Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(kukuska007 @ 2006 03 27, 19:37)
ir tuos agurkus kur i siltnami daigais nesi, tai sek kiekviena atskiram indely, kd paskui tik isemei ir i zeme ikisai, nereiketu saknu draskyti


O dar geriau juos sodinti į durpinius puodelius - tada jų net iš ištraukinėti nereikės, tiesiog su visu puodeliu sodini ir tiek 4u.gif Ir agurkams daug sveikiau, ir pačiai lengviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klarista @ 2006 03 27, 15:52)
O dar geriau juos sodinti į durpinius puodelius - tada jų net iš ištraukinėti nereikės, tiesiog su visu puodeliu sodini ir tiek  4u.gif  Ir agurkams daug sveikiau, ir pačiai lengviau  biggrin.gif

Su tais puodeliais tai kaip kada. Aš vienais metais dalį paprikų išpikiavau į durpinius, dalį nuo grietinės. Nepatikėsit, bet skirtumas augime buvo nerealus. Gal man nepasisekė su tais puodeliais, jie kažkokie ne visai durpiniai, man pasirodė, kad kažkokio presuoto popieriaus. Kai perki, žiūri vis į pigesnius...
Atsakyti
O paprikos nebijo persodinimo g.gif blush2.gif Mat jos pas mane sudygę ne taip jau tankiai, bet netaip, kad nereiktų persodint. Vat galvoju ar pikiuot, ar palikt g.gif
Atsakyti
Na dėkui jums, žodžiu be balandžio vidurio nesėju agurkų.
O ką nors jau auginate šiltnamyje, pvz., ridisėlius?
Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2006 03 28, 11:07)
O paprikos nebijo persodinimo  g.gif  blush2.gif  Mat jos pas mane sudygę ne taip jau tankiai, bet netaip, kad nereiktų persodint. Vat galvoju ar pikiuot, ar palikt  g.gif


Paprikos, skirtingai nei pomidorai, nelabai mėgsta persodinimus. Bet kuo mažesnės, tuo lengviau joms būna. Todėl daigelius vis tik reikėtų išpikiuoti.
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 03 28, 08:06)
Su tais puodeliais tai kaip kada. Aš vienais metais dalį paprikų išpikiavau į durpinius, dalį nuo grietinės.


man durpiniai kazkaip schmoll.gif nes labai greitai isdziusta zeme

QUOTE(skriste @ 2006 03 28, 10:07)
O paprikos nebijo persodinimo  g.gif  blush2.gif  Mat jos pas mane sudygę ne taip jau tankiai, bet netaip, kad nereiktų persodint. Vat galvoju ar pikiuot, ar palikt  g.gif

aisku reikia ispikiuoti ax.gif
Atsakyti
Cia yra siek tiek apie pomidorus,ju auginima,veisles:
www.sodai.mums.lt
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif
pagaliau ilgai lauktos,mano paprikos išdygo clap.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTE 27 @ 2006 04 01, 16:32)
Sveikutės mirksiukas.gif
pagaliau ilgai lauktos,mano paprikos išdygo clap.gif


Kaip ir vėlokai, sakyčiau g.gif
Nors saviškes irgi suvėlinau pasėti, tai išdygo gal prieš savaitę doh.gif Ką spec'ai mano apie mūsų vėlyvajį džiaugsmą? 4u.gif
Atsakyti
o iki kada dar galima seti pomidorus? ax.gif pas mane isdygo apie 36 daigeliai, bet tai neaisku, ar visi prigis, kai pikiuosiu ir persodinsiu, galvoju, kad gal dar pasiseti, be to, dar gavau nauju seklu pabandymui. bet kada bus jau per velu?
ir dar norejau paklausti, kaip islaikyti seklas, kad tiktu ir kitiem metam? gavau seklu pakuotu siems metams, bet man nereikia tiek daug, kiek turiu, galvoju islaikyti iki kitu metu. kai kurie pakeliai jau pradaryti, tai kaip geriau tas seklytes islaikyti, kad daigumas isliktu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2006 04 02, 14:13)
o iki kada dar galima seti pomidorus?  ax.gif pas mane isdygo apie 36 daigeliai, bet tai neaisku, ar visi prigis, kai pikiuosiu ir persodinsiu, galvoju, kad gal dar pasiseti, be to, dar gavau nauju seklu pabandymui. bet kada bus jau per velu?
ir dar norejau paklausti, kaip islaikyti seklas, kad tiktu ir kitiem metam? gavau seklu pakuotu siems metams, bet man nereikia tiek daug, kiek turiu, galvoju islaikyti iki kitu metu. kai kurie pakeliai jau pradaryti, tai kaip geriau tas seklytes islaikyti, kad daigumas isliktu?  blush2.gif



Tai kad pomidorai gajūs, prigys tikrai, o paprikos tai jau vėlai išdygo, bet gal dar kas ir gausis g.gif
Aš likusias sėklas laikau tame pačiame pakelyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irina B: 02 balandžio 2006 - 12:43
QUOTE(vilke @ 2006 04 02, 13:13)
gavau seklu pakuotu siems metams, bet man nereikia tiek daug, kiek turiu, galvoju islaikyti iki kitu metu. kai kurie pakeliai jau pradaryti, tai kaip geriau tas seklytes islaikyti, kad daigumas isliktu?  blush2.gif


Beje, kažkur skaičiau, kad kai kurios sėklos su metais ne praranda daigumą, bet atvirkščiai - dar geriau sudygsta g.gif Dabar jau nepamenu nei kur apie tai skaičiau (bet įtariu, kad "Sodo spalvose"), nei būtent kurių augalų sėkloms ši taisyklė galioja, bet gal dar kas nors apie tai skaitė/girdėjo?
Atsakyti