Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Agurku mes neskabom.Armonika skabyt pazastinius uglius reikia..tik ne ziedinius pumpurus. Neskaboma tik zemaugiams.Armonika aukstas ir garbanotais vaisiais pomidoras.
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 07, 12:56)
Mano pomidorams siltnamyje pradejo gelsti lapeliai, turbut todel, kad orai tokie salti. Gal zinote kaip juos sustiprinti, gal kuo nupurksti, kol visai nepagelto ir nesupuvo. Laistau negausiai, pomidoru veisle Marmande.

laistyk su kemira trasomis, raugintu karves meslu lotuliukas.gif ir bus pomidorai thumbup.gif

QUOTE(ginaja @ 2006 06 07, 13:38)
Girdėjau, kad pomidorai labai mėgsta kai lapus apipurški jodų. Į kibirą reikia lašinti tik kelis lašus. Mano pomidorų lapai irgi buvo pegelte kai tik persodinau į šiltnamį.

o ka duoda tas jodas g.gif g.gif

QUOTE(siaudukes @ 2006 06 08, 16:19)
ax.gif lauke pasiziūrėjus tai bliaut ima noras verysad.gif sudygę vos du verysad.gif  verysad.gif

as agurkus uzsiauginau siltnamyje dezuteje ir paskui lauke issodinejau kaip pomidorus ax.gif

QUOTE(*Bitutė* @ 2006 06 08, 16:26)
Lauke pas mane dar nesudygo schmoll.gif įdomu g.gif  gal ,kad tokie orai šaltoki ax.gif o jūs juos pridengiate agro plėvele g.gif Šiandien pasisodinsiu tai sakiau reikia pridengti,gal greičiau sudigs ax.gif

pridengti BUTINA mirksiukas.gif

o as pasigirsiu, pas mane siltnamyje jau 4 pomidoriukai yra blush2.gif
Atsakyti
yrka,smagu thumbup.gif
o pas mane jų gal apie 30 rolleyes.gif ,laukiu kada paaugs ir prinoks rolleyes.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2006 06 08, 16:19)
lauke pasiziūrėjus tai bliaut ima noras verysad.gif sudygę vos du verysad.gif  verysad.gif


mano agurcikai lauke po agro pleve visai normaliai jau ugtele thumbup.gif tiesa sudygo ne 100 proc schmoll.gif

jei ka mergaites rytoj palanki diena seti/sodinti darzoves kurios virs zemes auga - taigis jei ka agurkus sekime mirksiukas.gif mirksiukas.gif

as dar viena lysve kaip tik pasilikau, agurku dar uzvarysiu, kad butu siek tiek veliau nei tie kur sudyge thumbup.gif wub.gif

P.S. prasom mane priimti i si jaunu ukininkiu bureli ax.gif ax.gif

Atsakyti
okkey sveika istojus i darzininku kluba thumbup.gif 4u.gif

bitute kiek jau turi pomidoru, super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane šiandien šventė,nuskyniau pirmuosius tris agurkus clap.gif assa.gif
ir ant lysvės sudygo visi agurkai(na gal keli ir nesudygo)ir be jokių agro plėvelių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bitutė*: 12 birželio 2006 - 09:35
ohmy.gif blush-anim-cl.gif O as tik pasodinau pomidorus i siltnami, nebezinau ar spes isdygti.... verysad.gif O agurkai dar tik lenda is zemes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janone: 12 birželio 2006 - 09:40
QUOTE(*Bitutė* @ 2006 06 12, 09:32)
Pas mane šiandien šventė,nuskyniau pirmuosius  tris agurkus  clap.gif  assa.gif
ir ant lysvės sudygo visi agurkai(na gal keli ir nesudygo)ir be jokių agro plėvelių ax.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
pas mane tris agurkai jau pakeliui nuskynumui, na kokios dieneles 3 ir jau skynsiu thumbup.gif
Atsakyti
Agurkus mes skinam gal trecia savaite.Virs 20nuskyne.Nesakau,kad valgom pilna burna, bet siek tiek randam.
Atsakyti
kaip smagu jum, jus jau savo agurkiukus valgot thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(yrka @ 2006 06 12, 12:47)
kaip smagu jum, jus jau savo agurkiukus valgot  thumbup.gif  wub.gif

tuoj ateis ir pas tave šventė - nenusimink mirksiukas.gif
kitais metais aš irgi būsiu protingesnė,ir keliom sav greičiau valgysiu agurkus,ir salotas,ridikėlius,o dabar pati laukiu ax.gif Beje šiandien vėl tris nuskyniau agurkėlius,ir dar vakare nuskinsiu ax.gif jie auga man akyse bigsmile.gif
okkey,sveika prisijungus 4u.gif mirksiukas.gif
O klausykit,kiek pas jus durų,langučių,šiltnamyje,ar darote skersvejus ax.gif
Mat pas mane didelis bigsmile.gif ir su vienom durim,o langiuko niekaip nepadaro vyras blush2.gif unsure.gif ir žiūriu jau pomidorų lapai kažkokie susirietę,o gal ,kad juos per dažnai laistau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bitutė* @ 2006 06 13, 14:11)
O klausykit,kiek pas jus durų,langučių,šiltnamyje,ar darote skersvejus ax.gif
Mat pas mane didelis bigsmile.gif ir su vienom durim,o langiuko niekaip nepadaro vyras blush2.gif  unsure.gif ir žiūriu jau pomidorų lapai kažkokie susirietę,o gal ,kad juos per dažnai laistau g.gif

pomidorams BUTINAS skersvejis 4u.gif 4u.gif
pas mane is abieju galu silnamyje yra atidaryta, o dabar kai orai jau silti, net ir naktim nedarau duru... ax.gif
Atsakyti