Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(*Bitutė* @ 2006 06 13, 14:11)
žiūriu jau pomidorų lapai kažkokie susirietę,o gal ,kad juos per dažnai laistau g.gif


mergaites ir pas mane kai kuriu pomidoru lapai sukasi g.gif g.gif nepatinka man taip g.gif g.gif

patarkit ka daryti ax.gif ax.gif gal tiksliai su jodo tirpalu nupursti g.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2006 06 14, 08:53)
mergaites ir pas mane kai kuriu pomidoru lapai sukasi  g.gif  g.gif  nepatinka man taip  g.gif  g.gif

patarkit ka daryti ax.gif  ax.gif  gal tiksliai su jodo tirpalu nupursti  g.gif  g.gif

Pabandyk i kibira vandens keleta lasu jodo g.gif Man taip pat rietesi, geltonavo, bet perlaisciau ir dabar nauji lapai zali atauga g.gif O gal tiesiog saknys trasas pasieke, todel ataugineja zali g.gif
Zodziu blogiau nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2006 06 14, 07:53)
mergaites ir pas mane kai kuriu pomidoru lapai sukasi  g.gif  g.gif  nepatinka man taip  g.gif  g.gif

patarkit ka daryti ax.gif  ax.gif  gal tiksliai su jodo tirpalu nupursti  g.gif  g.gif

savo uzrasuose radau: jeigu sukasi pomidoru lapai, tai reiskia, kad siltnamyje oras per sausas, reikia laistyti takus, kad butu dregmes mirksiukas.gif
Atsakyti
praeitais metais man raitėsi, kai per daug drėgnas buvo g.gif g.gif nustojo, kai skersvėjį suorganizavom...
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 14, 08:10)
Pabandyk i kibira vandens keleta lasu jodo g.gif Man taip pat rietesi, geltonavo, bet perlaisciau ir dabar nauji lapai zali atauga g.gif O gal tiesiog saknys trasas pasieke, todel ataugineja zali g.gif
Zodziu blogiau nebus 4u.gif


pasitikslinu: laistyti ar nupurksti g.gif g.gif

QUOTE(yrka @ 2006 06 14, 10:59)
savo uzrasuose radau: jeigu sukasi pomidoru lapai, tai reiskia, kad siltnamyje oras per sausas, reikia laistyti takus, kad butu dregmes  mirksiukas.gif


va va, cia gal ir gali buti priezastis, takeliai pas mane net dulka..vsio laistysiu thumbup.gif

QUOTE(Azalija @ 2006 06 14, 11:37)
praeitais metais man raitėsi, kai per daug drėgnas buvo  g.gif  g.gif  nustojo, kai skersvėjį suorganizavom...


na skersveji tai organizuoju, oras tikrai ne dregnas schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif
Pas mane šiltnamyje septynios rūšys pasodintos pamidorų ir tik viena susiraitoja lapai(geltonieji) g.gif ir man taip atrodo,kad pas mane per karšta buvo,ir gavosi šutimas jiems,o dabar padarė vyrelis langą thumbup.gif tai ir nėra tokio karščio.Tiesa o tie lapai kurie susiraitoją ir kaip nuskini tiesiog traška,bet labai gražiai žydi ir tikėkimės,kad kaip nors aš juos atgaivinsiu ax.gif
Dar norėjau paklausti Regilos mirksiukas.gif ,ar galima pamidorus ''armonika'' pasodinti lauke ax.gif nes jau vietos nėra šiltnamyje,o buvau pasodinus kad geriau užaugtų ir su ta mintim kelis daigus pasodinti lauke ax.gif
Atsakyti
Bet kokius pomidorus galima sodinti lauke.Siltnamyje auginama tam,kad derlius butu didesnis,ten silciau ir ta siluma ilgiau laikosi.Reiktu kazkaip priodengti is virsaus,nes lietus kenkia lapams-vystosi ligos,kai lapai apliejami vandeniu pastoviai.
Galima auginti ir be jokiu priedangu..
Armonika-didesnis,galingesnis augalas.Tad, reikia atramu,nes be ju islus.Lauke geriau augint zemaugiu pomidorus.Didesnius vejas blasko,lapus lauzo.
Atsakyti
Ačiū aciuks.gif Regila,manau armonika nesodinsiu lauke,o geriau kitus žemaūgius ax.gif
Atsakyti
merginos gal zinot kuo reiktu purksti pomidorus, ar dar kokius ciudus, kad daugiau megztu vaisiu ir butu didesnis derlius... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yrka: 25 birželio 2006 - 22:52
QUOTE(yrka @ 2006 06 26, 00:52)
merginos gal zinot kuo reiktu purksti pomidorus, ar dar kokius ciudus, kad daugiau megztu vaisiu ir butu didesnis derlius...  4u.gif


ziedams purksti yra rusiskas "zaviaz", o siai manau reikia trest ir bus normalus derlius.
Atsakyti
Dydis ir kiekis vaisiu priklauso nuo veisles.Jei jie bus balkoniniai,smulkiavaisiai-purksk,tresk kuo imanydama,vaisiu iki kg nepadarysi.As auginu ivairius,derlingus pomidorus.Pernai 26veisles,siemet vel panasiai tiek.Geriausias,labiausiai patikusias atrinksiu ir ziema galesiu pasiulyti.Tai nebus hibridines.
O patarti siuo klausimu-tresk tuo,kuo tresei anuos metus.Tik siulyciau nepadauginti,kadangi valgysit patys.O tam ir auginam,kad valgytume vaisius,bet ne trasas.Todel niekuomet nesistengiu dirbtinai didesniu isaugint,todel ta siulau ir kitiems.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 06 27, 07:11)
Dydis ir kiekis vaisiu priklauso nuo veisles.Jei jie bus balkoniniai,smulkiavaisiai-purksk,tresk kuo imanydama,vaisiu iki kg nepadarysi.As auginu ivairius,derlingus pomidorus.Pernai 26veisles,siemet vel panasiai tiek.Geriausias,labiausiai patikusias atrinksiu ir ziema galesiu pasiulyti.Tai nebus hibridines.
O patarti siuo klausimu-tresk tuo,kuo tresei anuos metus.Tik siulyciau nepadauginti,kadangi valgysit patys.O tam ir auginam,kad valgytume vaisius,bet ne trasas.Todel niekuomet nesistengiu dirbtinai didesniu isaugint,todel ta siulau ir kitiems.


O jei pirmus metus augini ir nežinai kuo tresei ka tada daryti biggrin.gif
O jei rimtai tai ar tikrai reikia tresti augimo metu ir kokiu kiekiu, kas kiek laiko, kokiomis trasomis geriau
Meslo neturiu, galiu naudotis tik mineralinemis trasomis, bet vis pagalvoju, kad auginu sau ir nesiryztu pilti trasu. Tiesa pries sodindama i zeme iterpiau trasu "pavasaris" pagal nurodymus ant pakelio
Zodziu patarkit, zinoves 4u.gif
Atsakyti