Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(jufka @ 2007 02 02, 09:38)
galetum ideti foto arba atsiusti adreseliu jufkaa@gmail.com
4u.gif


Parduodamas tas ilgas, jis dalijasi i dvi dalis (dabar sujungtas), Kitoj foto, kaip atrodytu atskirtas.(mes ji sau pasiliksim).
Kaina, kokie 300 Lt uz viena dali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 02 vasario 2007 - 16:55
QUOTE(ginaja @ 2007 02 02, 14:24)
Papriku, pomidoru ir baklazanu skirtingas vegetacinis periodas.  Ilgiausi turi baklazanai. As juos sodinu sausio vidury-gale, paprikas sodinu vasario vidury, o pomidorams geriausiai tiko pagal mano pastebejimus kovo pirma savaite. Tada jie neperauga. Tai is mano praktikos. Gal kiti irgi pasidalins savo patirtimi g.gif

aš dar nieko nesėjau. Visad noriu užsiaugint baklažanų bet man niekaip neišeina. Kokias sėklas perki ir ar jau pasėjai gal gali pasidalint savo patirtimi? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 02 04, 23:16)
aš dar  nieko nesėjau. Visad noriu užsiaugint baklažanų bet man niekaip neišeina. Kokias sėklas perki ir ar jau pasėjai gal gali pasidalint savo patirtimi? ax.gif  4u.gif


Aš baklažanus sėju vasario pirmoje pusėje į daigyklas po sėklytę, nes jie nemėgsta persodinimo. Iš vakaro nusipirktą žemę truputį sudrėkinu, bet ji neturi būti per šlapia. Pasėjusi, uždengiu daigyklą plėvele ir pastatau ant palangės. Kartais nudengiu pravėdinti, kad neatsirastų pelėsis. Jeigu reikia, palaistau. Kai pradeda dygti, plėvelę nuimu. Kai daigeliai ūgteli, su visomis žemėmis išimu iš daigyklų ir pasodinu į indelius nuo grietinės arba didesnius vazonėlius. Taip jie ir laukia, kol atšils ir galės keliauti į šiltnamį. Dažniausiai sėju "Long purple" baklažanus. Jų galima rasti kiekvienoje parduotuvėje. Šiltą vasarą dera tikrai neblogai.
Atsakyti
Aš pora kartu pabandžiau sėti baklažanų sėklas pirktas Lietuvoje- gražiai augo, žydėjo, bet nebuvo ne vieno baklažano. Mūsų parduotuvėse mačiau tik dvieju rūšių sėklas. Tai pernai gavau rusišku- "princ" ir "Almaz". Labai patiko "Almaz", "Princ" pasėjau šiais metais, pernai nespėjau, pažiūrėsiu, kas gausis.
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2007 02 06, 10:15)
Aš baklažanus sėju vasario pirmoje pusėje į daigyklas po sėklytę, nes jie nemėgsta persodinimo. Iš vakaro nusipirktą žemę truputį sudrėkinu, bet ji neturi būti per šlapia. Pasėjusi, uždengiu daigyklą plėvele ir pastatau ant palangės. Kartais nudengiu pravėdinti, kad neatsirastų pelėsis. Jeigu reikia, palaistau. Kai pradeda dygti, plėvelę nuimu. Kai daigeliai ūgteli, su visomis žemėmis išimu iš daigyklų ir pasodinu į indelius nuo grietinės arba didesnius vazonėlius. Taip jie ir laukia, kol atšils ir galės keliauti į šiltnamį. Dažniausiai sėju "Long purple" baklažanus. Jų galima rasti kiekvienoje parduotuvėje. Šiltą vasarą dera tikrai neblogai.

ačiū reiks pabandyt tik ar sodinant žiūrit į mėnulio fazes blush2.gif
ar jau ką pasisėjot?
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 02 06, 21:38)
ačiū reiks pabandyt tik ar sodinant žiūrit į mėnulio fazes blush2.gif
ar jau ką pasisėjot?

Niekada neziuriu, tai gryniausia nesamone. Isivaizduok paprikas geriausia seti sausio men pradzioje, o man reikiamas menulis bus tik po 3 savaiciu. tai kas gausis ogi derlius veluos. Senoliu ismintis sako : Jei ziuresi i menuli derliaus tu turesi nuli lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virugie @ 2007 02 06, 22:38)
ačiū reiks pabandyt tik ar sodinant žiūrit į mėnulio fazes blush2.gif
ar jau ką pasisėjot?


Aš taip pat niekada nežiūriu. Tada būna galimybė save nuraminti kai kas nepavyksta ir neauga - "ai irnesakyk.gif Tikriausiai mėnulis netiko bigsmile.gif " O mano mama stengiasi prisilaikyti Mėnulio kalendoriaus, bet galutinis rezultatas vistiek būna toks pats. Kai auga, tai užauga, o kai neauga, tai ir Mėnulis nepadės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 02 06, 23:32)
Niekada neziuriu, tai gryniausia nesamone. Isivaizduok paprikas geriausia seti sausio men pradzioje, o man reikiamas menulis bus tik po 3 savaiciu. tai kas gausis ogi derlius veluos. Senoliu ismintis sako : Jei ziuresi i menuli derliaus tu turesi nuli  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai į kokį šiltnamį paskui sodini jei pavasaris vėlyvas labai išstypsta ir nieko gero nebesigauna. Mano šiltnamis panašus į plėvelinį tai sodinu į jį vėliau
Atsakyti
sveikos sodininkes, gi su pirma pavasario diena 4u.gif
prisiskaiciau, kad velniskai gera pomidoru sekla - Cudo sveta... gausiai dera... rusiska sekla bigsmile.gif
prisiskaiciau, tai ir uzsinorejau... ale niekur Siauliuos nerandu schmoll.gif gal kas matet, o gal ir turit ax.gif laaaaabai reikia blush2.gif
Atsakyti
Idomiu,geru,derlingu pomidoru galiu pasiulyti ir be tu, Jusu israsytu. Atsiuskit i asmenine zinute el pasto adresa,atsiusiu sarasus su trmpais aprasymais.Yra labai vertingu veisliu,tik reikia issirinkti kokie arciau sirdies..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2007 03 01, 12:55)
Idomiu,geru,derlingu pomidoru galiu pasiulyti ir be tu, Jusu israsytu. Atsiuskit i asmenine zinute el pasto adresa,atsiusiu sarasus su trmpais aprasymais.Yra labai vertingu veisliu,tik reikia issirinkti kokie arciau sirdies..

Mane tai labai domina parašiau adresiuką į až
Atsakyti
Sveikutės, ale jau turbūt knysate gimtą žemelę, net nosies neįkišdamos į šią temą doh.gif
Regila, siunčiu Tau adresiuką į AŽ, nes šiemet po kelių metų vėl gryžom prie šiltnamio blush2.gif pomidorų nespėjau pasisėt, tai teks pirkti turguje. Įdomu būtų žinot, kokios tos derlingosios veislės ax.gif
Atsakyti