Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(klarista @ 2006 04 02, 19:15)
Beje, kažkur skaičiau, kad kai kurios sėklos su metais ne praranda daigumą, bet atvirkščiai - dar geriau sudygsta  g.gif  Dabar jau nepamenu nei kur apie tai skaičiau (bet įtariu, kad "Sodo spalvose"), nei būtent kurių augalų sėkloms ši taisyklė galioja, bet gal dar kas nors apie tai skaitė/girdėjo?



Kiek žinau, tai ilgiausiai nepraranda daigumo moliūgų sėklos- iki 10 metų, pomidorai-3-4 metai. Nors šiais metais pasisėjau pomidorus kuriu galiojimo laikas jau pernai pasibaige (ant pakelio rašė), tai išdygo visos iki vienos sėklos. Tai, manau, galima bandyti sėti kiekvienais metais, kol nenustos dygti. O laikau aš pradarytus pakelius tamsioj, sausoj vietoj ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 04 02, 12:13)
ir dar norejau paklausti, kaip islaikyti seklas, kad tiktu ir kitiem metam? gavau seklu pakuotu siems metams, bet man nereikia tiek daug, kiek turiu, galvoju islaikyti iki kitu metu. kai kurie pakeliai jau pradaryti, tai kaip geriau tas seklytes islaikyti, kad daigumas isliktu?  blush2.gif

as laikau tam paciam pakelyje, tik ji, kad nesisbirtu seklos suspaudziu su tuo vadinamuoju ziogeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2006 04 01, 18:32)
Kaip ir vėlokai, sakyčiau  g.gif
Nors saviškes irgi suvėlinau pasėti, tai išdygo gal prieš savaitę  doh.gif Ką spec'ai mano apie mūsų vėlyvajį džiaugsmą?  4u.gif


Man atrodo, kad visai laiku tos jūsų paprikos išdygo. Nė kiek ne geriau, kai anksti pasėji, anksti sudygsta, paskui stovi ant palangių didžiuliai medžiai su žiedais ir užmegztais vaisiais, o į šiltnamį dėl šalnų sodinti negalima. Juk ir šįmet kažin, ar gegužės pabaigoje jau galima bus sodinti į nuolatinę vietą. Taigi, spės tos paprikos užaugti ir dar gražesnės bus už anksti pasėtas.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2006 04 03, 17:56)
Man atrodo, kad visai laiku tos jūsų paprikos išdygo. Nė kiek ne geriau, kai anksti pasėji, anksti sudygsta, paskui stovi ant palangių didžiuliai medžiai su žiedais ir užmegztais vaisiais, o į šiltnamį dėl šalnų sodinti negalima. Juk ir šįmet kažin, ar gegužės pabaigoje jau galima bus sodinti į nuolatinę vietą. Taigi, spės tos paprikos užaugti ir dar gražesnės bus už anksti pasėtas.


Vat vat, kai pasižiūriu pro langą, suprantu, kad bent jau šiuo kampu vėluojantis pavasaris yra gerai biggrin.gif Pernai didžiąją dalį pomidorų daigų sodinom ar tik ne birželio vidury - mama kelis didžiausius buvo nuvežusi anksčiau, bet jie nešildomam šiltnamyje nušalo, nors ir dengti buvo doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, reikia jusu pagalbos. Norime parduoti stiklini siltnami 41 kv m. Bet net neisivaizduoja kiek uz ji prasyti. Gal kuri nors neseniai pirko ar pardave. Padekit ikainuoti. ax.gif
Atsakyti
Na tai kur visos dingote, šiltnamiuose jau darbuojatės? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien gal ir nesidarbuojame,bet aplankyti buvome.Kol kas sode dar niūroka,nes mažai kas žydi:tik našlaitės,irisiukai,snieguolės.Vidurdienį šiltnamyje šilta,bet vakarop - vėsta ir ten.
Atsakyti
As tai jau pasisodinau ridikelius ir salotas. RIdikelius siandien, o salotas kazkur pries savaite, tai jau pastariosios isdygo.
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2006 04 18, 22:09)
As tai jau pasisodinau ridikelius ir salotas. RIdikelius siandien, o salotas kazkur pries savaite, tai jau pastariosios isdygo.


Mano ridisėliai jau taip pat sudygo, o salotos dar ne
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif
Tai ką jūs jau į dirvą sodinate g.gif a ne per greit g.gif nors mano anytos sesuo šiltnamyje pasodinus prieš mėn ridikėlius ,salotas,tai sakė dauguma nušalo,o šiaip visuomet jai visi sudygdavo.
Regila,mielojiklausyk o jai aš pasodinsiu rytoi kiwasus ir melionus,ar nebus per vėlai bigsmile.gif ax.gif nes neturėjau kada schmoll.gif
Ir jau pas mane kanai išleido po kelis lapelius biggrin.gif
Atsakyti
o persodinti salotas galima? turiu ant palangės vazone, bet norėtųsi kad augtų ir šiltnamyje, o jeigu taip išretinus ir persodinus? gal kas bandėt?
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2006 04 20, 13:51)
o persodinti salotas galima? turiu ant palangės vazone, bet norėtųsi kad augtų ir šiltnamyje, o jeigu taip išretinus ir persodinus? gal kas bandėt?

galima, čia tas pats pikiavimas gaunasi. Esu pernai taip dariusi, tik man iki persodinimo tie daigeliai tokie liauni ištysę buvo, bet darže greita atsigavo thumbup.gif
Atsakyti