusiperku kelis pomidorų Delfin daigus. Jie tokie aukšti, derlingi. O toliau -eksperimentuoju. Tai va nusipirkau pernai tokių- Laukiai vadinosi. O siaube kokie neskanūs. blush2.gif Vandeningi šlykščiai salsvi. Šiaip ne tai maišydami su kitais suvalgėme. O Promyk -visai nieko.
Atsakyti
Mano kasmet pomidoru veisles keiciasi,nes norisi isbandyt ir kitas.Kai kurios pasilieka ilgam-nepamainomos..Siemet auginu 26rusis pomidoru ir 7papriku.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 05 19, 06:30)
Mano kasmet pomidoru veisles keiciasi,nes norisi isbandyt ir kitas.Kai kurios pasilieka ilgam-nepamainomos..Siemet auginu 26rusis pomidoru ir 7papriku.

Smalsu kokias veisles augini ir kokios tau fainiausios?
Atsakyti
Pomidorų ir paprikų daigus užsiauginu pati. Paprikų sėklas dažniausiai perku hibridines, geriau dera. Visada auginu raudonas, geltonas ir oranžines. Labai neblogos yra Valencia (oranžinės), Tasty (raudonos), iš lietuviškų - Reda. O su pomidorais tai vis eksperimentuoju. Pastebėjau, kad visai nieko lietuviška veislė Vaisa (hibridas), atspari ligoms, ilgai dera. Tik pomidorai galėtų būti didesni. Patinka Viltis, nes ankstyva. Dar visada auginu kažkokią senovinę veislę l. dideliais ir skaniais vaisiais, be pavadinimo (juos taip ir vadiname - didieji).
Atsakyti
Noriu patarimo.
Kokių trąšų reikia agurkams, jei jų lapai darosi šviesiai salotiniai.Juk kažko trūksta, tiesa? sad.gif Visad tręšiau raugintom praskiestom srutom(karvės mėšlų).Ant kibiro vandens piliau litrą srutų.Agurkėlių jau nusiskinam smile.gif dabar suku galvą, ar galiu tręšt cheminiais preparatais, juk jau valgom agurkėlius? Patarkit, ką daryt?Iš anksto dėkoju
Atsakyti
QUOTE(Rimute T @ 2005 06 19, 18:19)
Noriu patarimo.
Kokių trąšų reikia agurkams, jei jų lapai darosi šviesiai salotiniai.Juk kažko trūksta, tiesa?  sad.gif  Visad tręšiau raugintom praskiestom srutom(karvės mėšlų).Ant kibiro vandens piliau litrą srutų.Agurkėlių jau nusiskinam  smile.gif  dabar suku galvą, ar galiu tręšt cheminiais preparatais, juk jau valgom agurkėlius? Patarkit, ką daryt?Iš anksto dėkoju


Manyčiau, kad gal reikėtų nusipirkti kokių nors trąšų ir patręšti, tik nepertręšti, nepadauginti. Yra specialiai agurkams. KEMIROS neblogos trąšos.
Atsakyti
Prasideda naujas sezonas 4u.gif
Kokie darbai jau dirbami g.gif mirksiukas.gif
Mano paprikos jau lenda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2006 02 24, 21:40)
Prasideda naujas sezonas 4u.gif
Kokie darbai jau dirbami  g.gif  mirksiukas.gif
Mano paprikos jau lenda  mirksiukas.gif


Na pačiame šiltnamyje gal dar i ankstoka ką ors dirbti?.. O ant palangės jau galima sėti pomidorus.
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2006 02 24, 22:05)
Na pačiame šiltnamyje gal dar i ankstoka ką ors dirbti?.. O ant palangės jau galima sėti pomidorus.

Su pomidorais aš dar luktersiu savaitėlę rolleyes.gif
Atsakyti
Mano daigais rupinasi mama blush2.gif Sake labai gera veile agurku pasodino. Lyg ir Pasarebo vadinasi. Kaina apie 4 Lt pakiukas.
Atsakyti
Aš viename šiltnamyje auginu pomidorus, paprikas ir baklažanus.Anksčiau turėjau šiltnami ir agurkams, bet atsisakiau. Dabar agurkai-lauke.
Su pomidorais ir aš eksperementuoju. Gal savaitgali jau bandysiu sėti. Pernai turguje nusipirkau ale žemaugių, labai gražių pomidorų daigų, tai tie krūmai taip ir liko be žiedų ir išaugo apie 2 metrus. Tai nelabai ir pasitikių turginiais prekeiviais. Gal čia aš tik ant tokio užtaikiau verysad.gif
Labai noriu išbandyti juodus pomidorus -gavau sėklų iš Rusijos. Pernai ragavau tai man labai patiko. Keista, kad pas mus nėra tokiu vėislių sėklų parduotuvėse. Dėl baklažanų tai įsitikinau, kad rėikia sėti ko anksčiau- vasario pradžioje, nes nespėja sukrauti pakankamai žiedų.
Atsakyti
Kaži čia mitas, ar teisybė, kad pomidorus su paprikom negalima į vieną šiltnamį sėti, nes paprikos tada negausiai dera g.gif
Atsakyti