Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliuzės/Roletai

net neisivaizduoju kokias detales reikia pirkti unsure.gif manau nera sunku g.gif smile.gif
gaila si temele nera labai populiari verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2008 12 17, 18:48)
net neisivaizduoju kokias detales reikia pirkti unsure.gif manau nera sunku g.gif  smile.gif
gaila si temele nera labai populiari verysad.gif


Man irgi labai aktualu pasidare kaip pasigaminti roletus ir kokiu detaliu reikia, gal mergaites atsilieps ir ides kokiu pavyzduku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilytshiukė @ 2008 03 01, 16:43)
Na, čia iš arčiau. [url=http://picasaweb.google.lt/vilija.v/Darbeliai]Darbeliai didesni

Tai manau ir tiek. Jei kokie neaiškumai, tai mielai prašom klausti... wink.gif


Labai dailiai atrodo 4u.gif , pati siuo metu dekoruoju kambari, mastau apie ranku darbo lango dangala. wub.gif Kai bus rezultatas, pasirodysiu. 4u.gif

Gal yra daugiau ideju? 4u.gif
Atsakyti
as vo siandien uztikau, kur galima apacioj ta pagaliuka ikist, toki platmasini ir gana tvirta. tai jau bandysiu greit kazka daryt. medziaga rinksiuos, ir daugiau detaliu bandysiu rast biggrin.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Štai mano romanetės tik įpusėjo, nes laaabai ilgai pristigo įkvėpimo, nes daugelį kartų kūriau, perkūriau ir t.t., tad jau ne už kalnų seniai žadėtas rezultatas, dabar ne toks sudėtingas, kaip galvojau, bet ateity nusimato ne vienas patobulintas variantas. blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
siandie bandysiu lekt per pardavkes ir kazkoki mechanizma kurt. tai nezinau kas gausis ar roletai, zaliuzes ar romanetes biggrin.gif
kai pradesiu visa veiksma pafotkinsiu ir ikelsiu nuotraukytes kaip dariau smile.gif
o gal galit patart kaip jas ikelt kad pastoviai matytusi? bigsmile.gif
Atsakyti
nusipirkau brokuota roleta nagrinesiu mechanizma gal kita kartgalim bus is daliu susirinkt g.gif dar klasinejau zaliuziu centre sake 1metras mechanizmo kainuoja 80lt o medziaga galim irgi atskirai pirkti.reiks pasidomet koki asortimenta turi, jei netures ko man reik teks eit per uzuolaidas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2009 01 12, 23:25)
nusipirkau brokuota roleta nagrinesiu mechanizma gal kita kartgalim bus is daliu susirinkt g.gif  dar klasinejau zaliuziu centre sake 1metras mechanizmo kainuoja 80lt o medziaga galim irgi atskirai pirkti.reiks pasidomet koki asortimenta turi, jei netures ko man reik teks eit per uzuolaidas smile.gif


Oi bus labai įdomu pažiūrėt kaip vyks roletų gaminimo procesas smile.gif , linkiu sėkmės 4u.gif
Aš taip pat labai norėjau pasigaminti roletą, bet mano užgaida yra tie kur būna kasetiniai blush2.gif (drambliuko svajonės turbūt) Mačiau senukuose, užuolaidų skyriuje yra mechanizmas roletams, bet į jį įeina tik ta virvutė ir šoniniai laikikliai (nežinau kaip juos užvadint). Visa tai kainavo 27lt, man kažkaip pobrangiai pasirodė. O iš kur gaut dar tokį skersinį ar kaip jį pavadinti ant kurio susisuka medžiaga. Vis masčiau masčiau kaip čia pigiau prasisukus, ir kad vaizdas nenuviltų, bet nesumasčiau, kol kas nebesuku sau galvos.
Atsakyti
QUOTE(regido @ 2009 01 07, 12:11)
Štai mano romanetės tik įpusėjo, nes laaabai ilgai pristigo įkvėpimo, nes daugelį kartų kūriau, perkūriau ir t.t., tad jau ne už kalnų seniai žadėtas rezultatas, dabar ne toks sudėtingas, kaip galvojau, bet ateity nusimato ne vienas patobulintas variantas. blush2.gif  mirksiukas.gif

Štai ir mano romanetės jūsų vertinimui (prasta nuotraukos kokybė):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(regido @ 2009 01 17, 23:27)
Štai ir mano romanetės jūsų vertinimui (prasta nuotraukos kokybė):
user posted image

lsbai grazu wub.gif o kaip virsuj pritvirtinai? su lipuckom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2009 01 18, 11:09)
lsbai grazu wub.gif o kaip virsuj pritvirtinai? su lipuckom? g.gif

Taip, butent taip - ant specialaus mechanizmo.
Atsakyti
o kaip jos plaunasi, nusiema nuo to mechanizmo? ar reikia viska ardyti?
Atsakyti