Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

O mano agurkams kazkas negerai. Geltonuoja tokiais plemais. Itariu kad kazkokia liga, nes vienas gelsta ir nuo jo kiti pradejo. Rytoj nufotkinsiu ir gal is foto kasnors gales pasakyti verdikta
Atsakyti
o man mergaites jau antri metai ta pati problema, uzmezga atrodo agurkus ir paskui jie dar visai maziugai nugelsta ir nunyksta verysad.gif kas cia per problema???? mazai tresiu ar ka????
Atsakyti
Sveikos mamytės,
turiu ir aš problemą su šiltnamiu, nesuprantu kas darosi-pomidorų viršūnės susiraičiusios, žiedai krenta, laistau gausiai. Su agurkais irgi tas pats. Gal kuri žinot kas jiem darosi?
Atsakyti
Na stai mano siltnamio foto. Pomidoras pas mane tik vienas kazko dziusta, bet pomidorus mezga, pasiziuresim kas bus su juo toliau.
Na o dabar agurkai. Geltonuoja vienas, o kiti lyg uzsikrete nuo jo po truputi gelsta. Lieju tikrai daug, pagal oro salygas, bet ne reciau kaip kas antra diena. Na o dabar nuotraukos.
Tiesa tresiu agurkams skirtomis trasomis, karta per savaite.
GELBEKIT, GAL KAS SUSIDURET mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 29 birželio 2006 - 13:47
QUOTE(laguna @ 2006 06 29, 14:39)
Na stai mano siltnamio foto. Pomidoras pas mane tik vienas kazko dziusta, bet pomidorus mezga, pasiziuresim kas bus su juo toliau.
Na o dabar agurkai. Geltonuoja vienas, o kiti lyg uzsikrete nuo jo po truputi gelsta. Lieju tikrai daug, pagal oro salygas, bet ne reciau kaip kas antra diena. Na o dabar nuotraukos.
Tiesa tresiu agurkams skirtomis trasomis, karta per savaite.
GELBEKIT, GAL KAS SUSIDURET  mirksiukas.gif


Panašu, kad užpuolė tavo agurkus erkutė. Bent man taip atrodo. Būna kur šilta ir mažai vėdinama erkutė naikina augaliukus. Pasižiūrėk kitą lapo puse- jei bus tamsus taškeliai ir voratinklis- tai tikrai ji. Čia padės tik purškimas, bet šito parazito sunkų atsikratyti. Sekmės.
Atsakyti
QUOTE(ginaja @ 2006 06 29, 15:48)
Panašu, kad užpuolė tavo agurkus erkutė. Bent man taip atrodo. Būna kur šilta ir mažai vėdinama erkutė naikina augaliukus. Pasižiūrėk kitą lapo puse- jei bus tamsus taškeliai ir voratinklis- tai tikrai ji. Čia padės tik purškimas, bet  šito parazito sunkų atsikratyti. Sekmės.


Ale rimtai, katik pasiziurejau lens.gif , voratinkliuku pilna ir juodu taskeliu iki valiai. blink.gif g.gif . Bukit zmopnes pasakykit kuom juos purksti, pakol neuzsikrete visi agurkai. HELP help.gif
ginaja labai dekui uz informacija. 4u.gif
Atsakyti
Agurkus nuo erkių galima purkšti Fitovermu.
Atsakyti
Purksti galima,tik po purskimo 20d nevalgyt vaisiu..nejau ismesit??Agurkams miltlige.Geriau skint apatinius uzkrestus lapus.Jei ju daug-nusiskint kiek skinsis agurku ir israut.Paprasciausias variantas.Purkst reiktu kai dar nera uzmegztu vaisiu.Kartais ir serganciu augalu vaisiu ilgam uztenka.
Atsakyti
Uzaugo mano paprikos ir po agroplevele ir siltnamyje. Zinote, po agroplevele, na toje siltalysveje, geriau uzaugo ir daugiau papriku primezge nei siltnamyje g.gif
Atsakyti
Sveiki,
šiltnamy auginu melionus, bet vis dar neradau nei vieno užmegzto vaisiaus, tai sakau gal jau ir nebeužmegs? Gal raut lauk ir viskas?
Dar auga pora arbūzų ir ant kiekvieno po vieną vaisių, pradžioj tie vaisiai augo gerai, bet dabar sustojo ir viskas. Ką reikėtų daryt? Ar tuo metu kai yra vaisiai galima tręšt?
Gal ir kvaili klausimai, bet tik antrus metus apskritai daržais užsiimu, o iš ko mokytis tai nėr unsure.gif
Atsakyti
Merginos, reiketu Jusu pagalbos.

Gal kuri is jusu zino, kur galima isigyti siltnami?


Buciau labai labai dekinga uz info. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evansmum: 24 rugpjūčio 2006 - 19:30
Nusipirk lankus.Jie jau parduodami karpyti.Teliks ikasti i zeme ir aptraukti pavasari plevele.Pigus ir patikimas siltnamis.Stiklinis daug brangesnis.Metalinis sudedamas-pirk metala,plevele,surinkinek ir nerimauk,kad neisardytu pastatyto(teke matyt:buvo-nera..).Stiklini padaryt patikima daug laiko,medziagu,pinigu kaimuoja..nors dauguma darytumet patys.Mes turim ir stiklini ir plevelini.
Atsakyti