Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

O kur tuos lankus galima nusipirkti?
Atsakyti
Sodui,darzui namams parduotuvese.Ten kur -plastikinius vamzdzius pardavineja.Vienas lankas apie 15Lt.Jo ilgis berods-6m.Jis parduotuveje plastikinis vamzdis,kuri statant siltnami siek tiek palenki,kad pasidarytu arka.
Tik tokius patogiau pirkt nuo pavasario.Nebent turit kur laikyt.Juk dabar nestatysit.
Atsakyti
Didelis didelis aciu!
Atsakyti
evansmum,kad būtų tau aiškiau galiu įdėti foto kaip tie lankai atrodo,dedasi.
user posted image
Atsakyti
drinks_cheers.gif Aciu
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2006 08 24, 20:29)
Merginos, reiketu Jusu pagalbos.

Gal kuri is jusu zino, kur galima isigyti siltnami?
Buciau labai labai dekinga uz info. 4u.gif


Ogi pas mane. parduodu du stiklinius siltnamius. Tik reiktu patiems issiardyti. Na uz kokius 400Lt kiekvienas. Jei reikia galiu ir foto ideti. Plotas apie 20 kv m. Kaina proto ribose derinama mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 27 rugpjūčio 2006 - 08:54
Lankus deti reikia kas 60-80cm,tuomet neples pleveles.Veliau apdengus plevele tarpuose tarp lanku itempiam stiprius sniurus-kad neplaikstytu,nedraskytu pleveles.Patikima,tikrai.
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2006 08 27, 09:50)
Ogi pas mane. parduodu du stiklinius siltnamius. Tik reiktu patiems issiardyti. Na uz kokius 400Lt kiekvienas. Jei reikia galiu ir foto ideti. Plotas apie 20 kv m. Kaina proto ribose derinama  mirksiukas.gif


Deja, netinka jusu variantas, nes mes is Klaipedos unsure.gif
Atsakyti
sveikos, kaip manot, ar ne laikas sodinti paprikas blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2006 08 27, 09:50)
Ogi pas mane. parduodu du stiklinius siltnamius. Tik reiktu patiems issiardyti. Na uz kokius 400Lt kiekvienas. Jei reikia galiu ir foto ideti. Plotas apie 20 kv m. Kaina proto ribose derinama  mirksiukas.gif

galetum ideti foto arba atsiusti adreseliu jufkaa@gmail.com
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 02 02, 10:33)
sveikos, kaip manot, ar ne laikas sodinti paprikas blush2.gif  biggrin.gif


Anksčiau kiekvienais metais vasario pradžioje pasėdavau paprikas, baklažanus ir keletą ankstyvų pomidorų. O šiemet net nežinau ką daryti, kai žiema dar tik prasidėjo g.gif Nes jau pernai pavasaris buvo vėlyvas. Augaliukai iki gegužės II pusės ant palangių vargo. Pomidorai net vaisius megzti buvo pradėję doh.gif . Taigi šiemet dar porą savaičių palauksiu.
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2007 02 02, 12:31)
Anksčiau kiekvienais metais vasario pradžioje pasėdavau paprikas, baklažanus ir keletą ankstyvų pomidorų. O šiemet net nežinau ką daryti, kai žiema dar tik prasidėjo g.gif Nes jau pernai pavasaris buvo vėlyvas. Augaliukai iki gegužės II pusės ant palangių vargo. Pomidorai net vaisius megzti buvo pradėję doh.gif . Taigi šiemet dar porą savaičių palauksiu.


Papriku, pomidoru ir baklazanu skirtingas vegetacinis periodas. Ilgiausi turi baklazanai. As juos sodinu sausio vidury-gale, paprikas sodinu vasario vidury, o pomidorams geriausiai tiko pagal mano pastebejimus kovo pirma savaite. Tada jie neperauga. Tai is mano praktikos. Gal kiti irgi pasidalins savo patirtimi g.gif
Atsakyti