Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

clap.gif
jau viskas šiltnamiuos ! thumbup.gif
Belieka laukt derliaus.........ruošiuos išvykti tai galvoju kas be manęs mano pomidorus prižiūrės g.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
kazko apmire sis skyrelis.. g.gif negi daugiau nieko nedarote? ax.gif
Mano pomidorams siltnamyje pradejo gelsti lapeliai, turbut todel, kad orai tokie salti. Gal zinote kaip juos sustiprinti, gal kuo nupurksti, kol visai nepagelto ir nesupuvo. Laistau negausiai, pomidoru veisle Marmande.
Taip sodinsiu paprikas i siltlysve, nes siltnamyje vietos neliko. Noriu jas ten augin ir apdengti agroplevele. Ar kas nors taip bandete. Mano viena pazistama bande, sake labai geras derlius buvo. Bet siais metais oras toks brrr bijau kad susals blink.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 07, 13:56)
Sveikos  4u.gif
kazko apmire sis skyrelis.. g.gif negi daugiau nieko nedarote? ax.gif
Mano pomidorams siltnamyje pradejo gelsti lapeliai, turbut todel, kad orai tokie salti. Gal zinote kaip juos sustiprinti, gal kuo nupurksti, kol visai nepagelto ir nesupuvo. Laistau negausiai, pomidoru veisle Marmande.
Taip sodinsiu paprikas i siltlysve, nes siltnamyje vietos neliko. Noriu jas ten augin ir apdengti agroplevele. Ar kas nors taip bandete. Mano viena pazistama bande, sake labai geras derlius buvo. Bet siais metais oras toks brrr bijau kad susals blink.gif


Girdėjau, kad pomidorai labai mėgsta kai lapus apipurški jodų. Į kibirą reikia lašinti tik kelis lašus. Mano pomidorų lapai irgi buvo pegelte kai tik persodinau į šiltnamį. Dabar tai jau atsigauna, žalioja. O kas ta šiltlysve?
Atsakyti
Siltlysve,tai lysve,kurioje kazkas pasodinta ir apklota agro arba skaidria plevele.Tai kazkas panasaus i siltnami,tik "sumazintam variante".
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 06 07, 22:28)
Siltlysve,tai lysve,kurioje kazkas pasodinta ir apklota agro arba skaidria plevele.Tai kazkas panasaus i siltnami,tik "sumazintam variante".

TEISINGAI thumbup.gif
O ka tas jodas duoda? Tipo gydo pomidorus nuo pageltusiu lapu ir siaip nuo visokiu ligu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 07, 12:56)
Sveikos  4u.gif
kazko apmire sis skyrelis.. g.gif negi daugiau nieko nedarote? ax.gif
Mano pomidorams siltnamyje pradejo gelsti lapeliai, turbut todel, kad orai tokie salti. Gal zinote kaip juos sustiprinti, gal kuo nupurksti, kol visai nepagelto ir nesupuvo. Laistau negausiai, pomidoru veisle Marmande.
Taip sodinsiu paprikas i siltlysve, nes siltnamyje vietos neliko. Noriu jas ten augin ir apdengti agroplevele. Ar kas nors taip bandete. Mano viena pazistama bande, sake labai geras derlius buvo. Bet siais metais oras toks brrr bijau kad susals blink.gif


as bandziau uzpernai auginti lauke p[or agro plevele, bet diena atidengdavau, man isvis jokio derlio nebuvo. bet ne vienas man jau sako kad uzuaga ir derliu duoda! gal as ka ne taip dariau, nezinau! gal dar parasys kam uzuago lauke
Atsakyti
QUOTE(Lexi 04 @ 2006 06 08, 08:14)
as bandziau uzpernai auginti lauke p[or agro plevele, bet diena atidengdavau, man isvis jokio derlio nebuvo. bet ne vienas man jau sako kad uzuaga ir derliu duoda! gal as ka ne taip dariau, nezinau! gal dar parasys kam uzuago lauke

As pabandysiu ir parasysiu gavosi ar ne biggrin.gif
O siaip girdejau, kad atidengineti diena nereikia, tik kai laistai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(janone @ 2006 06 08, 07:23)
As pabandysiu ir parasysiu gavosi ar ne biggrin.gif
O siaip girdejau, kad atidengineti diena nereikia, tik kai laistai. g.gif

tai gal tame problema ir buvo, nu gal bandysiu siemmet tada ir notrs kelis pasidsodinti. susirasysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif
Klausykit,o jūs agurkus,pomidorus skabote ax.gif na kaip jums aiškiau parašyti g.gif tarp šakelių ataugėlės išauga,ir jas reikia nuskabyti,kad vaisių daugiau duotų ax.gif o agurkams dar ūsus.
Va kokie mano augintiniai biggrin.gif
user posted image
user posted image

Regila mirksiukas.gif ,o ''armonika''reikia skabyti g.gif ,nes ne visas rūšis reikia kiek žinau ax.gif beje jau pradėjo žydėti wub.gif

Atsakyti
QUOTE(*Bitutė* @ 2006 06 08, 15:26)
Sveikutės mirksiukas.gif
Klausykit,o jūs agurkus,pomidorus skabote ax.gif na kaip jums aiškiau parašyti g.gif tarp šakelių ataugėlės išauga,ir jas reikia nuskabyti,kad vaisių daugiau duotų ax.gif o agurkams dar ūsus.
Va kokie mano augintiniai biggrin.gif
user posted image
user posted image

Regila mirksiukas.gif ,o ''armonika''reikia skabyti g.gif ,nes ne visas rūšis reikia kiek žinau ax.gif beje jau pradėjo žydėti wub.gif

Na, sako pomidorams reikia skabyti, kad nesisakotu. g.gif tada daugiau vaisiu duoda. As pati skabau, ale kad esu zalia sioje srityje, tai nevisad gaunasi, kad derliu gausu duotu biggrin.gif
Agurkams tai nieko nedarau, jie pas mane lauke auga ir voliojasi kaip nori biggrin.gif tiesa dar ne vienas neislindo, turbut susale verysad.gif Ai, viena beje maciau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janone: 08 birželio 2006 - 14:36
mes vieną agurkėlį jau pasidalinom iš šiltn. bigsmile.gif o kaip pas jus,gal valgot pilna burna? ax.gif lauke pasiziūrėjus tai bliaut ima noras verysad.gif sudygę vos du verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Lauke pas mane dar nesudygo schmoll.gif įdomu g.gif gal ,kad tokie orai šaltoki ax.gif o jūs juos pridengiate agro plėvele g.gif Šiandien pasisodinsiu tai sakiau reikia pridengti,gal greičiau sudigs ax.gif
Atsakyti