Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(yrka @ 2006 03 26, 10:46)
reikia tresti, o i sviesa pratinti palaipsniui  ax.gif

O kokiom trąšom reikia tręšti:hm ir kas kiek laiko jomis palaistyti.Ir kaip suprast palaipsniui bigsmile.gif ,nes kiti augaliukai visą laiką buvo ant palangės ir nieko jiems neatsitiko.Ir dar merginos kaip jūs ar juos laikot uždengusios g.gif ,nes viena draugė man sako reikia plėvele,ar polietileniniu maišiuku uždengti,jau visai aš pasimetus blush2.gif o taip norisi užsiauginti ax.gif ir kada man juos piketuoti g.gif būkit malonios išsamiau paaiškinkite kaip jūs daiginat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTE 27 @ 2006 03 26, 15:27)
O kokiom trąšom reikia tręšti:hm ir kas kiek laiko jomis palaistyti.Ir kaip suprast palaipsniui bigsmile.gif ,nes kiti augaliukai visą laiką buvo ant palangės ir nieko jiems neatsitiko.Ir dar merginos kaip jūs ar juos laikot uždengusios g.gif ,nes viena draugė man sako reikia plėvele,ar polietileniniu maišiuku  uždengti,jau visai aš pasimetus blush2.gif o taip norisi užsiauginti ax.gif ir kada man juos piketuoti g.gif būkit malonios išsamiau paaiškinkite kaip jūs daiginat 4u.gif

Trasos yra KEMIROS skystos pomidorams ir agurkams. Tresti pradedu tada kai ispikiuoju ir atsiranda tikrieji 4 lapeliai, kas 10 dienu. As udzengiu tai agro arba merliuku, tam, kad daigelius saule nenudegintu. Kai saule sviecia tiesiai i daigelius, tuomet pridengiu, kai nusisuka - atidengiu. Ir taip zaidziu, kol jie paauga ir pasidaro stangresni, o tada jau laikau visada atidengtus. Ir reikia sukineti, kad nenulinktu i viena puse mirksiukas.gif
Papildyta:
as agurkus sesiu koki geguzes pabaigoj tiesiai i lauka, bet galima seti i dezutes i pjuvenas, bet jos turi buti visada dregnos, o paskui sodinti kaip pomidorus, i duobutes, o apspaudyti kaip pomidorus negalima, tik apiberti zemem, ir pridengti agro plevele ax.gif
Atsakyti
Bitute 27, man atrodo per anksti agurkus pasejai, man vienais metais irgi taip buvo, tai isstypo ir net suzydejo ant palanges ir deja neivienas lauke neprigijo. Agurkus veliau reikia seti nei pomidorus. As siulyciau dar truputi palaukti ir seti per nauja wink.gif arba tiesiai i lauka
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2006 03 27, 10:22)
Bitute 27, man atrodo per anksti agurkus pasejai, man vienais metais irgi taip buvo, tai isstypo ir net suzydejo ant palanges ir deja neivienas lauke neprigijo. Agurkus veliau reikia seti nei pomidorus. As siulyciau dar truputi palaukti ir seti per nauja wink.gif arba tiesiai i lauka

Sveikutė mirksiukas.gif na ir man taip atrodo,nes pavasarėlis vis veluoja bigsmile.gif o dabar agurkai kokie pertyse doh.gif teks per nauja sodinti ax.gif O šiaip aš irgi sėsiu tiesiai į dirvą,bet noriu ir į šiltnamį(norisi ankstyvų)iš manęs dar tokia sodininkė-daržininkė doh.gif
Dar pasiguosiu merginos,šiandien ryte mano katinas nuo palangės visus sodinukus numetė doh.gif per naują teko sodinti,įdomu ar prigis g.gif
Atsakyti
Bitute 27, tai i siltnami uzteks kokiu 2-4 daigu, tu palauk kol sniega nuleis ir pasisek tu agurku, kur i silnami sodinsi. Ir sudigs jie ir paaugs wink.gif
O del numetimo, tai dalis vistiek prigis, ziurint kaip jie ten nukrito.
As vakar apziurejau savo dygstanti turta ir dejau dezute ant palanges , jis issprudo ir jau butu dribes, bet kaip kokia akrobate pagavau, tik truputi zemiu isbiro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTE 27 @ 2006 03 27, 16:50)
Sveikutė mirksiukas.gif na ir man taip atrodo,nes pavasarėlis vis veluoja bigsmile.gif o dabar agurkai kokie pertyse doh.gif teks per nauja sodinti ax.gif O šiaip aš irgi sėsiu tiesiai į dirvą,bet noriu ir į šiltnamį(norisi ankstyvų)iš manęs dar tokia sodininkė-daržininkė doh.gif
Dar pasiguosiu merginos,šiandien ryte mano katinas nuo palangės visus sodinukus numetė doh.gif  per naują teko sodinti,įdomu ar prigis  g.gif



Nepergyvenk, laiko sodinimui ir auginimui dar turi- spesi išauginti dar naujus augalėlius. Pomidoriukai šiaip turėtų prigyti, o dėl agurkų- ka žin schmoll.gif Agurkai nemegsta persodinimo. Užtat ir augina durpiniuose vazoneliuose, kad su visu į žeme kišt.
Aš savo agurkėlius į šiltnamį sėsiu tik antroj pusej balandžio, o lauke- kai šiltesnes naktys bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginaja: 27 kovo 2006 - 16:13
O kada sėti agurkus ? Aš norėčiau į šiltamį, kad anksčiau būtų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(irina B @ 2006 03 27, 16:14)
O kada sėti agurkus ? Aš norėčiau į šiltamį, kad anksčiau būtų. g.gif

pas mane knygoj raso, kad sudygsta per 5-7 dienas, sodinti i siltnami geriausia kai daigams 20-25 dienos. I nesildomus siltnamius sodinti neanksciau geguzes 1-10dienos, kai sis pavasaris toks, tai turbut dar uzsites. taigi mergaites, skaiciuokit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2006 03 27, 17:22)
pas mane knygoj raso, kad sudygsta per 5-7 dienas, sodinti i siltnami geriausia kai daigams 20-25 dienos. I nesildomus siltnamius sodinti neanksciau geguzes 1-10dienos, kai sis pavasaris toks, tai turbut dar uzsites. taigi mergaites, skaiciuokit wink.gif

Aš vienoje knygelėje radau, kad agurkus reikia sėti lauke alyvoms pražydus-gegužės 17-29 d., tačiau kaip su mūsų pavasariais, tai aš sodinu po agro plėvele.(taip sodinu lauke). O šiltnamyje aš agurkų tiesiai nesėju, pasisodinu į puodelius balandžio mėn. pabaigoje. Jie suspėja užaugti. bigsmile.gif
Atsakyti
Kaimynė neseniai buvo atėjus į svečius,tai kaip pamatė mano agurkėlius blink.gif sako jau jiems šakės labai ištyse,ir,kad labai greit pasodinau ax.gif Irgi patarė,kad sodinčiau balandžio pabaigoje į didesnius indelius,ir tik tada į šiltnamį,nes jie begalo greit auga.
Atsakyti
ir tuos agurkus kur i siltnami daigais nesi, tai sek kiekviena atskiram indely, kd paskui tik isemei ir i zeme ikisai, nereiketu saknu draskyti
Atsakyti
QUOTE(ginaja @ 2006 03 27, 16:12)
Agurkai nemegsta persodinimo. Užtat ir augina durpiniuose vazoneliuose, kad su visu į žeme kišt.
Aš savo agurkėlius į šiltnamį sėsiu tik antroj pusej balandžio, o lauke- kai šiltesnes naktys bus.

cia tai neteisybe schmoll.gif as visada agurkus seju i dezutes ir nesu i lauka sodinti, tik aisku ju negalima apspausti ir niekada nesiskundziu agurku derlium thumbup.gif

QUOTE(irina B @ 2006 03 27, 16:14)
O kada sėti agurkus ? Aš norėčiau į šiltamį, kad anksčiau būtų. g.gif

as visada agurkus sodinu tik lauke
Atsakyti