Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliuzės/Roletai

Nors mes ir nekantrios bet butinai palauksim mirksiukas.gif Sekmes darbuojantis thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Koxamte,2008 03 02, 13:11]

Nors mes ir nekantrios bet butinai palauksim

Tada taip ir sutariam, jūs laukiat, o aš stengsiuos jus neapvilti... smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sutarta mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(regido @ 2008 03 02, 12:53)
Manau, kad medžiaga nebūtų tam per stora, bet tokiam siuvinėjimui laiko ir didelio noro reikia... Man tik gal norėtųsi apačioje dėti balastą, kad kampučiai ir apačia būtų standesnė, bet čia tik mano nuomonė. Tarp kitko, aš irgi galvojau romanetės ne apačioje dėti "svorį", bet, kaip ir jūs padarėte, aukščiau, o tą juostelę siuvinėti kryželiu... Taigi, labai nuoširdžiai dėkoju už pasidalinimą savo idėjomis, grožiu ir patirtimi... tai padėjo man apsispręsti.
O iš tikrųjų - labai dailiai ir skoningai atrodo. Šaunuolė, ką čia ir bekalbėti. thumbup.gif


Dėkoju, ir sėkmės darbuojantis... wink.gif Lauksim nuotraukyčių... thumbup.gif
Beje, aš irgi iš pat pradžių galvojau dėti balastą pačioje apačioje, tačiau kažkaip pasižiūrėjau parduotuvėj, ir nusprendžiau, kad kai paliktas palaidas galas, tai tada visa konstrukcija atrodo lengvesnė (mano nuomone) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilytshiukė: 02 kovo 2008 - 20:27
QUOTE(Koxamte @ 2008 03 01, 22:55)
Neuzilgo ikelsiu  4u.gif
user posted image
Nu ar negraziai atrodo? smile.gif

thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(regido @ 2008 03 02, 12:25)
Tada taip ir sutariam, jūs laukiat, o aš stengsiuos jus neapvilti... smile.gif  smile.gif  smile.gif

bigsmile.gif Laukiam laukiam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 03 01, 23:55)
Neuzilgo ikelsiu  4u.gif
user posted image
Nu ar negraziai atrodo? smile.gif

Jej kas susidometumete galeciau ir iskarpele ikelt mirksiukas.gif jej tilptu nuskanuot o jej kas tai i dvi dalis padalinciau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2008 03 03, 18:00)
Jej kas susidometumete galeciau ir iskarpele ikelt  mirksiukas.gif  jej tilptu nuskanuot o jej kas tai i dvi dalis padalinciau hihihi.gif


Na, manau gali būti aktualu toms, kurios žada darbuotis... wink.gif
Atsakyti
Na jej reiks tegul paraso ikelsiu mirksiukas.gif
O darbeliu nauju dar nera? ax.gif
Atsakyti
labai sudomino si temele thumbup.gif , reiks pabandyt namuose pasydaryt. tik vo, o kokias konkreciai detales reikia nusipirkt? g.gif labai noriu roletu
Atsakyti
prie to paties
http://video.lyga.lt...ai/c7644541cb58
kaip jums? :]]
Atsakyti
ir as noriu roletu, bet labai atrodo sunku bus pagamint
Atsakyti